Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Warszawa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Geografia80 - 100 / 60 min

GeoMatura

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie

Opis ogłoszenia

Jestem dyplomowanym nauczycielem geografii z trzydziestoletnim doświadczeniem w nauczaniu. Posiadam uprawnienia egzaminatora maturalnego . Oferuje profesjonalne przygotowanie do matury z geografii z naciskiem na wymagania Centralnej Komisji Egzaminacyjnej. 

Zajęcia prowadzę stacjonarnie oraz online za pomocą komunikatora Skype. Nauka opiera się na wykorzystaniu różnorodnych materiałów dydaktycznych, pakietów zadań, arkuszy maturalnych i materiałów autorskich przygotowywanych przez wiele lat praktyki zawodowej. Stawiam ogromny nacisk na rozwiązywanie jak największej ilości zadań maturalnych .

Wypracowałam skuteczny schemat działania z uczniem, pamiętając również o podejściu indywidualnym. Specjalizuję się w przygotowywaniu uczniów do egzaminów maturalnych, ale także konkursów kuratoryjnych. Potwierdzeniem moich kompetencji są wysokie wyniki uzyskiwane przez moich uczniów oraz liczni laureaci oraz finaliści konkursów geograficznych.

Ze względu na przesunięcie terminu egzaminów maturalnych otworzyłam nabór na kurs przyspieszony online przygotowujący do matury 2020 . Zajęcia polegają na omawianiu dostępnych arkuszy maturalnych. 

Zapraszam chętnych na zajęcia w roku akademickim 2020/2021 do kontaktu.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Malwina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 sierpnia 2020

Przygotowywałam się do matury rozszerzonej korzystając z zajęć online przez ostatni rok. Zajęcia odbywały się w bardzo miłej atmosferze, przez rok udało się nam powtórzyć materiał z poziomu rozszerzonego. Obecnie czekam na wyniki matury, ale z egzaminu wyszłam bardzo zadowolona i jestem dobrej myśli. Pozdrawiam serdecznie

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 kwietnia 2020

Polecam zajęcia z Panią Mariolą,
podczas przygotowań mogłem zgłębiać tajniki wiedzy geograficznej, przygotowania były bardzo merytoryczne, a mi udało się mimo krótkiego czasu przygotowań osiągnąć wysoki wynik na maturze.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 kwietnia 2020

Polecam Panią Mariolę, lekcje prowadzone są profesjonalnie, ciekawie. Bardzo pomogły mi w uzyskaniu wysokiego wyniku na maturze.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.