Ostatnia aktywność:
4 dni temu
 
Online
Kraków
Warszawa
Faktura VAT

Paweł

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/519 opinii
Dla użytkownika Paweł

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 19
avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 stycznia 2022

Wzorowa współpraca. Przygotowaliśmy się do matury rozszerzonej z chemii. Udało mi się poprawić wynik i dostać na wybraną uczelnię. Dziękuję!

avatar
Helena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lipca 2020

Od zawsze byłam nogą z matematyki, a nauczyciele nie pozwalali mi tego zmienić. Zapisałam się do Pawła 2 miesiące przed maturą, bojąc się, że nie uda mi się zdobyć nawet 30%. Paweł od początku we mnie wierzył i w profesjonalny, ale przyjazny i sympatyczny sposób, zapewniał mnie, że wspólnymi siłami sobie poradzimy. Lekcje przebiegały bardzo intensywnie, dostawałam też sporo pracy domowej, z którą Paweł pomagał mi nawet po godzinach pracy. Nikt nigdy nie był w stanie wytłumaczyć mi matematyki, nie tylko tak szybko, ale i tak skutecznie. Dzięki niemu otrzymałam 72%, co przerosło moje najśmielsze oczekiwania. :) Serdecznie polecam!!!!

Paweł

Dziękuje za miłe słowa ! :)
Kiedy Helena zapisywała się do mnie na zajęcia deklarowała, że brakuje jej matematycznych zdolności. Całe szczęście z lekcji na lekcje było widać ogromne postępy, głównie dzięki ciężkiej pracy i wielkiemu zaangażowaniu. Dzięki wspólnej pracy udało nam się uzyskać 72%, czyli znacznie więcej niż na początku było w planach. Jestem pewien, że gdybyśmy mieli troszkę więcej czasu wynik ten byłby jeszcze lepszy, ponieważ widziałem spory potencjał! Życzę każdemu maturzyście takiej motywacji jaką miała Helena.
Powodzenia!

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka3/5
15 stycznia 2020

Co do atmosfery - jak najbardziej ok, A to dla mnie akurat jest ważne, bo z matematykami ze szkoły nie mam najlepszych wspomnień. Również zrozumiałam jeden temat, którego nie umiał mi wytłumaczyć za bardzo poprzedni korepetytor.
Niestety, podczas rozwiązywania trudniejszych zadań z trygonometrii (Ale jeszcze nie tych najtrudniejszych, na maturach bywały o wiele gorsze), Pan sobie chwilami za bardzo nie radził:/ tzn dochodzilismy do rozwiązywania niby, ale też dzięki temu, że ja trochę ,,podpowiadałam " na podstawie tego, co wcześniej samodzielnie próbowałam rozwiązać, a tez zeszlo na tym sporo czasu.

Skorzystałam z jednych zajęć u Pana Pawła, i to na ich podstawie wystawiam opinię, na więcej się raczej nie zdecyduję, bo za az 80 złotych spodziewalabym się czegoś lepszego :/

Paweł

Dziękuje za miłe słowa jeśli chodzi o atmosferę. Bardzo staram się prowadzić zajęcia w jak najmniej stresujący dla ucznia sposób, gdyż wiem że nauka matematyki nie musi wiązać się negatywnymi emocjami.

Z Weroniką przeprowadziłem jedną lekcję w listopadzie. Na początku zajęć błyskawicznie przebrnęliśmy przez zadania z rozszerzenia z funkcji kwadratowej, następnie Weronika potrzebowała pomocy z zadaniami z trygonometrii. Wszystkie zadania rozwiązałem oraz wytłumaczyłem skąd się wzięły wyniki, mimo że rzeczywiście wymagały chwili zastanowienia. Zapewniam, że jestem w stanie rozwiązać jak i wytłumaczyć wszystkie zadania maturalne które znalazły się na egzaminach w poprzednich latach.
Co więcej przedłużyłem zajęcia, zakończyły się 10-15 min po planowanym czasie.

Jestem przekonany, że gdyby Weronika skorzystała z kolejnych zajęć i mogła ocenić je z szerszej perspektywy to zmieniłaby zdanie. Niemniej jednak trzymam za nią kciuki na maturze i życzę osiągnięcia wymarzonego wyniku.
Pozdrawiam :)

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 sierpnia 2018

Korzystając z okazji dziękuję Panu Pawłowi za pomoc nietypową bo dzięki uczciwości wręcz niespotykanej pomógł mojej córce odwołać się od wyników OKE z pozytywnym skutkiem, co z pewnością bez jego pomocy by się nie udało, co do nauczania to jest świetny, życzyłbym sobie takich nauczycieli na swojej drodze, moich dzieci i wnuków

Paweł

Córka Pana Piotra zgłosiła się do mnie początkiem lipca z chęcią poprawy matury w sierpniu, gdyż nie udało jej się zaliczyć- uzyskała 26%. Po paru pierwszych lekcjach, przekonałem ją, że nie ma nic do stracenia i może się odwołać od oceny swojej pracy. Po wglądzie do pracy udało mi się znaleźć 2 błędy osoby oceniającej, a co za tym idzie upragnione 4 %. Mimo, że pracowało nam się razem wyśmienicie dłuższa współpraca w tym momencie straciła sens :)

Dziękuje za miłe słowa, życzę sobie żebym miał siłę uczyć także Pana wnuki ;)
Pozdrawiam.

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2018

Cudotwórca !
W 100% polecam wszystkim korepetycje z panem Pawłem. Atmosfera, którą tworzy podczas zajęć i sposób w jaki tłumaczy sprawia, że matematyka przestaje być przykrym obowiązkiem a staje się fascynującą nauką. Pan Paweł udowadnia, że nie ma beznadziejnych przypadków... Byłem jednym z takich przypadków a jednak udało się !
W 100% polecam

avatar
Jan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lipca 2018

Wspaniała atmosfera i bardzo dobre przygotowanie do matury rozszerzonej ;))))

Paweł

Z Jankiem nasza współpraca była bardzo intensywna. Musieliśmy w miesiąc przed maturą powtórzyć cały materiał do matury rozszerzonej z matematyki. Jednak dzięki bardzo ciężkiej pracy z jego strony udało się osiągnąć nam upragniony wynik.
Pozdrawiam :)

avatar
Dawid
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 maja 2017

Mimo 2 lat przerwy w nauce i niewielkiego wkładu własnego, matura zdana bezproblemowo, wystarczyły praktycznie same korepetycje. Lekcje prowadzone w przyjaznej atmosferze,elastyczny grafik. Polecam tego Pana!

Paweł

Dziękuje za miłe słowa!
Wspólnie z Dawidem przygotowywaliśmy się do matury podstawowej z matematyki po 2 letniej przerwie w nauce. Współpraca przebiegała książkowo, Dawid zdał bez problemu z dobrym wynikiem.
Powodzenia w dalszym rozwoju :)

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 marca 2017

Najlepszy korepetytor na swiecie! Paweł oprocz ogromnej wiedzy posiada rowniez nieograniczone poklady cierpliwosci. Potrafi dotrzec nawet do najbardziej wymagajacego ucznia. Dzieki poczuciu humoru zajecia prowadzone sa w przyjemnej i luznej atmosferze. Serdecznie polecam!

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 stycznia 2017

Witam. Pan Paweł jest moim zdaniem jednym z najlepszych korepetytorów. Merytorycznie i bardzo fachowo prowadzone zajęcia dopasowane do każdego ucznia indywidualnie w luźnej atmosferze, a jednocześnie mobilizuje do nauki. Jest bardzo elastyczny, jeśli chodzi o zajęcia, dopasowując się do ucznia. Miałam szczęście trafiając do niego z tak dużymi brakami, a efekty są ogromne. Serdecznie dziękuję i pozdrawiam.

Paweł

Serdecznie dziękuję!
Z Moniką połączyło nas intensywne przygotowanie do bardzo wymagającego egzaminu na studiach.
Pomimo tego, że Monika miała ponad 10-letnią przerwę w nauce, zdała z bardzo dobrym wynikiem.
Jest przykładem, że ciężką pracą da się nadrobić wszelkie zaległości :)
Powodzenia!

avatar
Patryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 listopada 2016

Przygotowywałem się do matury rozszerzonej w zeszłym roku, chciałem dostać się na medycynę i potrzebowałem bardzo wysokiego wyniku. Rezultaty przerosły moje oczekiwania i udało mi się zdobyć aż 94%. Zdecydowanie polecam. Patryk

avatar
Jola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 września 2016

Syn korzystał z korepetycji przez skype i chociaz poczatkowo nie bylam przekonana do tej formy nauki to okazala sie bardzo efektywna. Syn zdal poprawke z matematyki. Dziekuje i polecam

avatar
Mariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 stycznia 2016

Pan Paweł jest konsekwentnym i znającym się na rzeczy korepetytorem. Potrafi wytłumaczyć każdy temat od A do Z w bezstresowej atmosferze. Trzyma się ustalonych terminów i jest elastyczny co do miejsca korepetycji. Potrafi skutecznie pomóc w nauce do sprawdzianu czy matury.

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 stycznia 2016

Dobrze wytłumaczone zadania , rozpisane bardzo szczegółowo i zrozumiale.
Bardzo polecam

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 grudnia 2015

Dzięki Panu Pawłowi uniknęłam poprawki z matematyki ! Każde zadanie/ćwiczenie wytłumaczone i rozpisane bardzo szczegółowo :) Szybki kontakt z korepetytorem i pomoże w każdej sytuacji ! Polecam w 100% :)!

avatar
Juliusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 grudnia 2015

Bardzo dobry nauczyciel.Dostosowuje się do ucznia i pozwala w pełni przyswoić materiał

Paweł

Dziękuję!
Juliusz był osoba, której matematyka nie była najmocniejszą dziedziną, mimo tego musiał sobie z nią poradzić, aby dostać się do szkoły teatralnej. Dzięki systematycznym zajęciom, po krótkim czasie problemy zniknęły.

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 listopada 2015

Dzięki Pawłowi udało mi sie zdac na poziomie który w ogóle nie brałem pod uwagę, co zaowocowało dostaniem sie na wymarzone studia. Polecam wszystkim poszukującym dobrego korepetytora. Paweł tłumaczy wszystko w sposób zrozumiały, rzetelny i na kilka sposobów, lekcje u niego to sama przyjemność. Jeszcze raz serdecznie polecam

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 października 2015

Paweł przygotowywał mnie do zeszłej matury z matematyki. Dzięki niemu nie tylko osiągnąłem
wymarzoną ilość punktów, co znacznie ją przebiłem.
Podczas rekrutacji na studia, mogłem być spokojny o miejsce. ;)
Gorąco polecam!!!

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 października 2015

Bardzo dobry korepetytor! Mimo moich problemów z matematyką, dzięki lekcjom u Pana Pawła udało mi się dobrze zdac maturę z tego przedmiotu. Lekcje odbywały się przez Skype lub u mnie w domu. Polecam : rzetelny, cierpliwy i na luzie. Wyniki gwarantowane!

avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 września 2014

U Pana Pawła przygotowywałam się do matury z matematyki. Na zajęcia umawialiśmy się raz w tyg. po 1,5 - 2 h i mogę z czystym sumieniem napisać, że warto było. Pan Paweł podchodzi do ucznia z cierpliwością i uśmiechem, tłumaczy wszystko bardzo obrazowo.
Dziękuję i polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.