Mark Saunders

Ostatnia aktywność:
26 dni temu
 
Online
Łódź
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Fizyka90 - 100 / 60 min

Mark Saunders

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/510 opinii

Opis ogłoszenia

O mnie

Witam,
ukończyłem liceum ogólnokształcące z bardzo dobrymi wynikami na maturze. Z fizyki uzyskałem 90 % . Udzielaniem korepetycji zajmuje się od 9 lat.
Uważam, że w każdej osobie jest potencjał do nauki przedmiotów ścisłych, tylko u niektórych osób jest on bardziej zakopany niż u innych. Nie ma rzeczy niemożliwych, a co raz zostało zakryte poprzez gorszych nauczycieli w szkole lub po prostu przez brak chęci do nauki, ja postaram się odkopać. Jeśli uczeń wykazuje chęci do pracy to gwarantuje poprawę rezultatów .
Byłem laureatem kilku konkursów przedmiotowych i olimpiad, więc mogę pomóc przygotować się do nich. Mogę również uczyć osoby podchodzące do matury lub innych egzaminów. Jeśli problem leży w zrozumieniu podstaw i zdaniu do następnej klasy to też chętnie pomogę.

Cennik:

60 minut   - 100 zł
90 minut   - 145 zł
120 minut - 180 zł 

Pierwsze zajęcia za połowę ceny.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 10
avatar
Bartosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lipca 2023

Bardzo polecam! Dzięki niemu zdobyłem satysfakcjonujący wynik na maturze.

avatar
Remik
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lipca 2023

No kozak! Inteligentny, niezawodny i, co być może najważniejsze, zafascynowany przedmiotem, którego uczy. Mark dołożył ogromną cegiełkę do osiągnięcia wyniku na poziomie 82% (92. percentyl) na maturze z fizyki oraz 88% (95. percentyl) z rozszerzonej matematyki. Cierpliwy, pomocny, nieustraszony w kontekście jakiegokolwiek zadania czy wyzwania, jakie miałem przyjemność zaproponować. Polecam każdemu niezależnie od poziomu czy ambicji!

avatar
Dawid
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2023

Chociaż zacząłem korepetycje z Markiem dosyć późno patrząc na ilość czasu jaka mi została do matury, to naprawdę nie żałuję, że trafiłem akurat na niego! W tak krótkim czasie mogłem poznać i zrozumieć sposób myślenia do rozwiązywania wszelakich zadań z matmy. W dodatku dowiedziałem się paru kluczowych rzeczy, których nie wiedziałem wcześniej, nawet oglądaj pełno filmików na YouTube czy chodząc na lekcje w szkole. Dlatego bardzo polecam tego pana wszystkim zainteresowanym :)

avatar
Marysia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 września 2022

Przez rok z Markiem przede wszystkim odzyskałam dawny zapał do nauki matematyki, a przy okazji przeszłam przez wymagającą klasę 3 z samymi ocenami celującymi (na rozszerzeniu). Zajęcia przebiegały zawsze w luźnej, przyjaznej atmosferze, a kilka minut tłumaczenia dawało nieraz więcej niż cały tydzień w szkole. Z całego serca polecam zajęcia :-)

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 czerwca 2022

Bardzo miła osoba, w dodatku żywo zainteresowana uczonym przedmiotem. Korepetycje z Panem Markiem to sama przyjemność, a nauka szybko daje widoczne efekty. Bardzo polecam

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 maja 2022

Najlepszy korepetytor na jakiego kiedykolwiek trafiłam. Uczę się z Markiem już od 3 lat i nie mam żadnych zastrzeżeń. Potrafi na spokojnie wytłumaczyć tak, że jego wskazówki i sposoby zostają w głowie. Ma bardziej „ludzkie” spojrzenie na naukę niż nauczyciele w szkole, dzięki czemu jego praktyczne metody tak dobrze się utrwalają. Polecam z całego serca!

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 września 2021

Bardzo rzetelna osoba. Szczerze mogę polecić

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 września 2021

Bardzo polecam tego korepetytora. Mark ma niesamowity talent/predyspozycje do ścisłego myślenia. W bardzo zrozumiały i spokojny sposób potrafi przekazać wiedzę. Szkoda, że nie współpracowałem z nim wcześniej.

avatar
Paula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 września 2021

Dzięki jego pomocy zdałam maturę z matematyki, pomimo moich słabych wyników z próbnych egzaminów. Bardzo cierpliwy korepetytor, który dokładnie i powoli wszystko wytłumaczy! Polecam

avatar
Dawid
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 listopada 2019

Bardzo dobrze uczy serdecznie polecam!!!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.