Mark Saunders

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Gdańsk
Sopot
Gdynia

Mark Saunders

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/55 opinii
Dla użytkownika Mark Saunders

O mnie

Witam,ukończyłem liceum ogólnokształcące z dobrymi wynikami na maturze. Z matematyki rozszerzonej uzyskałem 98%, a z fizyki 90%. Aktualnie studiuje na politechnice Gdańskiej na kierunku matematyka. Udzielaniem korepetycji zajmuje się od 7 lat, a od 2 lat jest to moja jedyna praca.

Uważam, że w każdej osobie jest potencjał do nauki przedmiotów ścisłych, tylko u niektórych osób jest on bardziej zakopany niż u innych. Nie ma rzeczy niemożliwych, a co raz zostało zakryte poprzez gorszych nauczycieli w szkole lub po prostu przez brak chęci do nauki, ja postaram się odkopać. Jeśli uczeń wykazuje chęci do pracy to jestem w stanie zagwarantować poprawę rezultatów.

Byłem laureatem kilku konkursów przedmiotowych i olimpiad, więc mogę pomóc przygotować się do nich. Mogę również uczyć osoby podchodzące do matury (podstawowej lub rozszerzonej) lub egzaminu ósmoklasisty. Jeśli problem leży w zrozumieniu podstaw i zdaniu do następnej klasy to też chętnie pomogę.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 maja 2022

Najlepszy korepetytor na jakiego kiedykolwiek trafiłam. Uczę się z Markiem już od 3 lat i nie mam żadnych zastrzeżeń. Potrafi na spokojnie wytłumaczyć tak, że jego wskazówki i sposoby zostają w głowie. Ma bardziej „ludzkie” spojrzenie na naukę niż nauczyciele w szkole, dzięki czemu jego praktyczne metody tak dobrze się utrwalają. Polecam z całego serca!

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 września 2021

Bardzo rzetelna osoba. Szczerze mogę polecić

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 września 2021

Bardzo polecam tego korepetytora. Mark ma niesamowity talent/predyspozycje do ścisłego myślenia. W bardzo zrozumiały i spokojny sposób potrafi przekazać wiedzę. Szkoda, że nie współpracowałem z nim wcześniej.

avatar
Paula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 września 2021

Dzięki jego pomocy zdałam maturę z matematyki, pomimo moich słabych wyników z próbnych egzaminów. Bardzo cierpliwy korepetytor, który dokładnie i powoli wszystko wytłumaczy! Polecam

avatar
Dawid
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 listopada 2019

Bardzo dobrze uczy serdecznie polecam!!!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.