Mark Saunders

Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Online
Gdańsk
Sopot
Gdynia
Rumia
Reda
Wejherowo

Mark Saunders

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Mark Saunders

O mnie

Witam,jestem Polakiem urodzonym w Anglii, gdyż mój tata jest Anglikiem. W domu rozmawiamy po angielsku, więc można uznać, że jestem w połowie native speakerem.

Ukończyłem liceum ogólnokształcące z dobrymi wynikami na maturze. Z matematyki rozszerzonej uzyskałem 98%, z angielskiego rozszerzonego 94% oraz z fizyki 90%. Aktualnie studiuje na politechnice Gdańskiej na kierunku Inżynieria Mechaniczno-Medyczna, a udzielaniem korepetycji zajmuje się od 6 lat.

Uważam, że w każdej osobie jest potencjał do nauki przedmiotów ścisłych lub języków, tylko u niektórych osób jest on bardziej zakopany niż u innych. Nie ma rzeczy niemożliwych, a co raz zostało zakryte poprzez gorszych nauczycieli w szkole lub po prostu przez brak chęci do nauki, ja postaram się odkopać. Jeśli uczeń wykazuje chęci do pracy to jestem w stanie zagwarantować poprawę rezultatów.

Byłem laureatem kilku konkursów przedmiotowych i olimpiad, więc mogę pomóc przygotować się do nich. Mogę również uczyć osoby podchodzące do matury (podstawowej lub rozszerzonej) lub egzaminu ósmoklasisty. Jeśli problem leży w zrozumieniu podstaw i zdaniu do następnej klasy to też chętnie pomogę.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2019 - aktualnie
Politechnika Gdańska
Inżynieria mechaniczno-medyczna
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Dawid
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 listopada 2019

Bardzo dobrze uczy serdecznie polecam!!!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.