Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Kraków

Opis ogłoszenia

Cześć!
Zależy Ci na szybkiej i skutecznej nauce języka polskiego jako obcego? Żaden problem :)) Wspólnie oapnujemy podstawy, a przede wszystkim nauczysz się płynnie mówić i mysleć po polsku! Nauka od zera do zaawansowanego poziomu. Pomoc w przygotowaniu do egzaminów państwowych, polski dla pracy i nauki, jak również pomoc w wykonywaniu prac domowych :)))
Zapraszam do kontaktu!

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2018 - 04.2022
Prywatne Technikum AWANS w Kielcach
Technik Organizacji Reklamy
10.2022 - aktualnie
Uniwersytet Jagielloński
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.