Mark Saunders

Ostatnia aktywność:
3 dni temu
 
Online
Gdańsk
Sopot
Gdynia
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Fizyka80 / 60 min

Mark Saunders

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/55 opinii

Opis ogłoszenia

O mnie

Witam,
ukończyłem liceum ogólnokształcące z bardzo dobrymi wynikami na maturze. Z fizyki uzyskałem 90%. Udzielaniem korepetycji zajmuje się od 7 lat , a od 2 lat to moja jedyna praca.
Uważam, że w każdej osobie jest potencjał do nauki przedmiotów ścisłych, tylko u niektórych osób jest on bardziej zakopany niż u innych. Nie ma rzeczy niemożliwych, a co raz zostało zakryte poprzez gorszych nauczycieli w szkole lub po prostu przez brak chęci do nauki, ja postaram się odkopać. Jeśli uczeń wykazuje chęci do pracy to gwarantuje poprawę rezultatów .
Byłem laureatem kilku konkursów przedmiotowych i olimpiad, więc mogę pomóc przygotować się do nich. Mogę również uczyć osoby podchodzące do matury lub innych egzaminów. Jeśli problem leży w zrozumieniu podstaw i zdaniu do następnej klasy to też chętnie pomogę.

Cennik

120 minut - 120 zł
90 minut - 100 zł
60 minut - 70 zł
45 minut - 60 zł

Pierwsze zajęcia za połowę ceny.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 maja 2022

Najlepszy korepetytor na jakiego kiedykolwiek trafiłam. Uczę się z Markiem już od 3 lat i nie mam żadnych zastrzeżeń. Potrafi na spokojnie wytłumaczyć tak, że jego wskazówki i sposoby zostają w głowie. Ma bardziej „ludzkie” spojrzenie na naukę niż nauczyciele w szkole, dzięki czemu jego praktyczne metody tak dobrze się utrwalają. Polecam z całego serca!

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 września 2021

Bardzo rzetelna osoba. Szczerze mogę polecić

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 września 2021

Bardzo polecam tego korepetytora. Mark ma niesamowity talent/predyspozycje do ścisłego myślenia. W bardzo zrozumiały i spokojny sposób potrafi przekazać wiedzę. Szkoda, że nie współpracowałem z nim wcześniej.

avatar
Paula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 września 2021

Dzięki jego pomocy zdałam maturę z matematyki, pomimo moich słabych wyników z próbnych egzaminów. Bardzo cierpliwy korepetytor, który dokładnie i powoli wszystko wytłumaczy! Polecam

avatar
Dawid
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 listopada 2019

Bardzo dobrze uczy serdecznie polecam!!!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.