drDaniel Piotr Ciesielski

Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
 
Online
Skierniewice
Warszawa
Łowicz
Żyrardów
Łódź
Grodzisk Mazowiecki
Kutno
Rawa Mazowiecka
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Dr Daniel Piotr Ciesielski
Nauczyciel j. polskiego, wiedzy o kulturze, filozofii, etyki, doktor nauk humanistycznych, magister filologii polskiej, kulturoznawca. Udzieli lekcji indywidualnych jak również grupowych w zakresie materiału szkoły podstawowej oraz średniej - liceum i technikum (przygotowanie do matury). Pomoże w redagowaniu tekstów.
W dydaktyce dr Ciesielski stosuje metody intersemiotyczne, dzięki czemu zajęcia są skuteczne, ciekawe oraz przyjemne. Dostosowuje program nauczania do indywidualnych potrzeb ucznia.
Doświadczenie uniwersyteckie, konsultacje z metodykami, praca w szkole, współpraca z mediami (lokalnymi oraz ogólnopolskimi) oraz praca artystyczna pozwalają mu ciągle uatrakcyjniać, poszerzać oraz modyfikować metody kształcenia.

 

Dostępność

Poniedziałek09:00 - 21:00
Wtorek09:00 - 21:00
Środa09:00 - 21:00
Czwartek09:00 - 21:00
Piątek09:00 - 21:00
Sobota09:00 - 21:00
Niedziela09:00 - 21:00

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 7
avatar
Damian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 października 2020

Osoba o unikalnym podejściu do nauczania, zachęcająca do głębszych przemyśleń dotyczących omawianych tematów, gotowa użyczyć chwili nawet po spotkaniu jeżeli jest taka potrzeba. Pełne zaangażowanie - naprawdę warto!

avatar
Jan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 czerwca 2020

Znakomity nauczyciel o ogromnej wiedzy i pasji. Bardzo trafnie dobrane, przygotowane i rzeczowo przepracowane główne tematy z j.polskiego pod kątem matury w trybie on-line. Pełne zadowolenie z lekcji. Polecam!!!

avatar
Urszula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 października 2019

Z całą odpowiedzialnością mogę polecić Pana Daniela Ciesielskiego, jako osobę wysoce profesjonalną i z pasją podchodzącą do wykonywanego zawodu. Bardzo dokładnie wszystko tłumaczy, a do tego utrzymuje luźną atmosferę. Pan Ciesielski ma bardzo dużą wiedzę, którą potrafi się dzielić. Dziękuję za fachową pomoc.

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 sierpnia 2019

Pan Daniel Ciesielski przygotował mnie do egzaminu poprawkowego z języka polskiego który zdałem bez żadnych problemów. Świetnie tłumaczy, potrafi rozbudzić chęć do nauki, jest elokwentny z bardzo dużym poczuciem humoru. Zdecydowanie polecam.

avatar
Wiktor
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 maja 2018

Pan Daniel przygotował mnie bardzo dobrze do egzaminu maturalnego. Świetne podejście do ucznia, wiedza przekazywana zawsze w zrozumiały dla mnie sposób, a lekcje odbywały się w luźnej atmosferze. Polecam!

avatar
Filip
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 czerwca 2015

Jestem bardzo zadowolony z korepetycji. Pan Daniel świetnie przygotował mnie do nowej matury, którą oczywiście zdałem. Lekcje przebiegały w miłej luźnej atmosferze. Gorąco polecam :)

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 września 2013

Super korepetytor, przygotowywałem się u niego do matury. Przed spotkaniami nie umiałem pisać wypracowań, a po rocznych korkach pomógł mi przygotować się do matury którą zdałem pozytywnie!!! Bardzo miły, sympatyczny i z mega poczuciem humoru!
Polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.