Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Kraków

Opis ogłoszenia

Cześć! 
Zdecydowałeś się na naukę nowego języka, ale nie wiesz od czego zacząć? Uważasz, że ukraiński jest trudny i masz obawy, że go nie opanujesz? Z wielką przyjemnością pomogę Ci w tym. Jestem nosicielem języka ukraińskiego i chętnię nauczę Cię mówić w tym przepięknym języku, który w związku z zaistniałą sytuacją staje się co raz bardziej popularny. Na zajęciach na pewno nie ma nudów, gdyż przeważnie będziemy rozmawiać, a nie uczyć się standardowych regułek :))) Ze swojej strony obiecuję szeroki zakres wiedzy i miłą, przyjazną atmosferę na zajęciach ;))

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2018 - 04.2022
Prywatne Technikum AWANS w Kielcach
Technik Organizacji Reklamy
10.2022 - aktualnie
Uniwersytet Jagielloński
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.