Daniel Nicolas Foubert

Ostatnia aktywność:
12 dni temu
 
 
Online
Warszawa (Wilanów)
Faktura VAT

O mnie

Absolwent Magistra Zarządzania ze specjalizacją finansową po angielsku w Neoma Business School (Francja), uznany przez Financial Times’a jako 30ty najlepszy Master in Management. Ukończyłem też studia magisterskie z Geopolityki na Sorbonie oraz licencjackie z Historii na tej samej uczelni.Pracowałem w firmach międzynarodowych francuskich Suez i Mazars na stanowisku Analityka ds. Fuzji i Przejęć. Obecnie prowadzę swoją własną działalność w zakresie pozyskiwania inwestorów dla Polskich firm.Spędziłem 25 lat we Francji i tam studiowałem. Mój polski jest jednak biegły.Moje CV na Linkedinie: Daniel Nicolas Foubert.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2012 - 06.2015
Sorbonne
Licencjat
Historia
09.2015 - 06.2016
Sorbonne
Magister
Geopolityka
08.2016 - 03.2019
Neoma Business School
Magister
Finanse
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
01.2019 - 06.2019
Suez
06.2019 - 12.2019
Mazars
02.2020 - aktualnie
EXCALIBUR INSIGHT
Pomagam Polakom wkraczać do FR. Świadczę 4 podstawowe usługi w tym zakresie: - uczę francuskiego - informuję na temat FR - doradzam w sprawach handlu międzynarodowego - pomagam w szukaniu inwestorów.

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.