Ostatnia aktywność:
3 dni temu
 
Online
Rzeszów
Warszawa

Agata

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie
Dla użytkownika Agata

O mnie

Studentka filologii germańskiej oraz absolwentka dziennikarstwa, Stypendystka DAAD i uczestniczka wymian międzynarodowych w Niemczech. Pasjonatka niemieckiego od wielu lat:)

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 czerwca 2022

Super kontakt. Ciekawe lekcje, dużo wiadomości w przystępny sposób. Motywowanie ucznia i omawianie ewentualnych trudności językowych. Polecam serdecznie.

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 marca 2022

Bardzo polecam korepetycje z Panią Agatą. Zajęcia są prowadzone w bardzo przyjemnej i miłej atmosferze, starannie przygotowane do indywidualnych potrzeb ucznia oraz wzbogacone o dodatkowe materiały. Czysta przyjemność, zero stresu.

avatar
Radosław
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 listopada 2021

Niezwykle polecam zajęcia online z Panią Agatą. Wszystko jest tłumaczone przejrzyście i zrozumiale. Lekcje zdecydowanie przydadzą się w przygotowaniach do matury

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.