Monika Richter-Laskowska

Ostatnia aktywność:
2 dni temu
 
 
Online
Chorzów
Katowice
Ruda Śląska
Świętochłowice
Gliwice
Sosnowiec
Zabrze
Bytom
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

ZAPISY NA ROK SZKOLNY 2020/2021
Witam serdecznie :),
Udzielam korepetycji online z fizyki na wszystkich poziomach zaawansowania, chętnie przygotuję do egzaminu ośmioklasisty, matury, egzaminu lub kolokwium na studiach.  Prowadzę zajęcia indywidualne i grupowe. Posiadam ponad 10-letnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji z fizyki.  Dysponuje swoimi materiałami.

Z doświadczenia wiem, że fizyka w wielu szkołach jest bardzo źle nauczana, a niezrozumienie pewnych zagadnień w dużej mierze leży po stronie nauczyciela. Ja zawsze się staram dodawać do fizyki pewną historię i trochę anegdot. Podaję też przykłady zastosowań z życia codziennego co czyni ten trudny przedmiot o wiele bardziej strawnym:).

Pracuję również z uczniami zdolnymi. Przygotowuję do olimpiady przedmiotowej z fizyki oraz różnorodnych innych konkursów fizycznych np. Lwiątko.

Jeśli chodzi o moje kwalifikacje to obecnie jestem w trakcie robienia doktoratu z fizyki teoretycznej. Zarówno studia licencjackie jak i magisterskie ukończylam z wyróżnieniem. Jestem ponadto laureatka Stypendium Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego, a także dwukrotną zdobywczynia nagrody dla najlepszego studenta fizyki przyznawanej przez Dyrektora Instytutu Fizyki.

Lekcje odbywają się online lub stacjonarnie w siedzibie prowadzonej przeze mnie Szkoły Fraktal mieszczącej się przy ul. Wojewódzkiej w Katowicach.

Cennik zajęć indywidualnych:  

PIERWSZA LEKCJA GRATIS

Szkoła Podstawowa/Liceum/Technikum : 60 zł/ 60 min  
Studia : 70 zł / 60 min

Istnieje również możliwość obniżenia ceny poprzez zajęcia w małych grupach (mini kurs maturalny, osoby z jednej klasy, osoby realizujące ten sam materiał)

Lekcje grupowe tylko stacjonarnie

grupy 2-osobowe:

Szkoła PodstawowaLiceum/Technikum : 40 zł / 60 min od osoby
Studia : 50 zł / 60 min od osoby

grupy 3-osobowe:

Szkoła Podstawowa, Liceum/Technikum : 30 zł /60 min od osoby
Studia : 40 zł/ 60 min od osoby

P.S. : NIE POMAGAM NA EGZAMINACH I KOLOKWIACH! 

Dostępność

Poniedziałek09:00 - 21:00
Wtorek09:00 - 21:00
Środa09:00 - 21:00
Czwartek09:00 - 21:00
Piątek09:00 - 21:00
Sobota09:00 - 18:00
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

Monika Richter-Laskowska
Wojewódzka 17/6
40-026 Katowice
NIP: 6272764074

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2011 - 06.2014
Uniwersytet Śląski
Licencjat
fizyka ogólna
10.2014 - 07.2016
Uniwersytet Śląski
Magister
Theoretical Physics
10.2016 - aktualnie
Uniwersytet Śląski
Doktor
Nauki fizyczne
Kursy i szkolenia
07.2011
DELF B2
Doświadczenie
07.2014 - 07.2017
Grant NCN : Próba wyjaśnienia eksperymentalnych wartości mas i kątów mieszania leptonów
Projekt finansowany prze Narodowe Centrum Nauki, efektem są 3 publikacje i 5 wystąpień na konferencjach międzynarodowych.
07.2015 - 09.2015
DESY Zeuthen, Niemcy
Obliczenie poprawek kwantowej chromodynamiki do jednego z procesów postawania kwarku t.
11.2016 - aktualnie
EDURES: Fundacja na rzecz rozwoju SMCEBI
Prowadzenie zajęć dla młodzieży w szkołach ponadgimnazjalnych z podstaw programowania w języku Python. Również prowadzenie kursu : "Ferie z Pythonem" mający miejsce w SMCEBI w 2017. Prowadzenie warsztatów dla zdolnej młodzieży w ramach programu tutoringowego.
02.2017 - 06.2018
EDUN
Udzielanie korepetycji indywidualnych i grupowych z fizyki, matematyki i j.francuskiego
03.2019 - aktualnie
Grant NCN: Rozwój nowych metod obliczeniowych dla układów z klasycznymi i kwantowymi stopniami swobodyymii
Zajmuję się znajdowanie nowych metod obliczeniowych opartych na algorytmach sztucznej inteligencji mających zastosowanie w fizyce ciała stałego.
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 9
avatar
Renata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4/5
8 czerwca 2020

Współpraca pani Moniki z synem Adamem rozpoczęła się we wrześniu 2019 r. Pani Monika prowadziła zajęcia z synem, który uczy się w domu (edukacja domowa) - fizyka klasa VIII. Zajęcia odbywały się online raz w tygodniu przez 60 minut.
Po 6 miesiącach regularnej pracy z panią Moniką syn zdał egzamin klasyfikacyjny (pisemny i ustny) na ocenę bardzo dobrą:).
Syn chwalił sobie zajęcia z panią Moniką.
Za istotne uważam, że bezproblemowo udało się na początku ustalić z panią Moniką termin zajęć, czas trwania, zakres materiału, no i oczywiście zadowalającą cenę i sposób płatności. Już w pierwszej rozmowie telefonicznej dało się wyczuć świetne podejście do ucznia i do uczenia w ogóle.
Zajęcia odbywały się regularnie.

Z przykrością jednak muszę dodać, że cieniem na tę współpracę kładzie się incydent kiedy to pani Monika w połowie roku szkolnego pomimo zawartej od września umowy zmieniła warunki płatności na niekorzystne (jak sama zauważyła) bez możliwości negocjacji. Z dnia na dzień zostałam postawiona przed wyborem: albo wybieram niekorzystne warunki płatności albo zajęcia z synem odbędą się po raz ostatni. Rzecz miała miejsce w połowie roku szkolnego oraz na miesiąc, podkreślam: na miesiąc przed planowanym egzaminem klasyfikacyjnym (pozostały 4 zajęcia). Przyznacie Państwo sytuacja dla mojego syna nie do pozazdroszczenia: miał być pozostawiony z dnia na dzień na miesiąc przed planowanym egzaminem. Pani Monika tak się zaparła, że nie próbowała znaleźć jakiegokolwiek kompromisu. Nową umowę miałam podpisać i już. Argumentowałam, że przecież będzie mi teraz bardzo trudno znaleźć korepetytora, który doprowadzi syna do końca (powtórzę: 4 zajęcia). Brak zrozumienia.
Dodam, że sprawa dotyczyła także zajęć z matematyki z panem Zbyszkiem (umowa do maja), ale to była sprawa drugorzędna choć też niełatwa. Drodzy Państwo - poddałam się dla dobra dziecka.
Stąd moja ocena korepetytora to ocena dobra (dobry korepetytor, nie za dobra bizneswoman).
Bardzo dziękuję za przygotowanie Adasia i pozdrawiam:)

Fraktal Szkoła Nauk Ścisłych

Szanowna Pani Renato,

Dziękuję za opinię. Lekcje z pani synem - Adasiem to była dla nas czysta przyjemność. Oby więcej takich uczniów:)

Pragnę jednak odpowiedzieć na dla nas dość krzywdzący komentarz odnośnie płatności za zajęcia. Na początku II semestru postanowiliśmy wprowadzić umowy regulujące opłaty za zajęcia. W I semestrze uczniowie notorycznie odwoływali lekcje, nawet w ostatniej chwili. Aby temu zapobiec zmieniliśmy sposób płatności na opłatę z góry. Termin i cena zajęć nie uległa jednak zmianie w stosunku do I semestru, a odwołane z odpowiednim wyprzedzeniem zajęcia mogły być odrobione w innym terminie. Przykro nam, że taki sposób płatności Pani nie odpowiadał - nie mogliśmy jednak zrobić tak, że z jednymi rodzicami podpisujemy umowę a z drugimi nie. Pomimo wszystko wydaje mi się, że byliśmy elastyczni w stosunku do płatności za lekcje z Pani strony.

Życzymy jednak Pani i Adasiowi powodzenia w nowym roku szkolnym, wakacji podczas których oboje odpoczniecie no i przede wszystkim powodzenia na nadchodzącym egzaminie ośmioklasisty.

Wszystkiego dobrego:)

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 listopada 2019

Odkąd pani pomaga mi w fizyce widać. Znaczne postępy!! Serdecznie polecam!

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 lipca 2019

Bardzo polecam Panią Monikę zawsze cierpliwie wszystko tłumaczy i zawsze znajdzie czas na zajecia i rzetelnie podchodzi do swoich zajęć

avatar
Artur
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lipca 2019

Świetna korepetytor.Ogromna wiedza jest przekazywana w łatwy ,prosty i skuteczny sposób.Fizyka i problemy z tym przedmiotem przy pani Monice stają się banalnie proste.Cztery zajęcia u pani Moniki więcej mi dały w zrozumieniu fizyki niż semestr na studiach.Dzięki tym zajęciom zaliczyłem semestr.

avatar
Mikołaj
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 maja 2019

Bardzo miłe zajęcia, a przede wszystkim owocne. Pani Monika posiada ogromną wiedzę i umiejetność jej przekazywania, faktycznie zna się na rzeczy i wie o czym mówi. Do tego wykazuje się dużą wyrozumiałością. Gorąco polecam!

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 maja 2018

Jak najbardziej polecam! Wszystko zawsze staje się prostsze do zrozumienia, dzięki czemu w szkole nie ma żadnych problemów. Na zajęciach panuje miła i swobodna atmosfera, a praca na nich jest bardzo efektywna.

avatar
Damian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 maja 2018

Polecam Panią Monikę. Rzetelnie przygotowuje materiały i stara się nawiązać kontakt z uczniem. Zajęcia przebiegają w miłej atmosferze.

avatar
Paula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 kwietnia 2018

Pani Monika udzielała mi korepetycji z matematyki i fizyki , zdarzało się również że miałam
problemy z chemią i wtedy także Pani Monika mi pomogła. Zajęcia zawsze są prowadzone w miłej atmosferze . Ta korepetytorka cechuje się wyrozumiałością i cierpliwością do swoich uczniów a na zajęcia przynosi ze sobą dodatkowe materiały i pozytywne nastawienie. Jeśli ktoś szuka korepetytorki z fizyki , z chemii lub z francuskiego to tylko panią
Monikę<3

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 marca 2018

Miałem z tą Panią korepetycje z Fizyki i Matematyki przez 3 lata. Nie mam, żadnych zastrzeżeń, a wręcz jestem zachwycony wiedzą, zaangażowaniem i wyrozumiałością tej Pani :D Z czystym sumieniem mogę polecić tą korepetytorkę :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.