Ostatnia aktywność:
2 dni temu
 
Online
Gliwice (Śródmieście)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Hello!
Cieszę się, że wszedłeś/weszłaś na to ogłoszenie, a więc skoro już jesteś pozwól, że opowiem Ci więcej o sobie…

Mam na imię Natalie, jestem przede wszystkim bardzo wyrozumiałą i pozytywnie nastawioną osobą, która potrafi zarazić energią i efektywnie przekazywać wiedzę w przyjaznej atmosferze. Jestem native’m urodzonym w Londynie, gdzie mieszkałam 16 lat od urodzenia. Aktualnie zamieszkuję w Polsce i chętnie przełożę dla Ciebie wiedzę, którą udało mi się pozyskać będąc w Wielkiej Brytanii. Posiadam już 4-letnie doświadczenie (poparte zadowoleniem każdego ucznia!) w pracy z osobami w różnym przedziale wiekowym, więc chętnie poprowadzę każdego z Was przez wspólną drogę do sukcesu i Waszego zamierzonego celu.

Dla kogo jest to ogłoszenie?
-początkujących
-zaawansowanych/doszkalających
-studentów
-przygotowujących się do matur
-dzieci i dorosłych
-rozwijających Business English
-uśmiechniętych :)

Prowadzę głównie zajęcia online,lecz zapewniam, że są one równie efektywne, co zajęcia stacjonarne dzięki wypracowanym przeze mnie metodom. Jeśli jednak naprawdę ciężko idzie Ci nauka poprzez urządzenie i masz z nią złe doświadczenia to jestem otwarta na współpracę także stacjonarnie na terenie Gliwic, gdyż do każdego podchodzę indywidualnie i każdy ma takie same szanse, by osiągnąć wymarzony cel.

[*Wracając do moich metod to…

*] Na początku ustalamy cele, kierunek, w którym chcesz się rozwijać oraz plan działania, który stopniowo realizujemy w kierunku naszego celu. Osiągnięty progres jest przeze mnie weryfikowany i na pewno będę wracać do poprzednich tematów w celu utrwalenia Twojej wiedzy! Każdy plan jest indywidualny, więc poświęcam temu bardzo dużą uwagę, by nigdy nie stać w miejscu. Udostępniam obszerne materiały, które pomogą w Twojej pracy, pozostaję z Tobą w ciągłym kontakcie telefonicznym/mailowym, a po każdych zajęciach otrzymasz dodatkową informację zwrotną dedykowaną dla Ciebie, bo pamiętaj, że to w Tobie drzemie moc pozyskiwania wiedzy, a ja jestem jedynie medium, które pomoże wskazać Ci kierunek.

Czego wymagam od Ciebie.. .

Motywacji! Sumienności! Ale przede wszystkim dobrego humoru!

Cena za 60min = 80zł

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 7
avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lutego 2021

Konwersacje z Natalie są prowadzone na bardzo wysokim poziomie. Zajęcia są interesujące, a nauka bardzo efektywna. W 100% polecam!

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 lutego 2021

Korepetycje z Natalią to czysta przyjemność! Każde spotkanie jest ciekawe, dzięki różnorodności przygotowanych przez nią materialow. Konwersacje przebiegają w przyjaznej atmosferze i naprawdę pozwalają rozwinąć "skrzydła" i przelamac barierę językową. Natalia jest też otwarta na różne sugestie i potrzeby ucznia. Chyba najlepszym podsumowaniem jest fakt, iż po skończonych zajęciach nie mogę doczekać się kolejnych :). Serdecznie polecam!

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 listopada 2020

Miła atmosfera, zero nudy, lekcje prowadzone w sposób ciekawy :) Dzięki różnym zadaniom i tematom łatwiej przełamuje się barierę językową! :) Polecam

avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 listopada 2020

Bardzo cieszę się, że trafiłam do tej korepetytorki. Natalia z racji tego, że jest neative spekerem ma cudowny brytyjski akcent. Poza tym jest sumiennym i cierpliwym nauczycielem i dostosowuje się do potrzeb ucznia. Gorąco polecam !

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 listopada 2020

Zajęcia odbywają się w super atmosferze. Natalia ma piękny, brytyjski akcent oraz mówi płynnie po polsku, ma bardzo fajne podejście do lekcji. Rozmawiamy na wiele tematów, co pomaga przełamać barierę językową. Polecam wszystkim !

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 listopada 2020

Lekcje angielskiego z Natalią są interesujące, brak tam monotonii czy nudy! Prowadzone są profesjonalnie i dopasowane do poziomu ucznia. Wszystko jest fajnie i jasno tłumaczone, a w razie wątpliwości zawsze chętnie odpowiada na pytania. Natalia jest tak przemiłą osobą, że zajęcia to sama przyjemność, zero stresu! Bez wątpienia mogę polecić zajęcia z Natalią!:)

avatar
Oktawian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 listopada 2020

Natalia jest bardzo kontaktową i przyjazną korepetytorką posiadającą czysty, jasny Londyński akcent. W trakcie kursu stosuje różnego rodzaju metody pedagogiczne sprzyjające przyswajaniu i utrwalaniu wiedzy. Konwersacje na które uczęszczam dostosowane są tematycznie do moich potrzeb i odpowiednio zróżnicowane (wypowiedzi swobodne, dyskusje na konkretny temat, omówienia wcześniej obejrzanych/przeczytanych treści anglojęzycznych). Dodatkowo Natalia, będąc natywnym użytkownikiem języka angielskiego chętnie udziela wsparcia w trakcie pisania tekstów nieformalnych oraz naukowych, które wymagają stosowania ścisłych reguł gramatycznych. Biorąc pod uwagę powyższe mogę z czystym sumieniem polecić Natalię jako lektora języka angielskiego.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.