Ostatnia aktywność:
2 dni temu
 
Online
Gliwice (Śródmieście)

Natalie Kić

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/57 opinii
Dla użytkownika Natalie Kić

O mnie

Hej!

Chętnie pomoge w języku angielskim jak i francuskim :)

Od podstaw i dalej :)

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 7
avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lutego 2021

Konwersacje z Natalie są prowadzone na bardzo wysokim poziomie. Zajęcia są interesujące, a nauka bardzo efektywna. W 100% polecam!

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 lutego 2021

Korepetycje z Natalią to czysta przyjemność! Każde spotkanie jest ciekawe, dzięki różnorodności przygotowanych przez nią materialow. Konwersacje przebiegają w przyjaznej atmosferze i naprawdę pozwalają rozwinąć "skrzydła" i przelamac barierę językową. Natalia jest też otwarta na różne sugestie i potrzeby ucznia. Chyba najlepszym podsumowaniem jest fakt, iż po skończonych zajęciach nie mogę doczekać się kolejnych :). Serdecznie polecam!

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 listopada 2020

Miła atmosfera, zero nudy, lekcje prowadzone w sposób ciekawy :) Dzięki różnym zadaniom i tematom łatwiej przełamuje się barierę językową! :) Polecam

avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 listopada 2020

Bardzo cieszę się, że trafiłam do tej korepetytorki. Natalia z racji tego, że jest neative spekerem ma cudowny brytyjski akcent. Poza tym jest sumiennym i cierpliwym nauczycielem i dostosowuje się do potrzeb ucznia. Gorąco polecam !

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 listopada 2020

Zajęcia odbywają się w super atmosferze. Natalia ma piękny, brytyjski akcent oraz mówi płynnie po polsku, ma bardzo fajne podejście do lekcji. Rozmawiamy na wiele tematów, co pomaga przełamać barierę językową. Polecam wszystkim !

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 listopada 2020

Lekcje angielskiego z Natalią są interesujące, brak tam monotonii czy nudy! Prowadzone są profesjonalnie i dopasowane do poziomu ucznia. Wszystko jest fajnie i jasno tłumaczone, a w razie wątpliwości zawsze chętnie odpowiada na pytania. Natalia jest tak przemiłą osobą, że zajęcia to sama przyjemność, zero stresu! Bez wątpienia mogę polecić zajęcia z Natalią!:)

avatar
Oktawian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 listopada 2020

Natalia jest bardzo kontaktową i przyjazną korepetytorką posiadającą czysty, jasny Londyński akcent. W trakcie kursu stosuje różnego rodzaju metody pedagogiczne sprzyjające przyswajaniu i utrwalaniu wiedzy. Konwersacje na które uczęszczam dostosowane są tematycznie do moich potrzeb i odpowiednio zróżnicowane (wypowiedzi swobodne, dyskusje na konkretny temat, omówienia wcześniej obejrzanych/przeczytanych treści anglojęzycznych). Dodatkowo Natalia, będąc natywnym użytkownikiem języka angielskiego chętnie udziela wsparcia w trakcie pisania tekstów nieformalnych oraz naukowych, które wymagają stosowania ścisłych reguł gramatycznych. Biorąc pod uwagę powyższe mogę z czystym sumieniem polecić Natalię jako lektora języka angielskiego.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.