Ostatnia aktywność:
2 dni temu
 
Online
Rzeszów
Warszawa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język niemiecki55 / 60 min

Agata

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie

Opis ogłoszenia

Udzielę korepetycji dzieciom, młodzieży oraz dorosłym. Studiuję filologię germańską i pasjonuję się językiem niemieckim od wielu lat. Oferuję naukę języka niemieckiego na różnych poziomach, możliwa także nauka od podstaw, przygotowania do sprawdzianów oraz matury z języka niemieckiego. W razie potrzeby pomogę przy odrabianiu zadań domowych bądź nadrabianiu zaległości. 

Zapraszam także tych, którzy uczą się niemieckiego i chcą doskonalić swoje kompetencje językowe. Dbam o to, aby nauka języka niemieckiego była przyjemność, dlatego przygotowuję interesujące lekcje, zapewniam ciekawe materiały oraz dostosowuję program do indywidualnego poziomu językowego ucznia.

Jestem zwolenniczką multimedialnej formy nauki, dlatego chętnie wdrożę innowacyjne metody, które sprawią, że nauka języka niemieckiego nie tylko przyniesie efekty, ale będzie także frajdą. Dojeżdżam do ucznia, możliwe także lekcje online przez Zooma bądź Skype. Deutsch macht Spaß! Zapraszam na pierwszą lekcję! :)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 marca 2022

Bardzo polecam korepetycje z Panią Agatą. Zajęcia są prowadzone w bardzo przyjemnej i miłej atmosferze, starannie przygotowane do indywidualnych potrzeb ucznia oraz wzbogacone o dodatkowe materiały. Czysta przyjemność, zero stresu.

avatar
Radosław
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 listopada 2021

Niezwykle polecam zajęcia online z Panią Agatą. Wszystko jest tłumaczone przejrzyście i zrozumiale. Lekcje zdecydowanie przydadzą się w przygotowaniach do matury

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.