Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Kraków

Opis ogłoszenia

Witam!
Chetnie pomogę przy nauczaniu tworzenia grafik reklamowych od podstaw. Ze mną poznasz wszytkie niezbędne zasady przygotowania grafiki do druku albo zamieszczenia jej na portalach internetowych. Pomogę Ci przy obsłudze takich programów jak CorelDraw lub z pakietu adobe (Photoshop, Illustartor, InDesigh, Lightroom). Razem ze mną będziesz poznawać panujące w reklamie trendy oraz style. 
Zapraszam do kontaktu :)))

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2018 - 04.2022
Prywatne Technikum AWANS w Kielcach
Technik Organizacji Reklamy
10.2022 - aktualnie
Uniwersytet Jagielloński
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.