Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
 
Online
Piaseczno
Józefosław
Konstancin-Jeziorna
Warszawa (Stary Mokotów +1)

Adam Górski

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/517 opinii
Dla użytkownika Adam Górski

O mnie

Witam serdecznie.Moja przygoda z nauczaniem indywidualnym trwa już niemal 7 lat.

Przedtem pracowałem przez 4 lata w międzynarodowej korporacji z siedzibą w Norwegii, która zajmowała się e-sportem oraz szkoleniem ludzi w różnych branżach z nim związanych, co dało mi kilka lat solidnego przygotowania dydaktycznego oraz ogromną swobodę używania języka angielskiego zarówno w mowie jak i w piśmie.

Sam uczę się języka nieprzerwanie od prawie 20 lat i obecnie udało mi się osiągnąć poziom C2 - potwierdzony certyfikatem CPE (Certificate of Proficiency in English - najwyższy certyfikat wydawany przez British Council).

W swojej karierze miałem już kilkuset studentów z całego świata w wieku od 8 do 56 lat.Dbam o to, żeby osoba wracająca z naszych zajęć wychodziła z nich z nową wiedzą i umiejętnościami i koniecznie w nastroju lepszym niż przed :-)Informacje dodatkowe:Mam mnóstwo różnych zainteresowań i z każdego spotkania ze studentem staram się wynieść coś nowego, przez co relacja "Uczeń-Mistrz" swobodnie przechodzi w formę obustronnej korzyści - ja również staram się od każdej spotkanej osoby nauczyć czegoś nowego.

Lubię między innymi sporty walki, zdrową kuchnię i odżywianie, zagadnienia medycyny konwencjonalnej i alternatywnej, informatykę, muzykę (grywam na gitarze), fascynuje mnie kultura japońska i uczę się języka japońskiego już drugi rok.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 17
avatar
Wioletta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 sierpnia 2020

Adam jest super pozytywnym nauczycielem. Bez problemu zdałam C1 (dawniej CAE). Ciekawe zajęcia i dużo nowej wiedzy. Jeżeli w przyszłości będę potrzebowała CPE na pewno do niego wrócę.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2020

Adam praktycznie nakreślił mi nowy punkt widzenia w czasowości języka angielskiego - w końcu pojąłem te czasy. Dodatkowym autem zajęć była świadome przygotowanie do egzaminu ustnego - zdałem go wręcz śpiewająco!
Polecam tego chłopaka i życzę mu mnóstwo sukcesów! :)

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 stycznia 2020

Od początku spotkań z Panem Adamem obserwuję ciągły i zdecydowany wzrost swoich umiejętności językowych. Zajęcia prowadzone przez Pana Adama zawsze są dobrze przemyślane i poruszają różne aspekty nauki języka. Dużym atutem jest to, że Pan Adam bardzo elastycznie dostosowuje się do potrzeb ucznia. Na przykład, podczas prowadzenia konwersacji, Pan Adam jest w stanie bez trudu dokładnie wytłumaczyć mi interesujące mnie zagadnienie gramatyczne i kontynuować rozmowę tak by przećwiczyć ten problem w praktyce.
Ponadto, Pan Adam jest bystrym człowiekiem o znacznej wiedzy ogólnej, co czyni z niego świetnego partnera do interesujących dyskusji.

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 stycznia 2020

Lekcje to super spędzony czas, w miłej atmosferze ale przy tym na bardzo wysokim poziomie nauczania. Forma nauki i tematyka jest dostosowywana do każdego indywidualnie, co bardzo pomaga i ułatwia naukę. Zdecydowanie polecam! :)

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 stycznia 2020

Pan Adam jest bardzo sympatyczny i ma ogromną wiedzę nie tylko z języka angielskiego. Atmosfera zdecydowanie sprzyja nauce. Każde zajęcia wykorzystane są na 100% i już po kilku spotkaniach widać wyraźne efekty. Pan Adam jest zawsze wcześniej przygotowany i bardzo zręcznie układa program nauczania, dzięki czemu nie można się nudzić.
Serdecznie polecam :)

avatar
David
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 stycznia 2020

Adam is a very kind, easy-going and straightforward person.
I highly recommend him to people at every level of English.
I am using the English language on a daily basis and I had a need to improve my grammar, vocabulary and finally do not commit basic, common mistakes.
Thanks to our conversations I am not afraid of free talk.
What's more, I just feel, that we use the "living language". Adam has a real-life usage of English, so talking to him is like to talk to native..
On my own example, that our lesson are really tailored to me.
I was searching a long time for the right person. I do really recommend Ada

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 stycznia 2020

Polecam!

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 grudnia 2019

Świetny człowiek, świetny nauczyciel. Zajęcia prowadzone są na bardzo wysokim poziomie, bardzo efektywnie i efektownie. Śmiało polecam.

avatar
Emilka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 czerwca 2019

Pan Adam przygotowywał mnie do egzaminu CAE. Skupialiśmy się na speakingu, co było moim głównym celem, ale oprócz tego dostawałam bardzo przydatne materiały, które pomogły mi przygotować się także do pozostałych części egzaminu. Nauczyciel z ogromnym zaangażowaniem i wiedzą, którego polecam osobom w każdym wieku i na każdym poziomie zaawansowania.

Adam Górski

Cała przyjemność po mojej stronie, z resztą fakt, że dostałaś ze speakingu najwyższe noty na CAE wiele mówi o Twoim zaangażowaniu i umiejętnościach. Powodzenia!

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 czerwca 2019

Moje dzieci (10 i 12 lat) polubiły P. Adama od pierwszej lekcji i zawsze czekają na następną :). Lekcje prowadzone są zawsze w bardzo aktywny i interesujący sposób tak, że 1,5 godziny mija niepostrzeżenie na dyskusji, quizach, grach, nauce piosenek i wielu innych ciekawych formach nauki. Pan Adam przekazuje wiedzę w bardzo różnorodny sposób, a poza podstawową wiedzą dzieci poznają ciekawostki i różnice językowe na bardzo zróżnicowanym poziomie - jestem pod wrażeniem, jak bardzo P. Adam angażuje się w swoją pracę, a czasem myślę, że to ja przypominając o końcu lekcji przerywam jemu i moim dzieciom świetną zabawę, jaką na pewno są te spotkania dla moich dzieci. Podchodzi do dzieci bardzo indywidualnie, słucha co mają do powiedzenia, potrafi zaciekawić - ma świetne podejście do moich dzieci, które z lekcji wychodzą naenergetyzowane i uśmiechnięte i oczywiście nauczone czegoś nowego :). Polecam!

Adam Górski

Bo tak naprawdę to ja się uczę na tych zajęciach...:)
Ale dzięki, że mogę być częścią ich sukcesów - Mikołaj 96% z testu 8-klasisty, Nadia podobno najlepsza w swojej grupie, może mnie nauczą przy okazji hiszpańskiego w przyszłym semestrze, bo muszę sobie przypomnieć to i owo.

Pozdrawiam!

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 czerwca 2019

Polecam!!! Pan Adam to bystry i interesujacy człowiek. Jako nauczyciel angielskiego mojego dziecka sprawdza się pierwszorzędnie. Zajęcia prowadzi ciekawie i z humorem co przy nauczaniu dzieci jest bardzo ważne.

Adam Górski

Dzięki, praca z Michałem to sama frajda, bardzo zaangażowany i inteligentny młody człowiek.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 czerwca 2019

Pan Adam napisał, że jego przygoda z nauczaniem trwa już 7 lat. PRZYGODA - to słowo jak najbardziej odzwierciedla metody pracy Pana Adama. Jeżeli dzieci, a właściwie nastolatki bardzo chętnie idą na lekcje, a później opowiadają ze śmiechem co takiego tym razem Pan Adam powiedział, i co najważniejsze uczą się bez przymusu, a lekcje traktują jak miłe spotkanie, to czego chcieć więcej??? Pan Adam jest najlepszy, lekcje są bardzo ciekawe i są efekty - egzamin ósmoklasisty zdany na 100%!!! Bardzo dziękuję w imieniu Julki i Niki i swoim też!! Do zobaczenia we wrześniu:-)

Adam Górski

W dobie kompletnego MUGOLSTWA, gdzie telefon coraz częściej zastępuje ludzki mózg, naprawdę miło jest pracować z osobami, które już w bardzo młodym wieku lubią i chcą się uczyć, a do tego mają pasję, zainteresowania, są pracowite i inteligentne. Więcej takich dziewczyn :D (Może więcej takich rodziców...?)

Pozdrawiam!

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 maja 2019

Pan Adam udziela korepetycji moim dzieciom. Nadia z Mikołajem chętnie uczestniczą w lekcjach, mówią że zajęcia są super, wychodzą z szerokim uśmiechem, a ja widzę postępy w nauce.
Korepetycje prowadzone są w bardzo przyjaznej atmosferze.
Pan Adam ma bardzo dobre podejście do swoich uczniów i potrafi "rozwiązywać języki". I robi przepyszne, świeżo wyciskane soki :).
Pozdrawiam Dorota

avatar
Jan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 maja 2019

Bardzo polecam pracę z panem Adamem potrafi bardzo dobrze przekazać swóją wiedzę oraz cały czas stara się prowadzić lekcję w taki sposób aby pracować nad słabymi stronami ucznia

Adam Górski

Jesteś zbyt skromny, Janek. Oczywiście, że każdy ma pewne "słabsze" strony - to naturalna kolej rzeczy, że pewne sprawy przychodzą nam szybciej i łatwiej, jednak zrobiłeś ogromny progres w krótkim czasie i powinieneś być z siebie dumny.
Polecam tego zawodnika:)

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 maja 2019

Bardzo polecam zajęcia z panem Adamem, lekcje są ciekawe, zróżnicowane, dużo mówienia po angielsku, co uważam za szczególnie przydatne. Pan Adam posiada rozległą wiedzę, nie tylko w zakresie samego języka. Myślę, że zajęcia są odpowiednie dla każdego, kto chce faktycznie czegoś się nauczyć, jednocześnie pracując w świetnej atmosferze. :)

Adam Górski

Dzięki Ola, praca z tak zdolnymi osobami to sama przyjemność. Maturę masz w małym palcu, teraz tylko wyżej! :-)

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 kwietnia 2019

Polecam Pana Adama 10/10
Zajęcia prowadzone w luźnej atmosferze, często też z wesołymi akcentami. Każda lekcja jest już wcześniej zaplanowana przez Adama wraz z potrzebnymi materiałami, więc czas przeznaczony na nauke jest wykorzystywany w 100%.
Tłumaczenie danych zagadnień jest zrozumiałem, oparte na rozmaitych przykładach i ćwiczeniach. W moim przypadku było to 5 miesięczne przygotowanie do matury, które było potrzebne ze względu na ciągłe zniechęcanie do nauki języka angielskiego przez nauczycieli szkolnych. Akurat ja nie byłem opornym uczniem ale jestem pewien, że pozytywne nastawienie Pana Adama zmieni podejście nawet najtrudniejszego ucznia. Dwie godziny upływały jak pstryknięcie palcem oraz co najważniejsze wróciła chęć do dalszego szlifowania języka angielskiego.

Adam Górski

Dzięki Michał; to sama frajda pracować z inteligentnymi, pracowitymi młodymi ludźmi:)

avatar
Bożena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 lipca 2018

12/10 polecam!!! Pan Adam jest niezwykle kompetentnym nauczycielem, ma obszerną wiedzę z zakresu języka angielskiego - a to wszystko potrafi świetnie przekazać. Ma niezwykłą pasję do języka i każde zagadnienie ma dokładnie przemyślane i zgłębione. Przygotował mnie do certyfikatu państwowego z języka angielskiego na poziomie C1. Bez wątpienia to najbardziej profesjonalny korepetytor, z jakim udało mi się pracować. Lekcje z Panem Adamem to również pewna forma rozrywki, dużo śmieszków i żartów po angielsku, a godzina zajęć mija w mgnieniu oka. Pan Adam nauczy nawet najbardziej opornego ucznia, jakim byłam ja, na początku mojej przygody z językiem angielskim. Serdecznie dziękuję, Panie Adamie, jest Pan super!

Adam Górski

Dziękuję, to były jedne z moich najfajniejszych zajęć online jakie miałem przyjemność prowadzić. Rozmowy na bardzo ciekawe tematy na wysokim poziomie zaawansowania, zawsze w luznej i przyjemnej atmosferze:)
Polecam tą Panią innym uczniom, bo podobno sama została ostatnio korepetytorem j. ang, a poza tym zna też niemiecki i hebrajski.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.