Ostatnia aktywność:
dzisiaj
 
 
Online
Piaseczno
Józefosław
Konstancin-Jeziorna
Warszawa (Mokotów +6)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język angielski70 - 120 / 60 min

Adam Górski

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/55 opinii

Opis ogłoszenia

Sam uczę się języka nieprzerwanie już od prawie 20 lat  i osiągnąłem niemal dwujęzyczny poziom C2 - potwierdzony certyfikatem  CPE (Certificate of Proficiency in English - certyfikat znajomości języka na najwyższym poziomie wydawany przez British Council).
Mam ponad 6 lat doświadczenia   w udzielaniu korepetycji - w tym nauczanie j. angielskiego osób zza granicy -  oraz 4 lata przepracowane w międzynarodowej korporacji z siedzibą w Norwegii.
Moi uczniowie osiągają  wybitne wyniki w nauce i przeważnie zdają egzaminy na ponad 90%.  Lubię pracować z osobami we wszystkich grupach wiekowych, szczególnie upodobałem zaś sobie maturzystów i osoby dorosłe. Posiadam mnóstwo ciekawych materiałów , które wyszukuję na bieżąco i na co dzień, a w międzyczasie wymyślam własne. 
Dbam o to, żeby osoba wracająca z naszych zajęć wychodziła z nich z nową wiedzą i umiejętnościami i koniecznie w nastroju lepszym niż przed :-)

Let’s Speak some English, shall we?

.
Zajęcia odbywają się głównie u mnie w domu w PIASECZNIE . Lekcje u ucznia - do negocjacji 

 • W pełni spersonalizowane podejście do studenta. Tok nauczania i format lekcji są całkowicie dostosowane do wymagań ucznia/klienta! Na naszych zajęciach - You are the boss! - Unless you want it the other way around :)  
 • Przełamywanie bariery językowej  - psychologiczne podejście do problemu mówienia. Odejście od utartych szkolnych schematów, lekcje wspierane są materiałami z filmów, teledysków, prezentacji TEDx, wykładów, aktualnej prasy, gier etc. Student jest na bieżąco zachęcany do wyrażania swoich opinii, wątpliwości, wyjaśniania zagadnień, myslenia twórczego, dyskusji.
 • Przygotowanie do testów i egzaminów : Testy 8-klasisty, matury, egzaminy uniwersyteckie, egzaminy CAMBRIDGE - KET, PET, FLYERS, FCE (B2 First), CAE (C1 Advanced), etc.
 • Business Exams : -BEC Preliminary (B1), Vantage (B2), Higher (C1), LCCI 
 • Nadrabianie zaległości w szkole (także w pracy)
 • Korekta i Pomoc w pisaniu prac pisemnych
 • Tłumaczenia
 • Przygotowanie do rozmów kwalifikacyjnych i prezentacji
 • Konwersacje - dowolne tematy odpowiednie do poziomu studenta

Zajęcia odbywają się stacjonarnie u mnie w domu w Piasecznie/ Dojazd do klienta w wybranych okolicach Piaseczna i w okolicy metra M1 w Warszawie - za dodatkową opłatą - do uzgodnienia.

                                            CENNIK

 • Oferta wakacyjna *  Za każdą **  osobę z polecenia,  która przyjdzie na zajęcia conajmniej 2  razy - godzina gratis!
 • Za każdych 5 osób z polecenia - 2 godziny FREE of charge!  

Poniższy cennik dotyczy zajęć dla JEDNEJ lub DWÓCH osób

Cennik zajęć grupowych - do uzgodnienia .

 • Lekcje stacjonarne 1 OS: 70 zł/60min, 100 zł/90 min
 • Lekcje stacjonarne 2 OS: 90 zł/60min, 120 zł/90 min

Lekcje przez internet - zajęcia przez skype lub dowolny inny komunikator - 60 zł/60 min;

 • Native Speaker - Conversations in English language only  with no extra study materials - 60zł/60 min
 • Tłumaczenia tekstów - do uzgodnienia

  WAŻNE: Jeśli akurat nie odbieram telefonu, to znaczy, że prawdopodobnie prowadzę właśnie zajęcia. Proszę zostaw wiadomość, umieszczając krótki opis sytuacji i interesujących Cię usług, odpiszę w najbliższej wolnej chwili.

*Oferta ograniczona czasowo, autor zastrzega sobie prawo wycofania oferty specjalnej w przypadku braku wolnych miejsc lub zdarzeń losowych.

**Korzystanie z opcji "Polecenia" przez znajomego jest jednorazowe dla każdej osoby. Nie można "polecać się nazwajem" w zamkniętym kręgu znajomych. Uprzejmie proszę o niecebulowanie!

Dostępność

Poniedziałek07:00 - 18:00
Wtorek07:00 - 18:00
Środa07:00 - 18:00
Czwartek07:00 - 18:00
Piątek07:00 - 18:00
Sobota10:00 - 15:00
Niedziela08:00 - 14:00

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 maja 2019

Pan Adam udziela korepetycji moim dzieciom. Nadia z Mikołajem chętnie uczestniczą w lekcjach, mówią że zajęcia są super, wychodzą z szerokim uśmiechem, a ja widzę postępy w nauce.
Korepetycje prowadzone są w bardzo przyjaznej atmosferze.
Pan Adam ma bardzo dobre podejście do swoich uczniów i potrafi "rozwiązywać języki". I robi przepyszne, świeżo wyciskane soki :).
Pozdrawiam Dorota

avatar
Jan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 maja 2019

Bardzo polecam pracę z panem Adamem potrafi bardzo dobrze przekazać swóją wiedzę oraz cały czas stara się prowadzić lekcję w taki sposób aby pracować nad słabymi stronami ucznia

Adam Górski

Jesteś zbyt skromny, Janek. Oczywiście, że każdy ma pewne "słabsze" strony - to naturalna kolej rzeczy, że pewne sprawy przychodzą nam szybciej i łatwiej, jednak zrobiłeś ogromny progres w krótkim czasie i powinieneś być z siebie dumny.
Polecam tego zawodnika:)

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 maja 2019

Bardzo polecam zajęcia z panem Adamem, lekcje są ciekawe, zróżnicowane, dużo mówienia po angielsku, co uważam za szczególnie przydatne. Pan Adam posiada rozległą wiedzę, nie tylko w zakresie samego języka. Myślę, że zajęcia są odpowiednie dla każdego, kto chce faktycznie czegoś się nauczyć, jednocześnie pracując w świetnej atmosferze. :)

Adam Górski

Dzięki Ola, praca z tak zdolnymi osobami to sama przyjemność. Maturę masz w małym palcu, teraz tylko wyżej! :-)

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 kwietnia 2019

Polecam Pana Adama 10/10
Zajęcia prowadzone w luźnej atmosferze, często też z wesołymi akcentami. Każda lekcja jest już wcześniej zaplanowana przez Adama wraz z potrzebnymi materiałami, więc czas przeznaczony na nauke jest wykorzystywany w 100%.
Tłumaczenie danych zagadnień jest zrozumiałem, oparte na rozmaitych przykładach i ćwiczeniach. W moim przypadku było to 5 miesięczne przygotowanie do matury, które było potrzebne ze względu na ciągłe zniechęcanie do nauki języka angielskiego przez nauczycieli szkolnych. Akurat ja nie byłem opornym uczniem ale jestem pewien, że pozytywne nastawienie Pana Adama zmieni podejście nawet najtrudniejszego ucznia. Dwie godziny upływały jak pstryknięcie palcem oraz co najważniejsze wróciła chęć do dalszego szlifowania języka angielskiego.

Adam Górski

Dzięki Michał; to sama frajda pracować z inteligentnymi, pracowitymi młodymi ludźmi:)

avatar
Bożena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 lipca 2018

12/10 polecam!!! Pan Adam jest niezwykle kompetentnym nauczycielem, ma obszerną wiedzę z zakresu języka angielskiego - a to wszystko potrafi świetnie przekazać. Ma niezwykłą pasję do języka i każde zagadnienie ma dokładnie przemyślane i zgłębione. Przygotował mnie do certyfikatu państwowego z języka angielskiego na poziomie C1. Bez wątpienia to najbardziej profesjonalny korepetytor, z jakim udało mi się pracować. Lekcje z Panem Adamem to również pewna forma rozrywki, dużo śmieszków i żartów po angielsku, a godzina zajęć mija w mgnieniu oka. Pan Adam nauczy nawet najbardziej opornego ucznia, jakim byłam ja, na początku mojej przygody z językiem angielskim. Serdecznie dziękuję, Panie Adamie, jest Pan super!

Adam Górski

Dziękuję, to były jedne z moich najfajniejszych zajęć online jakie miałem przyjemność prowadzić. Rozmowy na bardzo ciekawe tematy na wysokim poziomie zaawansowania, zawsze w luznej i przyjemnej atmosferze:)
Polecam tą Panią innym uczniom, bo podobno sama została ostatnio korepetytorem j. ang, a poza tym zna też niemiecki i hebrajski.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.