Ostatnia aktywność:
dzisiaj
 
 
Online
Piaseczno
Józefosław
Konstancin-Jeziorna
Warszawa (Stary Mokotów +1)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język angielski80 - 240 / 60 min

Adam Górski

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/517 opinii

Opis ogłoszenia

Sam uczę się języka nieprzerwanie już od prawie 20 lat  i osiągnąłem niemal dwujęzyczny poziom C2 - potwierdzony certyfikatem  CPE (Certificate of Proficiency in English - certyfikat znajomości języka na najwyższym poziomie wydawany przez British Council).
Mam ponad 7 lat doświadczenia   w udzielaniu korepetycji - w tym nauczanie j. angielskiego osób zza granicy -  oraz 4 lata przepracowane w międzynarodowej korporacji z siedzibą w Norwegii. 100% zadowolonych klientów - rzeczy niemożliwe od ręki, cuda w 3 dni:)
Moi uczniowie osiągają  wybitne wyniki w nauce i przeważnie zdają egzaminy na ponad 90%.  Lubię pracować z osobami we wszystkich grupach wiekowych, szczególnie upodobałem zaś sobie maturzystów i osoby dorosłe. Posiadam mnóstwo ciekawych materiałów , które wyszukuję na bieżąco i na co dzień, a w międzyczasie wymyślam własne. 
Dbam o to, żeby osoba wracająca z naszych zajęć wychodziła z nich z nową wiedzą i umiejętnościami i koniecznie w nastroju lepszym niż przed :-)

GWARANCJA DOBREGO WYNIKU NA TESTACH, W PRZECIWNYM RAZIE ZWRACAM KOSZTY ZAJĘĆ.

          Statystyki 2018/2019
 
ŚREDNIE WYNIKI Z EGZAMINÓW SZKOLNYCH:

 • Egzaminy 8-klasisty i gimnazjalne - poziom rozszerzony: 98%
 • Egzaminy maturalne - poziom podstawowy:                       95%
 • Egzaminy maturalne - poziom rozszerzony:                       89%                                                                                                           Zdawalność egzaminów Cambridge i uniwersyteckich:
 • Egzaminy Cambridge FCE : (B2 First)              100%     
 • Egzaminy Cambridge CAE (C1 Advanced)       100%
 • Egzaminy Uniwersyteckie na poziomie B2       100%
 • Egzaminy Uniwersyteckie na poziomie C1       100%

 

 • W pełni spersonalizowane podejście do studenta. Tok nauczania i format lekcji są całkowicie dostosowane do wymagań ucznia/klienta! During our classes - you are The Boss! - Unless you want it the other way around :-)
 • Przełamywanie bariery językowej  - psychologiczne podejście do problemu mówienia. Pokazuję studentom, że MOGĄ i POTRAFIĄ nauczyć się czegokolwiek - i to wcale bez jakiegoś katastroficznego wysiłku. Odejście od utartych szkolnych schematów, lekcje wspierane są materiałami z filmów, teledysków, prezentacji TEDx, wykładów, aktualnej prasy, gier etc. Student jest na bieżąco zachęcany do wyrażania swoich opinii, wątpliwości, wyjaśniania zagadnień, myslenia twórczego, dyskusji.
 • Przygotowanie do testów i egzaminów : Testy 8-klasisty, matury, egzaminy uniwersyteckie, egzaminy CAMBRIDGE - KET, PET, FLYERS, FCE (B2 First), CAE (C1 Advanced), etc.
 • Business Exams : BEC Preliminary (B1), Vantage (B2), Higher (C1), English for Business/LCCI (Preliminary-Level 4)
 • Nadrabianie zaległości w szkole (także w pracy)
 • Korekta i Pomoc w pisaniu prac pisemnych
 • Tłumaczenia
 • Przygotowanie do rozmów kwalifikacyjnych i prezentacji
 • Konwersacje - dowolne tematy odpowiednie do poziomu i zainteresowań studenta

Zajęcia odbywają się stacjonarnie u mnie w mieszkaniu przy METRZE WIERZBNO (4 minuty spacerem od metra). (Ostatnie wolne terminy!)
Od czasu COVID-19 spora część zajęć przeszła w tryb wyłącznie online i do tej formy również zachęcam:)

Zajęcia u klienta w siedzibie jego firmy - do uzgodnienia

                                            CENNIK

 • Oferta promocyjna *  Za każdą **  osobę z polecenia,  która przyjdzie na zajęcia co najmniej 2  razy - godzina gratis!
 • Za każdych 5 osób z polecenia - 2 hours FREE of charge!  

Poniższy cennik dotyczy zajęć dla JEDNEJ lub DWÓCH osób

Cennik zajęć grupowych - do uzgodnienia .

                                    General English:

 • Lekcje stacjonarne 1 OS: 80 zł/60min, 120 zł/90 min
 • Lekcje stacjonarne 2 OS: 60 zł/os/60min, 90 zł/os/90 min

               Business English / English for Specific Purposes

    Zajęcia u klienta w siedzibie firmy: Cena do uzgodnienia

 • Lekcje stacjonarne 1 OS: 100 zł/60min
 • Lekcje stacjonarne 2 OS: 180 zł/60min

Lekcje przez internet - zajęcia przez skype lub dowolny inny komunikator - 80 zł/60 min;
2 os - 60 zł/os/60 min

KONSULTACJE, PRZYGOTOWANIE DO ROZMÓW KWALIFIKACYJNYCH, WYSTĄPIEŃ PUBLICZNYCH I PREZENTACJI: 100 zł/45 min

 • Tłumaczenia tekstów - do uzgodnienia

  WAŻNE : Jeśli akurat nie odbieram telefonu, to znaczy, że prawdopodobnie prowadzę właśnie zajęcia. Proszę zostawić wiadomość wraz z krótkim opisem sytuacji i interesujących Państwa usług - Ilość godzin, poziom i rodzaj zajęć (General English/Professional), a także preferowaną lokalizację i godziny spotkań.  

*Oferta ograniczona czasowo, autor zastrzega sobie prawo wycofania oferty specjalnej w przypadku braku wolnych miejsc lub zdarzeń losowych.

**Korzystanie z opcji "Polecenia" przez znajomego jest jednorazowe dla każdej osoby. Nie można "polecać się nazwajem" w zamkniętym kręgu znajomych. Uprzejmie proszę o niecebulowanie!

Treść tego ogłoszenia jest prywatna. Zabronione jest kopiowanie jej w całości lub jakichkolwiek jej części bez zgody autora.

Dostępność

Poniedziałek06:30 - 16:00
Wtorek06:30 - 16:00
Środa06:30 - 16:00
Czwartek06:30 - 16:00
Piątek06:30 - 16:00
Sobota07:30 - 11:30
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 17
avatar
Wioletta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 sierpnia 2020

Adam jest super pozytywnym nauczycielem. Bez problemu zdałam C1 (dawniej CAE). Ciekawe zajęcia i dużo nowej wiedzy. Jeżeli w przyszłości będę potrzebowała CPE na pewno do niego wrócę.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2020

Adam praktycznie nakreślił mi nowy punkt widzenia w czasowości języka angielskiego - w końcu pojąłem te czasy. Dodatkowym autem zajęć była świadome przygotowanie do egzaminu ustnego - zdałem go wręcz śpiewająco!
Polecam tego chłopaka i życzę mu mnóstwo sukcesów! :)

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 stycznia 2020

Od początku spotkań z Panem Adamem obserwuję ciągły i zdecydowany wzrost swoich umiejętności językowych. Zajęcia prowadzone przez Pana Adama zawsze są dobrze przemyślane i poruszają różne aspekty nauki języka. Dużym atutem jest to, że Pan Adam bardzo elastycznie dostosowuje się do potrzeb ucznia. Na przykład, podczas prowadzenia konwersacji, Pan Adam jest w stanie bez trudu dokładnie wytłumaczyć mi interesujące mnie zagadnienie gramatyczne i kontynuować rozmowę tak by przećwiczyć ten problem w praktyce.
Ponadto, Pan Adam jest bystrym człowiekiem o znacznej wiedzy ogólnej, co czyni z niego świetnego partnera do interesujących dyskusji.

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 stycznia 2020

Lekcje to super spędzony czas, w miłej atmosferze ale przy tym na bardzo wysokim poziomie nauczania. Forma nauki i tematyka jest dostosowywana do każdego indywidualnie, co bardzo pomaga i ułatwia naukę. Zdecydowanie polecam! :)

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 stycznia 2020

Pan Adam jest bardzo sympatyczny i ma ogromną wiedzę nie tylko z języka angielskiego. Atmosfera zdecydowanie sprzyja nauce. Każde zajęcia wykorzystane są na 100% i już po kilku spotkaniach widać wyraźne efekty. Pan Adam jest zawsze wcześniej przygotowany i bardzo zręcznie układa program nauczania, dzięki czemu nie można się nudzić.
Serdecznie polecam :)

avatar
David
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 stycznia 2020

Adam is a very kind, easy-going and straightforward person.
I highly recommend him to people at every level of English.
I am using the English language on a daily basis and I had a need to improve my grammar, vocabulary and finally do not commit basic, common mistakes.
Thanks to our conversations I am not afraid of free talk.
What's more, I just feel, that we use the "living language". Adam has a real-life usage of English, so talking to him is like to talk to native..
On my own example, that our lesson are really tailored to me.
I was searching a long time for the right person. I do really recommend Ada

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 stycznia 2020

Polecam!

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 grudnia 2019

Świetny człowiek, świetny nauczyciel. Zajęcia prowadzone są na bardzo wysokim poziomie, bardzo efektywnie i efektownie. Śmiało polecam.

avatar
Emilka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 czerwca 2019

Pan Adam przygotowywał mnie do egzaminu CAE. Skupialiśmy się na speakingu, co było moim głównym celem, ale oprócz tego dostawałam bardzo przydatne materiały, które pomogły mi przygotować się także do pozostałych części egzaminu. Nauczyciel z ogromnym zaangażowaniem i wiedzą, którego polecam osobom w każdym wieku i na każdym poziomie zaawansowania.

Adam Górski

Cała przyjemność po mojej stronie, z resztą fakt, że dostałaś ze speakingu najwyższe noty na CAE wiele mówi o Twoim zaangażowaniu i umiejętnościach. Powodzenia!

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 czerwca 2019

Moje dzieci (10 i 12 lat) polubiły P. Adama od pierwszej lekcji i zawsze czekają na następną :). Lekcje prowadzone są zawsze w bardzo aktywny i interesujący sposób tak, że 1,5 godziny mija niepostrzeżenie na dyskusji, quizach, grach, nauce piosenek i wielu innych ciekawych formach nauki. Pan Adam przekazuje wiedzę w bardzo różnorodny sposób, a poza podstawową wiedzą dzieci poznają ciekawostki i różnice językowe na bardzo zróżnicowanym poziomie - jestem pod wrażeniem, jak bardzo P. Adam angażuje się w swoją pracę, a czasem myślę, że to ja przypominając o końcu lekcji przerywam jemu i moim dzieciom świetną zabawę, jaką na pewno są te spotkania dla moich dzieci. Podchodzi do dzieci bardzo indywidualnie, słucha co mają do powiedzenia, potrafi zaciekawić - ma świetne podejście do moich dzieci, które z lekcji wychodzą naenergetyzowane i uśmiechnięte i oczywiście nauczone czegoś nowego :). Polecam!

Adam Górski

Bo tak naprawdę to ja się uczę na tych zajęciach...:)
Ale dzięki, że mogę być częścią ich sukcesów - Mikołaj 96% z testu 8-klasisty, Nadia podobno najlepsza w swojej grupie, może mnie nauczą przy okazji hiszpańskiego w przyszłym semestrze, bo muszę sobie przypomnieć to i owo.

Pozdrawiam!

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 czerwca 2019

Polecam!!! Pan Adam to bystry i interesujacy człowiek. Jako nauczyciel angielskiego mojego dziecka sprawdza się pierwszorzędnie. Zajęcia prowadzi ciekawie i z humorem co przy nauczaniu dzieci jest bardzo ważne.

Adam Górski

Dzięki, praca z Michałem to sama frajda, bardzo zaangażowany i inteligentny młody człowiek.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 czerwca 2019

Pan Adam napisał, że jego przygoda z nauczaniem trwa już 7 lat. PRZYGODA - to słowo jak najbardziej odzwierciedla metody pracy Pana Adama. Jeżeli dzieci, a właściwie nastolatki bardzo chętnie idą na lekcje, a później opowiadają ze śmiechem co takiego tym razem Pan Adam powiedział, i co najważniejsze uczą się bez przymusu, a lekcje traktują jak miłe spotkanie, to czego chcieć więcej??? Pan Adam jest najlepszy, lekcje są bardzo ciekawe i są efekty - egzamin ósmoklasisty zdany na 100%!!! Bardzo dziękuję w imieniu Julki i Niki i swoim też!! Do zobaczenia we wrześniu:-)

Adam Górski

W dobie kompletnego MUGOLSTWA, gdzie telefon coraz częściej zastępuje ludzki mózg, naprawdę miło jest pracować z osobami, które już w bardzo młodym wieku lubią i chcą się uczyć, a do tego mają pasję, zainteresowania, są pracowite i inteligentne. Więcej takich dziewczyn :D (Może więcej takich rodziców...?)

Pozdrawiam!

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 maja 2019

Pan Adam udziela korepetycji moim dzieciom. Nadia z Mikołajem chętnie uczestniczą w lekcjach, mówią że zajęcia są super, wychodzą z szerokim uśmiechem, a ja widzę postępy w nauce.
Korepetycje prowadzone są w bardzo przyjaznej atmosferze.
Pan Adam ma bardzo dobre podejście do swoich uczniów i potrafi "rozwiązywać języki". I robi przepyszne, świeżo wyciskane soki :).
Pozdrawiam Dorota

avatar
Jan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 maja 2019

Bardzo polecam pracę z panem Adamem potrafi bardzo dobrze przekazać swóją wiedzę oraz cały czas stara się prowadzić lekcję w taki sposób aby pracować nad słabymi stronami ucznia

Adam Górski

Jesteś zbyt skromny, Janek. Oczywiście, że każdy ma pewne "słabsze" strony - to naturalna kolej rzeczy, że pewne sprawy przychodzą nam szybciej i łatwiej, jednak zrobiłeś ogromny progres w krótkim czasie i powinieneś być z siebie dumny.
Polecam tego zawodnika:)

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 maja 2019

Bardzo polecam zajęcia z panem Adamem, lekcje są ciekawe, zróżnicowane, dużo mówienia po angielsku, co uważam za szczególnie przydatne. Pan Adam posiada rozległą wiedzę, nie tylko w zakresie samego języka. Myślę, że zajęcia są odpowiednie dla każdego, kto chce faktycznie czegoś się nauczyć, jednocześnie pracując w świetnej atmosferze. :)

Adam Górski

Dzięki Ola, praca z tak zdolnymi osobami to sama przyjemność. Maturę masz w małym palcu, teraz tylko wyżej! :-)

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 kwietnia 2019

Polecam Pana Adama 10/10
Zajęcia prowadzone w luźnej atmosferze, często też z wesołymi akcentami. Każda lekcja jest już wcześniej zaplanowana przez Adama wraz z potrzebnymi materiałami, więc czas przeznaczony na nauke jest wykorzystywany w 100%.
Tłumaczenie danych zagadnień jest zrozumiałem, oparte na rozmaitych przykładach i ćwiczeniach. W moim przypadku było to 5 miesięczne przygotowanie do matury, które było potrzebne ze względu na ciągłe zniechęcanie do nauki języka angielskiego przez nauczycieli szkolnych. Akurat ja nie byłem opornym uczniem ale jestem pewien, że pozytywne nastawienie Pana Adama zmieni podejście nawet najtrudniejszego ucznia. Dwie godziny upływały jak pstryknięcie palcem oraz co najważniejsze wróciła chęć do dalszego szlifowania języka angielskiego.

Adam Górski

Dzięki Michał; to sama frajda pracować z inteligentnymi, pracowitymi młodymi ludźmi:)

avatar
Bożena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 lipca 2018

12/10 polecam!!! Pan Adam jest niezwykle kompetentnym nauczycielem, ma obszerną wiedzę z zakresu języka angielskiego - a to wszystko potrafi świetnie przekazać. Ma niezwykłą pasję do języka i każde zagadnienie ma dokładnie przemyślane i zgłębione. Przygotował mnie do certyfikatu państwowego z języka angielskiego na poziomie C1. Bez wątpienia to najbardziej profesjonalny korepetytor, z jakim udało mi się pracować. Lekcje z Panem Adamem to również pewna forma rozrywki, dużo śmieszków i żartów po angielsku, a godzina zajęć mija w mgnieniu oka. Pan Adam nauczy nawet najbardziej opornego ucznia, jakim byłam ja, na początku mojej przygody z językiem angielskim. Serdecznie dziękuję, Panie Adamie, jest Pan super!

Adam Górski

Dziękuję, to były jedne z moich najfajniejszych zajęć online jakie miałem przyjemność prowadzić. Rozmowy na bardzo ciekawe tematy na wysokim poziomie zaawansowania, zawsze w luznej i przyjemnej atmosferze:)
Polecam tą Panią innym uczniom, bo podobno sama została ostatnio korepetytorem j. ang, a poza tym zna też niemiecki i hebrajski.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.