Monika Richter-Laskowska

Ostatnia aktywność:
23 dni temu
 
 
Online
Zabrze
Chorzów
Katowice
Ruda Śląska
Świętochłowice
Gliwice
Sosnowiec
Mikołów
Faktura VAT

O mnie

Cześć:). Obecnie jestem w trakcie robienia doktoratu z fizyki teoretycznej na Uniwersytecie Śląskim. Wcześniej, jeszcze podczas studiów, zostałam dwukrotnie wyróżniona Nagrodą Dyrektora Instytutu Fizyki dla najlepszego studenta, stypendium Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego za wybitne osiągnięcia. Otrzymywałam także stypendium rektora dla najlepszych studentów.Poza realizowaniem pracy badawczej, prowadzę zajęcia dla studentów Informatyki Stosowanej. Pracuję również w Centrum Edukacji EDUN w Zabrzu, gdzie udzielam korepetycji z matematyki, fizyki i języka francuskiego.Udzielam korepetycji prawie od 11 lat. Uczenie jest moją pasją, zawsze jestem przygotowana do zajęć, a moi uczniowie robią znaczne postępy. Zależy mi, żeby zajęcia odbywały się w miłej i przyjaznej atmosferze, a wspólna nauka stała się przyjemnością a nie koszmarem, jak to czasem bywa w szkole:(.Zapraszam uczniów z problemami, jak i takimi którzy chcą po prostu więcej wiedzieć albo dostać lepszą ocenę. Razem pokonamy wszelkie trudności:)

Udzielam korepetycji

  Napisz do użytkownika

  Wykształcenie
  10.2011 - 06.2014
  Uniwersytet Śląski
  Licencjat
  fizyka ogólna
  10.2014 - 07.2016
  Uniwersytet Śląski
  Magister
  Theoretical Physics
  10.2016 - aktualnie
  Uniwersytet Śląski
  Doktor
  Nauki fizyczne
  Kursy i szkolenia
  07.2011
  DELF B2
  Doświadczenie
  07.2014 - 07.2017
  Grant NCN : Próba wyjaśnienia eksperymentalnych wartości mas i kątów mieszania leptonów
  Projekt finansowany prze Narodowe Centrum Nauki, efektem są 3 publikacje i 5 wystąpień na konferencjach międzynarodowych.
  07.2015 - 09.2015
  DESY Zeuthen, Niemcy
  Obliczenie poprawek kwantowej chromodynamiki do jednego z procesów postawania kwarku t.
  11.2016 - aktualnie
  EDURES: Fundacja na rzecz rozwoju SMCEBI
  Prowadzenie zajęć dla młodzieży w szkołach ponadgimnazjalnych z podstaw programowania w języku Python. Również prowadzenie kursu : "Ferie z Pythonem" mający miejsce w SMCEBI w 2017. Prowadzenie warsztatów dla zdolnej młodzieży w ramach programu tutoringowego.
  02.2017 - 06.2018
  EDUN
  Udzielanie korepetycji indywidualnych i grupowych z fizyki, matematyki i j.francuskiego
  03.2019 - aktualnie
  Grant NCN: Rozwój nowych metod obliczeniowych dla układów z klasycznymi i kwantowymi stopniami swobodyymii
  Zajmuję się znajdowanie nowych metod obliczeniowych opartych na algorytmach sztucznej inteligencji mających zastosowanie w fizyce ciała stałego.

  Ostatnie opinie


  wystawiono opinii: 7
  avatar
  Magda
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  30 lipca 2019

  Bardzo polecam Panią Monikę zawsze cierpliwie wszystko tłumaczy i zawsze znajdzie czas na zajecia i rzetelnie podchodzi do swoich zajęć

  avatar
  Artur
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  13 lipca 2019

  Świetna korepetytor.Ogromna wiedza jest przekazywana w łatwy ,prosty i skuteczny sposób.Fizyka i problemy z tym przedmiotem przy pani Monice stają się banalnie proste.Cztery zajęcia u pani Moniki więcej mi dały w zrozumieniu fizyki niż semestr na studiach.Dzięki tym zajęciom zaliczyłem semestr.

  avatar
  Mikołaj
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  30 maja 2019

  Bardzo miłe zajęcia, a przede wszystkim owocne. Pani Monika posiada ogromną wiedzę i umiejetność jej przekazywania, faktycznie zna się na rzeczy i wie o czym mówi. Do tego wykazuje się dużą wyrozumiałością. Gorąco polecam!

  avatar
  Jakub
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  12 maja 2018

  Jak najbardziej polecam! Wszystko zawsze staje się prostsze do zrozumienia, dzięki czemu w szkole nie ma żadnych problemów. Na zajęciach panuje miła i swobodna atmosfera, a praca na nich jest bardzo efektywna.

  avatar
  Damian
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  2 maja 2018

  Polecam Panią Monikę. Rzetelnie przygotowuje materiały i stara się nawiązać kontakt z uczniem. Zajęcia przebiegają w miłej atmosferze.

  avatar
  Paula
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  12 kwietnia 2018

  Pani Monika udzielała mi korepetycji z matematyki i fizyki , zdarzało się również że miałam
  problemy z chemią i wtedy także Pani Monika mi pomogła. Zajęcia zawsze są prowadzone w miłej atmosferze . Ta korepetytorka cechuje się wyrozumiałością i cierpliwością do swoich uczniów a na zajęcia przynosi ze sobą dodatkowe materiały i pozytywne nastawienie. Jeśli ktoś szuka korepetytorki z fizyki , z chemii lub z francuskiego to tylko panią
  Monikę<3

  avatar
  Kacper
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  29 marca 2018

  Miałem z tą Panią korepetycje z Fizyki i Matematyki przez 3 lata. Nie mam, żadnych zastrzeżeń, a wręcz jestem zachwycony wiedzą, zaangażowaniem i wyrozumiałością tej Pani :D Z czystym sumieniem mogę polecić tą korepetytorkę :)

  Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.