Ostatnia aktywność:
3 dni temu
 
Online
Kraków
Warszawa
Łódź
Wrocław
Poznań
Faktura VAT

Paweł

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/521 opinii
Dla użytkownika Paweł

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 21
avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 września 2022

Lepszego korepetytora nie ma! Na zajęcia do Pawła trafiłam z polecania znajomych, bo potrzebowałam pomocy w przygotowaniu do matury. Przez lata miałam jedna korepetytorkę ale już po pierwszych zajęciach z Pawlem widziałam, że do niej nie wrócę. Brałam udział zarówno w zajęciach grupowych jak i prywatnie, i to było to czego potrzebowałam. Tempo pracy oraz sposób w jaki Paweł tłumaczy zagadnienia jest imponujące. Przerobiłyśmy wszystkie matury jak i wiele dodatkowych zadań z tematów, które sprawiały mi trudność. Atmosfera na zajęciach była wspaniała i, mimo że zawsze byłam osobą nieśmiałą to jego wsparcie sprawiło, że chętnie udzielałam się na zajęciach grupowych. Jednak chyba najlepszym potwierdzeniem jego zdolności nauczania jest mój wynik z matury rozszerzonej, ponieważ uzyskałam 94%, a przed zajęciami z nim ciężko mi było dojść do 50%. Z całego serca polecam i życzę powodzenia przyszłym maturzystom!

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 września 2022

Zdecydowanie najlepszy korepetytor! Po wielu próbach znalezienia odpowiedniej osoby do pomocy z matematyką byłam lekko podłamana poziomem znajdywanych nauczycieli, aż w końcu, dzięki mojemu koledze z ówczesnej klasy, trafiłam na Pawła, który od pierwszej godziny zajęć zdecydowanie poprawił moją relację z królową nauk. Dzięki niemu moje oceny się poprawiły, a po uczęszczaniu na jego zajęcia grupowe przygotowujące do matury, dostałam się na wymarzoną uczelnię, gdzie matematyka zdecydowanie była brana pod uwagę ;)

Paweł

Dziękuje za miłe słowa. Przez cały rok przygotowaliśmy się wspólnie na kursie grupowym do matury rozszerzonej. Z taką systematycznością oraz entuzjazmem jaki miała Agnieszka pozytywne efekty były nieuniknione :) Bardzo przyjemnie pomagać takim zaangażowanym oraz aktywnym w dyskusji osobom.
Powodzenia!

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 stycznia 2022

Wzorowa współpraca. Przygotowaliśmy się do matury rozszerzonej z chemii. Udało mi się poprawić wynik i dostać na wybraną uczelnię. Dziękuję!

avatar
Helena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lipca 2020

Od zawsze byłam nogą z matematyki, a nauczyciele nie pozwalali mi tego zmienić. Zapisałam się do Pawła 2 miesiące przed maturą, bojąc się, że nie uda mi się zdobyć nawet 30%. Paweł od początku we mnie wierzył i w profesjonalny, ale przyjazny i sympatyczny sposób, zapewniał mnie, że wspólnymi siłami sobie poradzimy. Lekcje przebiegały bardzo intensywnie, dostawałam też sporo pracy domowej, z którą Paweł pomagał mi nawet po godzinach pracy. Nikt nigdy nie był w stanie wytłumaczyć mi matematyki, nie tylko tak szybko, ale i tak skutecznie. Dzięki niemu otrzymałam 72%, co przerosło moje najśmielsze oczekiwania. :) Serdecznie polecam!!!!

Paweł

Dziękuje za miłe słowa ! :)
Kiedy Helena zapisywała się do mnie na zajęcia deklarowała, że brakuje jej matematycznych zdolności. Całe szczęście z lekcji na lekcje było widać ogromne postępy, głównie dzięki ciężkiej pracy i wielkiemu zaangażowaniu. Dzięki wspólnej pracy udało nam się uzyskać 72%, czyli znacznie więcej niż na początku było w planach. Jestem pewien, że gdybyśmy mieli troszkę więcej czasu wynik ten byłby jeszcze lepszy, ponieważ widziałem spory potencjał! Życzę każdemu maturzyście takiej motywacji jaką miała Helena.
Powodzenia!

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka3/5
15 stycznia 2020

Co do atmosfery - jak najbardziej ok, A to dla mnie akurat jest ważne, bo z matematykami ze szkoły nie mam najlepszych wspomnień. Również zrozumiałam jeden temat, którego nie umiał mi wytłumaczyć za bardzo poprzedni korepetytor.
Niestety, podczas rozwiązywania trudniejszych zadań z trygonometrii (Ale jeszcze nie tych najtrudniejszych, na maturach bywały o wiele gorsze), Pan sobie chwilami za bardzo nie radził:/ tzn dochodzilismy do rozwiązywania niby, ale też dzięki temu, że ja trochę ,,podpowiadałam " na podstawie tego, co wcześniej samodzielnie próbowałam rozwiązać, a tez zeszlo na tym sporo czasu.

Skorzystałam z jednych zajęć u Pana Pawła, i to na ich podstawie wystawiam opinię, na więcej się raczej nie zdecyduję, bo za az 80 złotych spodziewalabym się czegoś lepszego :/

Paweł

Dziękuje za miłe słowa jeśli chodzi o atmosferę. Bardzo staram się prowadzić zajęcia w jak najmniej stresujący dla ucznia sposób, gdyż wiem że nauka matematyki nie musi wiązać się negatywnymi emocjami.

Z Weroniką przeprowadziłem jedną lekcję w listopadzie. Na początku zajęć błyskawicznie przebrnęliśmy przez zadania z rozszerzenia z funkcji kwadratowej, następnie Weronika potrzebowała pomocy z zadaniami z trygonometrii. Wszystkie zadania rozwiązałem oraz wytłumaczyłem skąd się wzięły wyniki, mimo że rzeczywiście wymagały chwili zastanowienia. Zapewniam, że jestem w stanie rozwiązać jak i wytłumaczyć wszystkie zadania maturalne które znalazły się na egzaminach w poprzednich latach.
Co więcej przedłużyłem zajęcia, zakończyły się 10-15 min po planowanym czasie.

Jestem przekonany, że gdyby Weronika skorzystała z kolejnych zajęć i mogła ocenić je z szerszej perspektywy to zmieniłaby zdanie. Niemniej jednak trzymam za nią kciuki na maturze i życzę osiągnięcia wymarzonego wyniku.
Pozdrawiam :)

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 sierpnia 2018

Korzystając z okazji dziękuję Panu Pawłowi za pomoc nietypową bo dzięki uczciwości wręcz niespotykanej pomógł mojej córce odwołać się od wyników OKE z pozytywnym skutkiem, co z pewnością bez jego pomocy by się nie udało, co do nauczania to jest świetny, życzyłbym sobie takich nauczycieli na swojej drodze, moich dzieci i wnuków

Paweł

Córka Pana Piotra zgłosiła się do mnie początkiem lipca z chęcią poprawy matury w sierpniu, gdyż nie udało jej się zaliczyć- uzyskała 26%. Po paru pierwszych lekcjach, przekonałem ją, że nie ma nic do stracenia i może się odwołać od oceny swojej pracy. Po wglądzie do pracy udało mi się znaleźć 2 błędy osoby oceniającej, a co za tym idzie upragnione 4 %. Mimo, że pracowało nam się razem wyśmienicie dłuższa współpraca w tym momencie straciła sens :)

Dziękuje za miłe słowa, życzę sobie żebym miał siłę uczyć także Pana wnuki ;)
Pozdrawiam.

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2018

Cudotwórca !
W 100% polecam wszystkim korepetycje z panem Pawłem. Atmosfera, którą tworzy podczas zajęć i sposób w jaki tłumaczy sprawia, że matematyka przestaje być przykrym obowiązkiem a staje się fascynującą nauką. Pan Paweł udowadnia, że nie ma beznadziejnych przypadków... Byłem jednym z takich przypadków a jednak udało się !
W 100% polecam

avatar
Jan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lipca 2018

Wspaniała atmosfera i bardzo dobre przygotowanie do matury rozszerzonej ;))))

Paweł

Z Jankiem nasza współpraca była bardzo intensywna. Musieliśmy w miesiąc przed maturą powtórzyć cały materiał do matury rozszerzonej z matematyki. Jednak dzięki bardzo ciężkiej pracy z jego strony udało się osiągnąć nam upragniony wynik.
Pozdrawiam :)

avatar
Dawid
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 maja 2017

Mimo 2 lat przerwy w nauce i niewielkiego wkładu własnego, matura zdana bezproblemowo, wystarczyły praktycznie same korepetycje. Lekcje prowadzone w przyjaznej atmosferze,elastyczny grafik. Polecam tego Pana!

Paweł

Dziękuje za miłe słowa!
Wspólnie z Dawidem przygotowywaliśmy się do matury podstawowej z matematyki po 2 letniej przerwie w nauce. Współpraca przebiegała książkowo, Dawid zdał bez problemu z dobrym wynikiem.
Powodzenia w dalszym rozwoju :)

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 marca 2017

Najlepszy korepetytor na swiecie! Paweł oprocz ogromnej wiedzy posiada rowniez nieograniczone poklady cierpliwosci. Potrafi dotrzec nawet do najbardziej wymagajacego ucznia. Dzieki poczuciu humoru zajecia prowadzone sa w przyjemnej i luznej atmosferze. Serdecznie polecam!

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 stycznia 2017

Witam. Pan Paweł jest moim zdaniem jednym z najlepszych korepetytorów. Merytorycznie i bardzo fachowo prowadzone zajęcia dopasowane do każdego ucznia indywidualnie w luźnej atmosferze, a jednocześnie mobilizuje do nauki. Jest bardzo elastyczny, jeśli chodzi o zajęcia, dopasowując się do ucznia. Miałam szczęście trafiając do niego z tak dużymi brakami, a efekty są ogromne. Serdecznie dziękuję i pozdrawiam.

Paweł

Serdecznie dziękuję!
Z Moniką połączyło nas intensywne przygotowanie do bardzo wymagającego egzaminu na studiach.
Pomimo tego, że Monika miała ponad 10-letnią przerwę w nauce, zdała z bardzo dobrym wynikiem.
Jest przykładem, że ciężką pracą da się nadrobić wszelkie zaległości :)
Powodzenia!

avatar
Patryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 listopada 2016

Przygotowywałem się do matury rozszerzonej w zeszłym roku, chciałem dostać się na medycynę i potrzebowałem bardzo wysokiego wyniku. Rezultaty przerosły moje oczekiwania i udało mi się zdobyć aż 94%. Zdecydowanie polecam. Patryk

avatar
Jola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 września 2016

Syn korzystał z korepetycji przez skype i chociaz poczatkowo nie bylam przekonana do tej formy nauki to okazala sie bardzo efektywna. Syn zdal poprawke z matematyki. Dziekuje i polecam

avatar
Mariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 stycznia 2016

Pan Paweł jest konsekwentnym i znającym się na rzeczy korepetytorem. Potrafi wytłumaczyć każdy temat od A do Z w bezstresowej atmosferze. Trzyma się ustalonych terminów i jest elastyczny co do miejsca korepetycji. Potrafi skutecznie pomóc w nauce do sprawdzianu czy matury.

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 stycznia 2016

Dobrze wytłumaczone zadania , rozpisane bardzo szczegółowo i zrozumiale.
Bardzo polecam

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 grudnia 2015

Dzięki Panu Pawłowi uniknęłam poprawki z matematyki ! Każde zadanie/ćwiczenie wytłumaczone i rozpisane bardzo szczegółowo :) Szybki kontakt z korepetytorem i pomoże w każdej sytuacji ! Polecam w 100% :)!

avatar
Juliusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 grudnia 2015

Bardzo dobry nauczyciel.Dostosowuje się do ucznia i pozwala w pełni przyswoić materiał

Paweł

Dziękuję!
Juliusz był osoba, której matematyka nie była najmocniejszą dziedziną, mimo tego musiał sobie z nią poradzić, aby dostać się do szkoły teatralnej. Dzięki systematycznym zajęciom, po krótkim czasie problemy zniknęły.

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 listopada 2015

Dzięki Pawłowi udało mi sie zdac na poziomie który w ogóle nie brałem pod uwagę, co zaowocowało dostaniem sie na wymarzone studia. Polecam wszystkim poszukującym dobrego korepetytora. Paweł tłumaczy wszystko w sposób zrozumiały, rzetelny i na kilka sposobów, lekcje u niego to sama przyjemność. Jeszcze raz serdecznie polecam

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 października 2015

Paweł przygotowywał mnie do zeszłej matury z matematyki. Dzięki niemu nie tylko osiągnąłem
wymarzoną ilość punktów, co znacznie ją przebiłem.
Podczas rekrutacji na studia, mogłem być spokojny o miejsce. ;)
Gorąco polecam!!!

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 października 2015

Bardzo dobry korepetytor! Mimo moich problemów z matematyką, dzięki lekcjom u Pana Pawła udało mi się dobrze zdac maturę z tego przedmiotu. Lekcje odbywały się przez Skype lub u mnie w domu. Polecam : rzetelny, cierpliwy i na luzie. Wyniki gwarantowane!

avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 września 2014

U Pana Pawła przygotowywałam się do matury z matematyki. Na zajęcia umawialiśmy się raz w tyg. po 1,5 - 2 h i mogę z czystym sumieniem napisać, że warto było. Pan Paweł podchodzi do ucznia z cierpliwością i uśmiechem, tłumaczy wszystko bardzo obrazowo.
Dziękuję i polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.