El Rumbo Natalia Stańska

Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Online
Gdańsk
Warszawa

El Rumbo Natalia Stańska

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie
Dla użytkownika El Rumbo Natalia Stańska

O mnie

Jestem filologiem hiszpańskim z ogromną pasją do języków. W swoim życiu uczyłam się aż pięciu tak więc doskonale wiem, z jakimi problemami może borykać się uczeń.Staram się unikać tradycyjnej nauki, skupionej wokół jednego podręcznika. Zamiast tego skaczę po zadaniach, szukam ciekawych filmów oraz inspiruję się literaturą hiszpańskojęzyczną.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
12.2020 - 12.2020
Ateneum Szkoła Wyższa
Licencjat
Filologia Hiszpańska
12.2020 - 12.2020
XV LO Gdańsk
Oddział dwujęzyczny z wykładowym językiem hiszpańskim
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lutego 2021

Bardzo polecam zajęcia z Natalią, jest bardzo komepentnym i przy tym wyjatkowo sympatycznym nauczycielem. Nasze zajęcia są bardzo intensywne, nastawione na komunikację i wykorzystanie zdobytej wiedzy w praktyce.

avatar
Jarek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lutego 2021

Pani Natalia jest bardzo sympatyczna i uczy języka w bardzo przyjemniej atmosferze. Wszystko przygotowane profesjonalnie, na wysokim poziomie. Korepetytorka zdecydowanie godna polecenia!

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 stycznia 2021

Natalia jest bardzo kompetentnym i sympatycznym nauczycielem. Szybko pomogła mi przełamać barierę w mówieniu. Polecam lekcje z Natalią dla wszystkich, którzy do tej pory uczyli się sami i potrzebują wsparcia na dalszym etapie.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.