Michał Świerad

Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
 
Online
Kraków
Warszawa
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

1000 uczniów nie może się mylić - skuteczny niemiecki Michała Świerada

Hej, człowieku żądny wiedzy!

Szukasz korepetycji z niemieckiego, więc nie wystarcza ci Twój aktualny poziom i pragniesz rozwoju: to super! Bardzo cenię takich ludzi, bo sam lubię się rozwijać i dokształcać - jako ciekawostkę zdradzę Ci, że w ciągu ostatnich 7 lat nauczyłem się języka angielskiego, szwedzkiego i niemieckiego. Robi wrażenie? Więc pomyśl, jak prosta będzie Twoja nauka tylko jednego z nich! Mam nadzieję, że właśnie ze mną :)

Osiągniemy Twój językowy cel (egzamin, matura, lepsze oceny, komunikacja, język biznesowy , poszerzenie wiedzy i co tylko sobie wymarzysz) niezależnie od Twojego wieku - prowadzę zarówno nastolatków, jak i osoby z nastoletnim wiekiem pomnożonym razy trzy.

Jeśli jesteś uczniem szkoły podstawowej czy liceum, to zapewne spotykasz się na co dzień z kilkoma kluczowymi przeszkodami w skutecznej nauce niemieckiego
:- zła organizacja czasu nauki
- nieregularne godziny, rozproszenie uwagi,
- brak indywidualnego podejścia do Ciebie w szkole,- strach przed mówieniem
- zła wymowa, lęk przed popełnieniem błędu,
- problemy z gramatyką, której nie wyjaśniły Ci dotąd żadne kserówki,
- w wyniku niezrozumienia jakiegoś materiału dostajesz złą ocenę, a nie odpowiednią pomoc…

Osoby trochę starsze wcale nie mają lepiej! Językowy wyjadaczu, ty też pewnie
- znajdujesz sobie ważniejsze sprawy, niż nauka niemieckiego,- choć piszesz dobrze, w trakcie rozmowy z obcokrajowcem jedynymi czasem staje się czas teraźniejszy,
- masz słownictwo podstawowe, może nawet i rozszerzone, ale biznesowego nikt Cię nigdy nie nauczył (znów - brak indywidualizacji!).

Rozprawimy się z każdą z powyższych kropek! I młodsi, i starsi zapytają pewnie: jak? Czym lekcje jakiegoś Świerada różnią się od tych dwóch godzin niemieckiego tygodniowo z niedziałającym magnetofonem i toną kserówek albo wcześniejszych, ogólnych kursów językowych?

Mam swoje sposoby i techniki, których się trzymam i według których pomogłem już ponad 1000 uczniów, w tym sobie - więc osobiście zaświadczam, że działają :)

Na moich zajęciach:
- zaczniesz wreszcie MÓWIĆ
- moja metoda jest metodą komunikacyjną jedynie z domieszką tradycyjnej; konwersacje przestaną się wiązać dla ciebie ze skrępowaniem i stresem!
- otrzymasz indywidualnie dopasowany do twojej wiedzy, celu i możliwości PLAN NAUKI, dzięki któremu będziesz miał pewność, że osiągasz największe oraz najszybsze postępy
- bezpłatnie dostaniesz specjalnie wybrane przeze mnie MATERIAŁY ze sprawdzonych źródeł: zarówno tych bardzo oficjalnych (np. CKE), jak i rozbudzających ciekawość (np. DW)- twoje lekcje wreszcie będą INDYWIDUALNE
- wszystkie błędy wyłapiemy na bieżąco, by szybko i skutecznie je skorygować- zajęcia będą się odbywać o STAŁEJ GODZINIE - i już nie będzie wymówki :)

Wierzę, że razem osiągniemy najlepsze wyniki, a Ty być może niedługo przegonisz mnie w liczbie opanowanych języków, gdy poznasz efektywne sposoby ich nauki! Prowadzenie konwersacji z zagranicznym znajomym lub klientem przestanie być utrudnione, maile z egzaminów lub firmowe zaczniesz pisać bez tłumacza otwartego w drugiej karcie, a energię pochłanianą dotychczas przez stres związany z Twoim poziomem niemieckiego będziesz mógł spożytkować na coś bardziej produktywnego!

Skończą się złe oceny zarówno od nauczyciela, jak i od Ciebie samego.

Koszty zaczynają się od 60 złotych za godzinę, a poprawa Twojej językowej samooceny oraz zasobu wiedzy - już od pierwszych zajęć ;) Jeśli chcesz zadbać o swoje językowe przygotowanie i dać sobie szansę na najefektywniejszy rozwój, napisz do mnie sms w sprawie lekcji lub zadzwoń: 530 043 290 , a omówimy ewentualny plan działania oraz najkorzystniejsze dla Ciebie warunki i kroki.

Twój Michał Świerad

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

Michał Świerad
Gęsia 8/209
31-535 Kraków
NIP: 6591547755

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
01.2015 - aktualnie
500 przeszkolnych uczniów

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 7
avatar
Edyta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 września 2020

Pan Michał uczył moją córkę do egzaminu ósmoklasisty. W ciągu 4 miesięcy córka powiększyła swój wynik o 40 %. Na egzaminie próbnym miała 52 % a na końcowym 90%.

avatar
Mariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 września 2019

Bardzo fajne konwersacje. Pomógł mi ogromnie w nauce angielskiego i nauce mówienia. Miałem całościowo zorganizowane przygotowania przed lekcją, potrafi zachęcić mnie do dyskusji

avatar
Wojciech
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 września 2018

Długo szukałem odpowiedniej osoby która będzie wymagająca i nie pozwoli mi znaleźć wymówek, bo to był mój największy problem. Czas zweryfikował że takie podejście gwarantuje sukces.

W dodatku przekonałem się do lekcji online, które są dla mnie dużo lepsze - kiedyś na prawdę nie chciało mi się dojeżdżać na lekcje w centrum miasta do innych nauczycieli i odwoływałem zajęcia, a u Michała nie ma wymówek :)

Michał Świerad

Z ogromną przyjemnością układam dla Ciebie intensywne lekcje, ale to przede wszystkim Twoja regularna praca przekłada się na efekty. Cieszę się również, że uświadamiasz innym, iż lekcje online są tak na prawdę dużo lepsze niż zajęcia stacjonarne, ponieważ jest to świeży temat i wiele osób jeszcze o tym nie wie. Michał Świerad. #EnglishNoExcuse

avatar
Mariola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 lipca 2018

Jestem zadowlona z lekcji. Pan Michał kładzie duży nacisk na mówienie.

Michał Świerad

Bardzo Ci dziękuję za zaangażowanie na moich lekcjach. Cieszę się, że nasze konwersacje owocują, bo obu nam przecież chodzi o efekty! Michał Świerad. #EnglishNoExcuse

avatar
Roman
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 sierpnia 2016

Zatrudniłem Pana Michała by pomógł mojej córce w lepszym przygotowaniu się do rozszerzonej matury z języka angielskiego, gdyż nauczanie języków w jej szkole stoi na bardzo niskim poziomie. Kilka lekcji z rzeczonym korepetytorem pomogło utrwalić jej indywidualnie przerobiony materiał, ale przede wszystkim dobrze napisać maturę, dzięki czemu dostała się na wymarzone studia. Bardzo polecam Pana Michała.

Michał Świerad

Bardzo doceniam Pański wkład w edukację córki. Dobrze napisana matura to świetny początek wielkiej wyprawy po dobrą pracę i dobre życie. Michał Świerad. #EnglishNoExcuse

avatar
Jowita
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 maja 2016

Jestem uczennicą liceum i miałam spore problemy z językiem angielskim. Dany korepetytor pomógł mi szybko nadrobić braki i należycie przygotować do tegorocznej matury. Polecam, bo warto.

Michał Świerad

Dużo od Ciebie wymagałem, motywowałem Cię, ale to przede wszystkim Twoja regularna praca zaowocowała. Michał Świerad. #EnglishNoExcuse

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 kwietnia 2016

Najlepszy korepetytor w Krakowie. Jako matka trojga dzieci staram się zapewnić moim pociechom jak najlepsze warunki do nauki. Niestety mój najmłodszy syn miał spore problemy z językiem angielskim w szkole podstawowej, na szczęście polecono nam Pana Michała. Jego zdolności dydaktyczne stoją na najwyższym poziomie. Po paru spotkaniach z nauczycielem syn oprócz poprawy stopni z przedmiotu, polubił naukę języka. Polecam serdecznie.

Michał Świerad

Widać Pani zaangażowanie w rozwój swoich dzieci i to jest bardzo budujące. Każde dziecko ma w sobie ogromny potencjał, który musi trafić na odpowiedni grunt. Michał Świerad. #EnglishNoExcuse

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.