El Rumbo Natalia Stańska

Ostatnia aktywność:
14 dni temu
 
Online
Gdańsk
Warszawa
Gdynia
Słupsk
Radom
Płock
Siedlce
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

¡Bienvenidos!

W szkole języka hiszpańskiego El Rumbo prowadzę zajęcia dostosowane do Ciebie! Podczas darmowej konsultacji wspólnie ustalamy cel i sposób nauki oraz robimy krótką lekcję pokazową.

Udzielam indywidualnych i grupowych lekcji. Przygotowuję do egzaminów DELE oraz matury, pomagam przed egzaminami i w codziennej nauce.

Ucz się ze mną na instagramie : elrumbo . pl [pisane razem]

Moją misją jest wyeliminowanie bariery językowej, dlatego  zaczniesz rozmawiać już od pierwszych zajęć. Na zajęciach nie oceniam, zależy mi na przyjemnej, luźnej atmosferze skupionej na wykorzystaniu języka w praktyce.

Nie przykładam wagi do absolutnej poprawności, nie koryguję każdego błędnie wymówionego słowa. Wychodzę z założenia, że  rozmawiając najszybciej dojdziesz do perfekcji.

Gramatykę ograniczam do minimum. Wyjaśniam reguły aby używać ich w praktyce. Ćwiczenia zostawiam dla chętnych w ramach prac domowych.

Zajęcia odbywają się w 100% po hiszpańsku , z wyłączeniem części gramatycznej dla grupy początkującej. Jedynie obcowanie z językiem obcym może przynieść pozytywne rezultaty.

W czasie zajęć dla grup początkujących bazuję na podręcznikach z serii Nuevo Prisma, uzupełniając je autorskimi materiałami. Pod koniec każdej lekcji relaksujemy się, gramy w gry, rozmawiamy bądź poznajemy kulturę krajów hiszpańskojęzycznych.

Moja przygoda z językiem hiszpańskim rozpoczęła się w 2006 roku w elitarnej sekcji dwujęzycznej z wykładowym językiem hiszpańskim . W 2014 roku ukończyłam studia filologiczne w Ateneum Szkole Wyższej w Gdańsku. Obecnie dokształcam się na  Międzynarodowym Uniwersytecie w Walencji.

Udzielam korepetycji od 2010 roku . Od 2020 roku pracuję wyłącznie online korzystając z niezliczonych zalet zdalnego nauczania. Nie jest ważne gdzie w danej chwili jesteś – wystarczy, że masz stabilny dostęp do Internetu, mikrofon oraz kamerę!

Preferuję kontakt mailowy / sms ze względu na intensywność zajęć.

Prowadzę działalność gospodarczą, tak więc zajęcia nie są obciążone żadnym ryzykiem - przed pierwszą pełną lekcją podpisujemy umowę. Mam możliwość wystawiania rachunków (nie jestem płatnikiem VAT).

Dostępność

Poniedziałek09:00 - 19:00
Wtorek09:00 - 19:00
Środa09:00 - 19:00
Czwartek09:00 - 19:00
Piątek09:00 - 14:30
Sobota07:00 - 13:00
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

El Rumbo Natalia Stańska
Hemara 2/51
80-280 Gdańsk
NIP: 9570955717

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2006 - 05.2010
XV LO w Gdańsku
oddział dwujęzyczny z wykładowym językiem hiszpańskim
10.2011 - 06.2014
Ateneum Szkoła Wyższa
Licencjat
Filologia Hiszpańska
10.2021 - aktualnie
Universidad Internacional de Valencia
Magister
Nauczanie Języka Hiszpańskiego Jako Języka Obcego
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 9
avatar
Karolina i Radek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 września 2021

O zajęciach z Natalią mogę mówić jedynie pozytywnie! W raz z mężem chodzimy na kurs w parach i oboje jesteśmy w szoku jak wiele można nauczyć się w ciągu kilku tygodni nauki.
Natalia jest bardzo otwarta i sympatyczna, opowiada bardzo dużo na temat kultury Hiszpanii, pochodzeniu słów i zwrotów. Wysyła mnóstwo materiałów i prezentacji, dzięki którym łatwiej jest nam zrozumieć gramatykę i użyć konstrukcji w praktyce.
Podczas lekcji nieustannie nas przepytuje, abyśmy jak najwięcej mówili i opowiadali o swoim zdaniu i doświadczeniu. Lekcje nie są monotonne, za każdym razem temat i zadania są inne.
Mamy nadzieję kontynuować naszą naukę jak najdłużej!

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 lipca 2021

Chodzę do Natalii na konwersacje. Atmosfera jest przemiła, Natalia porusza wiele ciekawych tematów jak rodzina, praca ale też kwestie moralne czy światopoglądowe. Na zajęciach nigdy nie jest nudno.

El Rumbo Natalia Stańska

Bardzo dziękuję :-)

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2021

Bardzo polecam Natalię, jest bardzo zaangażowana i ma dużo pomysłów.
Zajęcia są różnorodne i w przemiłej atmosferze.

El Rumbo Natalia Stańska

Dziękuję!

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 czerwca 2021

Bardzo polecam wszystkim Natalię! Pomogła mi przygotować się do egzaminu który zdałam na 5! Jest bardzo zaangażowana i cierpliwa, bardzo dobrze tłumaczy. Dodatkowo przesyła mnóstwo materiałów do samodzielnej nauki w domu.

El Rumbo Natalia Stańska

Bardzo dziękuję!

avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 kwietnia 2021

Zapisałem na hiszpański moją 13-letnią córkę, która miała problemy z nauką w szkole. Dzięki zajęciom z panią Natalią szybko nadrobiła zaległości, teraz uczęszcza regularnie jako zajęcia dodatkowe.

El Rumbo Natalia Stańska

Dziękuję za opinię!

avatar
M.S.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 marca 2021

Zapisałem się na lekcje hiszpańskiego przed wyjazdem do pracy. Lekcje są bardzo ciekawe, za każdym razem dużo nowego słownictwa i mało gramatyki. Obawiałem się zajęć online, jednak bez powodu - Natalia ma cały czas uruchomioną kamerę, pokazuje materiały na ekranie a wszystkie nowe słowa i zwroty wysyła na komunikatorze. Na pewno wrócę do zajęć z Natalią gdy będę miał więcej czasu.

El Rumbo Natalia Stańska

Dziękuję i jak zawsze zapraszam :-)

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lutego 2021

Bardzo polecam zajęcia z Natalią, jest bardzo komepentnym i przy tym wyjatkowo sympatycznym nauczycielem. Nasze zajęcia są bardzo intensywne, nastawione na komunikację i wykorzystanie zdobytej wiedzy w praktyce.

El Rumbo Natalia Stańska

Dziękuję!

avatar
Jarek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lutego 2021

Pani Natalia jest bardzo sympatyczna i uczy języka w bardzo przyjemniej atmosferze. Wszystko przygotowane profesjonalnie, na wysokim poziomie. Korepetytorka zdecydowanie godna polecenia!

El Rumbo Natalia Stańska

Bardzo dziękuję za opinię :-)

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 stycznia 2021

Natalia jest bardzo kompetentnym i sympatycznym nauczycielem. Szybko pomogła mi przełamać barierę w mówieniu. Polecam lekcje z Natalią dla wszystkich, którzy do tej pory uczyli się sami i potrzebują wsparcia na dalszym etapie.

El Rumbo Natalia Stańska

Bardzo dziękuję za opinię :-)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.