El Rumbo Natalia Stańska

Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Online
Gdańsk
Warszawa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

¡Bienvenidos!

Jestem filologiem hiszpańskim z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w nauczaniu. Zarażam swoją pasją młodzież i dorosłych.

El Rumbo znaczy "kierunek". Chciałabym, abyśmy wspólnie zmierzali w kierunku Twojego celu. Nie ważne czy potrzebujesz pomocy na studiach, przygotować się do matury czy też uczysz się sam dla siebie - ułożę program nauki specjalnie dla Ciebie.

W naukę języka wplatam fakty i ciekawostki o Hiszpanii i Ameryce Łacińskiej. Oprócz tradycyjnych ćwiczeń i podręczników opieram się na literaturze hiszpańskojęzycznej i filmach. Staram się, aby zajęcia były urozmaicone i ciekawe.

Spotykamy się na platformie zoom. Wszystkie niezbędne materiały do nauki są bezpłatne i będą przekazywane podczas lekcji.

Każdego nowego ucznia zapraszam na bezpłatną półgodzinną konsultację. Sprawdzimy poziom językowy, ustalimy Twoje cele i preferowany sposób nauki.

Cena jednej godziny lekcyjnej online (60 min) to 70 zł.  Dla większych grup przewidziane są zniżki.

Preferuję kontakt mailowy / sms ze względu na intensywność zajęć. Na pewno oddzwonię.

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 20:00
Wtorek08:00 - 20:00
Środa08:00 - 20:00
Czwartek08:00 - 20:00
Piątek08:00 - 20:00
Sobota09:00 - 13:00
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Adres zajęć

El Rumbo Natalia Stańska
Hemara 2/51
80-280 Gdańsk
NIP: 9570955717

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
12.2020 - 12.2020
Ateneum Szkoła Wyższa
Licencjat
Filologia Hiszpańska
12.2020 - 12.2020
XV LO Gdańsk
Oddział dwujęzyczny z wykładowym językiem hiszpańskim
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lutego 2021

Bardzo polecam zajęcia z Natalią, jest bardzo komepentnym i przy tym wyjatkowo sympatycznym nauczycielem. Nasze zajęcia są bardzo intensywne, nastawione na komunikację i wykorzystanie zdobytej wiedzy w praktyce.

avatar
Jarek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lutego 2021

Pani Natalia jest bardzo sympatyczna i uczy języka w bardzo przyjemniej atmosferze. Wszystko przygotowane profesjonalnie, na wysokim poziomie. Korepetytorka zdecydowanie godna polecenia!

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 stycznia 2021

Natalia jest bardzo kompetentnym i sympatycznym nauczycielem. Szybko pomogła mi przełamać barierę w mówieniu. Polecam lekcje z Natalią dla wszystkich, którzy do tej pory uczyli się sami i potrzebują wsparcia na dalszym etapie.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.