El Rumbo Natalia Stańska

Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Online
Gdańsk
Warszawa
Gdynia
Słupsk
Radom
Płock
Siedlce
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

¡Bienvenidos!

Zajęcia dostosowane do Ciebie! Podczas darmowej konsultacji wspólnie ustalamy cel i sposób nauki oraz robimy krótką lekcję pokazową.

Oferuję zajęcia z języka hiszpańskiego na każdym poziomie zaawansowania. Przygotowuję do matury, egzaminów DELE oraz pomagam nadrobić zaległości w nauce.

Możemy skupić się na konwersacjach, gramatyce bądź rozwijać wszystkie kompetencje równomiernie. Posiadam bogatą gamę materiałów, które są darmowe i wysyłane na początku lekcji. 

Swoją przygodę z językiem hiszpańskim rozpoczęłam w dwujęzycznym oddziale szkoły średniej z wykładowym językiem hiszpańskim. Kontynuowałam naukę kończąc studia licencjackie na kierunku filologia hiszpańska. Nauczam od 2010 roku.

Wszyscy moi uczniowie szybko nadrabiają zaległości w nauce oraz uzyskują satysfakcjonujące wyniki na maturze. Pomagam również w sytuacjach kryzysowych :-)

Zajęcia odbywają się na platformie zoom. Cena jednej godziny lekcyjnej online (60 min) to 70 zł.

Preferuję kontakt mailowy / sms ze względu na intensywność zajęć.

Prowadzę działalność gospodarczą, tak więc zajęcia nie są obciążone żadnym ryzykiem - przed pierwszą pełną lekcją podpisujemy umowę. Mam możliwość wystawiania rachunków (nie jestem płatnikiem VAT).

Dostępność

Poniedziałek09:00 - 19:00
Wtorek09:00 - 19:00
Środa09:00 - 19:00
Czwartek09:00 - 19:00
Piątek09:00 - 14:00
Sobota07:00 - 13:00
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Adres zajęć

El Rumbo Natalia Stańska
Hemara 2/51
80-280 Gdańsk
NIP: 9570955717

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
12.2020 - 12.2020
Ateneum Szkoła Wyższa
Licencjat
Filologia Hiszpańska
12.2020 - 12.2020
XV LO Gdańsk
Oddział dwujęzyczny z wykładowym językiem hiszpańskim
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 kwietnia 2021

Zapisałem na hiszpański moją 13-letnią córkę, która miała problemy z nauką w szkole. Dzięki zajęciom z panią Natalią szybko nadrobiła zaległości, teraz uczęszcza regularnie jako zajęcia dodatkowe.

El Rumbo Natalia Stańska

Dziękuję za opinię!

avatar
M.S.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 marca 2021

Zapisałem się na lekcje hiszpańskiego przed wyjazdem do pracy. Lekcje są bardzo ciekawe, za każdym razem dużo nowego słownictwa i mało gramatyki. Obawiałem się zajęć online, jednak bez powodu - Natalia ma cały czas uruchomioną kamerę, pokazuje materiały na ekranie a wszystkie nowe słowa i zwroty wysyła na komunikatorze. Na pewno wrócę do zajęć z Natalią gdy będę miał więcej czasu.

El Rumbo Natalia Stańska

Dziękuję i jak zawsze zapraszam :-)

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lutego 2021

Bardzo polecam zajęcia z Natalią, jest bardzo komepentnym i przy tym wyjatkowo sympatycznym nauczycielem. Nasze zajęcia są bardzo intensywne, nastawione na komunikację i wykorzystanie zdobytej wiedzy w praktyce.

El Rumbo Natalia Stańska

Dziękuję!

avatar
Jarek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lutego 2021

Pani Natalia jest bardzo sympatyczna i uczy języka w bardzo przyjemniej atmosferze. Wszystko przygotowane profesjonalnie, na wysokim poziomie. Korepetytorka zdecydowanie godna polecenia!

El Rumbo Natalia Stańska

Bardzo dziękuję za opinię :-)

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 stycznia 2021

Natalia jest bardzo kompetentnym i sympatycznym nauczycielem. Szybko pomogła mi przełamać barierę w mówieniu. Polecam lekcje z Natalią dla wszystkich, którzy do tej pory uczyli się sami i potrzebują wsparcia na dalszym etapie.

El Rumbo Natalia Stańska

Bardzo dziękuję za opinię :-)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.