Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Warszawa

GeoMatura

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie
Dla użytkownika GeoMatura

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Malwina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 sierpnia 2020

Przygotowywałam się do matury rozszerzonej korzystając z zajęć online przez ostatni rok. Zajęcia odbywały się w bardzo miłej atmosferze, przez rok udało się nam powtórzyć materiał z poziomu rozszerzonego. Obecnie czekam na wyniki matury, ale z egzaminu wyszłam bardzo zadowolona i jestem dobrej myśli. Pozdrawiam serdecznie

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 kwietnia 2020

Polecam zajęcia z Panią Mariolą,
podczas przygotowań mogłem zgłębiać tajniki wiedzy geograficznej, przygotowania były bardzo merytoryczne, a mi udało się mimo krótkiego czasu przygotowań osiągnąć wysoki wynik na maturze.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 kwietnia 2020

Polecam Panią Mariolę, lekcje prowadzone są profesjonalnie, ciekawie. Bardzo pomogły mi w uzyskaniu wysokiego wyniku na maturze.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.