Monika Richter-Laskowska

Ostatnia aktywność:
24 dni temu
 
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

[ZAPRASZAMY W SZCZEGÓLNOŚCI STUDENTÓW ORAZ MATURZYSTÓW ]

Witam serdecznie :), Udzielam korepetycji online z matematyki na wszystkich poziomach zaawansowania, chętnie przygotuję do egzaminu ośmioklasisty, matury, egzaminu lub kolokwium na studiach.  Prowadzę zajęcia indywidualne i grupowe. Posiadam ponad 10-letnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji z matematyki i fizyki.  Dysponuje swoimi materiałami. Jeśli chodzi o moje kwalifikacje to obecnie jestem w trakcie robienia doktoratu z fizyki teoretycznej. Zarówno studia licencjackie jak i magisterskie ukończylam z wyróżnieniem. Jestem ponadto laureatka Stypendium Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego, a także dwukrotną zdobywczynia nagrody dla najlepszego studenta fizyki przyznawanej przez Dyrektora Instytutu Fizyki.

Cennik zajęć indywidualnych: 

Szkoła Podstawowa/Liceum/Technikum: 60 zł/ 60 min

Studia :    70 zł/ 60 min

 P.S. : NIE POMAGAM NA EGZAMINACH!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2011 - 06.2014
Uniwersytet Śląski
Licencjat
fizyka ogólna
10.2014 - 07.2016
Uniwersytet Śląski
Magister
Theoretical Physics
10.2016 - aktualnie
Uniwersytet Śląski
Doktor
Nauki fizyczne
Kursy i szkolenia
07.2011
DELF B2
Doświadczenie
07.2014 - 07.2017
Grant NCN : Próba wyjaśnienia eksperymentalnych wartości mas i kątów mieszania leptonów
Projekt finansowany prze Narodowe Centrum Nauki, efektem są 3 publikacje i 5 wystąpień na konferencjach międzynarodowych.
07.2015 - 09.2015
DESY Zeuthen, Niemcy
Obliczenie poprawek kwantowej chromodynamiki do jednego z procesów postawania kwarku t.
11.2016 - aktualnie
EDURES: Fundacja na rzecz rozwoju SMCEBI
Prowadzenie zajęć dla młodzieży w szkołach ponadgimnazjalnych z podstaw programowania w języku Python. Również prowadzenie kursu : "Ferie z Pythonem" mający miejsce w SMCEBI w 2017. Prowadzenie warsztatów dla zdolnej młodzieży w ramach programu tutoringowego.
02.2017 - 06.2018
EDUN
Udzielanie korepetycji indywidualnych i grupowych z fizyki, matematyki i j.francuskiego
03.2019 - aktualnie
Grant NCN: Rozwój nowych metod obliczeniowych dla układów z klasycznymi i kwantowymi stopniami swobodyymii
Zajmuję się znajdowanie nowych metod obliczeniowych opartych na algorytmach sztucznej inteligencji mających zastosowanie w fizyce ciała stałego.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 9
avatar
Renata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4/5
8 czerwca 2020

Współpraca pani Moniki z synem Adamem rozpoczęła się we wrześniu 2019 r. Pani Monika prowadziła zajęcia z synem, który uczy się w domu (edukacja domowa) - fizyka klasa VIII. Zajęcia odbywały się online raz w tygodniu przez 60 minut.
Po 6 miesiącach regularnej pracy z panią Moniką syn zdał egzamin klasyfikacyjny (pisemny i ustny) na ocenę bardzo dobrą:).
Syn chwalił sobie zajęcia z panią Moniką.
Za istotne uważam, że bezproblemowo udało się na początku ustalić z panią Moniką termin zajęć, czas trwania, zakres materiału, no i oczywiście zadowalającą cenę i sposób płatności. Już w pierwszej rozmowie telefonicznej dało się wyczuć świetne podejście do ucznia i do uczenia w ogóle.
Zajęcia odbywały się regularnie.

Z przykrością jednak muszę dodać, że cieniem na tę współpracę kładzie się incydent kiedy to pani Monika w połowie roku szkolnego pomimo zawartej od września umowy zmieniła warunki płatności na niekorzystne (jak sama zauważyła) bez możliwości negocjacji. Z dnia na dzień zostałam postawiona przed wyborem: albo wybieram niekorzystne warunki płatności albo zajęcia z synem odbędą się po raz ostatni. Rzecz miała miejsce w połowie roku szkolnego oraz na miesiąc, podkreślam: na miesiąc przed planowanym egzaminem klasyfikacyjnym (pozostały 4 zajęcia). Przyznacie Państwo sytuacja dla mojego syna nie do pozazdroszczenia: miał być pozostawiony z dnia na dzień na miesiąc przed planowanym egzaminem. Pani Monika tak się zaparła, że nie próbowała znaleźć jakiegokolwiek kompromisu. Nową umowę miałam podpisać i już. Argumentowałam, że przecież będzie mi teraz bardzo trudno znaleźć korepetytora, który doprowadzi syna do końca (powtórzę: 4 zajęcia). Brak zrozumienia.
Dodam, że sprawa dotyczyła także zajęć z matematyki z panem Zbyszkiem (umowa do maja), ale to była sprawa drugorzędna choć też niełatwa. Drodzy Państwo - poddałam się dla dobra dziecka.
Stąd moja ocena korepetytora to ocena dobra (dobry korepetytor, nie za dobra bizneswoman).
Bardzo dziękuję za przygotowanie Adasia i pozdrawiam:)

Fraktal Szkoła Nauk Ścisłych

Szanowna Pani Renato,

Dziękuję za opinię. Lekcje z pani synem - Adasiem to była dla nas czysta przyjemność. Oby więcej takich uczniów:)

Pragnę jednak odpowiedzieć na dla nas dość krzywdzący komentarz odnośnie płatności za zajęcia. Na początku II semestru postanowiliśmy wprowadzić umowy regulujące opłaty za zajęcia. W I semestrze uczniowie notorycznie odwoływali lekcje, nawet w ostatniej chwili. Aby temu zapobiec zmieniliśmy sposób płatności na opłatę z góry. Termin i cena zajęć nie uległa jednak zmianie w stosunku do I semestru, a odwołane z odpowiednim wyprzedzeniem zajęcia mogły być odrobione w innym terminie. Przykro nam, że taki sposób płatności Pani nie odpowiadał - nie mogliśmy jednak zrobić tak, że z jednymi rodzicami podpisujemy umowę a z drugimi nie. Pomimo wszystko wydaje mi się, że byliśmy elastyczni w stosunku do płatności za lekcje z Pani strony.

Życzymy jednak Pani i Adasiowi powodzenia w nowym roku szkolnym, wakacji podczas których oboje odpoczniecie no i przede wszystkim powodzenia na nadchodzącym egzaminie ośmioklasisty.

Wszystkiego dobrego:)

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 listopada 2019

Odkąd pani pomaga mi w fizyce widać. Znaczne postępy!! Serdecznie polecam!

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 lipca 2019

Bardzo polecam Panią Monikę zawsze cierpliwie wszystko tłumaczy i zawsze znajdzie czas na zajecia i rzetelnie podchodzi do swoich zajęć

avatar
Artur
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lipca 2019

Świetna korepetytor.Ogromna wiedza jest przekazywana w łatwy ,prosty i skuteczny sposób.Fizyka i problemy z tym przedmiotem przy pani Monice stają się banalnie proste.Cztery zajęcia u pani Moniki więcej mi dały w zrozumieniu fizyki niż semestr na studiach.Dzięki tym zajęciom zaliczyłem semestr.

avatar
Mikołaj
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 maja 2019

Bardzo miłe zajęcia, a przede wszystkim owocne. Pani Monika posiada ogromną wiedzę i umiejetność jej przekazywania, faktycznie zna się na rzeczy i wie o czym mówi. Do tego wykazuje się dużą wyrozumiałością. Gorąco polecam!

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 maja 2018

Jak najbardziej polecam! Wszystko zawsze staje się prostsze do zrozumienia, dzięki czemu w szkole nie ma żadnych problemów. Na zajęciach panuje miła i swobodna atmosfera, a praca na nich jest bardzo efektywna.

avatar
Damian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 maja 2018

Polecam Panią Monikę. Rzetelnie przygotowuje materiały i stara się nawiązać kontakt z uczniem. Zajęcia przebiegają w miłej atmosferze.

avatar
Paula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 kwietnia 2018

Pani Monika udzielała mi korepetycji z matematyki i fizyki , zdarzało się również że miałam
problemy z chemią i wtedy także Pani Monika mi pomogła. Zajęcia zawsze są prowadzone w miłej atmosferze . Ta korepetytorka cechuje się wyrozumiałością i cierpliwością do swoich uczniów a na zajęcia przynosi ze sobą dodatkowe materiały i pozytywne nastawienie. Jeśli ktoś szuka korepetytorki z fizyki , z chemii lub z francuskiego to tylko panią
Monikę<3

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 marca 2018

Miałem z tą Panią korepetycje z Fizyki i Matematyki przez 3 lata. Nie mam, żadnych zastrzeżeń, a wręcz jestem zachwycony wiedzą, zaangażowaniem i wyrozumiałością tej Pani :D Z czystym sumieniem mogę polecić tą korepetytorkę :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.