drDaniel Piotr Ciesielski

Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
 
Online
Skierniewice
Warszawa
Łowicz
Żyrardów
Łódź
Grodzisk Mazowiecki
Kutno
Rawa Mazowiecka
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Szanowni Państwo,
jestem nauczycielem j. polskiego, wiedzy o kulturze, filozofii, etyki, doktorem nauk humanistycznych, magistrem filologii polskiej, kulturoznawcą. Udzielę lekcji indywidualnych jak również grupowych w zakresie materiału szkoły podstawowej, gimnazjum oraz liceum (przygotowanie do matury). Pomogę w redagowaniu tekstów.
W dydaktyce stosuję metody intersemiotyczne, dzięki czemu zajęcia są skuteczne, ciekawe oraz przyjemne. Dostosowuję program nauczania do indywidualnych potrzeb ucznia.
Ponad piętnastoletnie uniwersyteckie doświadczenie, doktorat, konsultacje z metodykami, praca w szkole, współpraca z mediami (lokalnymi oraz ogólnopolskimi) oraz praca artystyczna pozwalają mi ciągle uatrakcyjniać, poszerzać oraz modyfikować metody kształcenia.

Ukończyłem także zarządzanie zasobami bibliotecznymi, bibliotekoznawstwo i informację naukową oraz kulturoznawstwo, służę więc pomocą w przygotowaniu odpowiedniej bibliografii, doboru tekstów czy też pomocą w pracach edytorskich i innych niezbędnych czynnościach związanych z tekstem. 

Serdecznie zapraszam

 dr Daniel Piotr Ciesielski

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 7
avatar
Damian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 października 2020

Osoba o unikalnym podejściu do nauczania, zachęcająca do głębszych przemyśleń dotyczących omawianych tematów, gotowa użyczyć chwili nawet po spotkaniu jeżeli jest taka potrzeba. Pełne zaangażowanie - naprawdę warto!

avatar
Jan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 czerwca 2020

Znakomity nauczyciel o ogromnej wiedzy i pasji. Bardzo trafnie dobrane, przygotowane i rzeczowo przepracowane główne tematy z j.polskiego pod kątem matury w trybie on-line. Pełne zadowolenie z lekcji. Polecam!!!

avatar
Urszula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 października 2019

Z całą odpowiedzialnością mogę polecić Pana Daniela Ciesielskiego, jako osobę wysoce profesjonalną i z pasją podchodzącą do wykonywanego zawodu. Bardzo dokładnie wszystko tłumaczy, a do tego utrzymuje luźną atmosferę. Pan Ciesielski ma bardzo dużą wiedzę, którą potrafi się dzielić. Dziękuję za fachową pomoc.

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 sierpnia 2019

Pan Daniel Ciesielski przygotował mnie do egzaminu poprawkowego z języka polskiego który zdałem bez żadnych problemów. Świetnie tłumaczy, potrafi rozbudzić chęć do nauki, jest elokwentny z bardzo dużym poczuciem humoru. Zdecydowanie polecam.

avatar
Wiktor
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 maja 2018

Pan Daniel przygotował mnie bardzo dobrze do egzaminu maturalnego. Świetne podejście do ucznia, wiedza przekazywana zawsze w zrozumiały dla mnie sposób, a lekcje odbywały się w luźnej atmosferze. Polecam!

avatar
Filip
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 czerwca 2015

Jestem bardzo zadowolony z korepetycji. Pan Daniel świetnie przygotował mnie do nowej matury, którą oczywiście zdałem. Lekcje przebiegały w miłej luźnej atmosferze. Gorąco polecam :)

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 września 2013

Super korepetytor, przygotowywałem się u niego do matury. Przed spotkaniami nie umiałem pisać wypracowań, a po rocznych korkach pomógł mi przygotować się do matury którą zdałem pozytywnie!!! Bardzo miły, sympatyczny i z mega poczuciem humoru!
Polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.