Michał Świerad Language School

Ostatnia aktywność:
10 dni temu
 
 
Online
Kraków
Warszawa
Kobyłka
Węgrzce
Wołomin
Tarnów
Nowy Dwór Mazowiecki
Piastów
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

x NIE CHCEMY NAUCZYĆ CIĘ JĘZYKA ANGIELSKIEGO xCHCEMY ZMIENIĆ TWOJE ŻYCIE NA LEPSZE!

JAK? Po zapisaniu się na nasze lekcje poczujesz uderzający językowy progres i…
• zajrzysz na portal z pracą , zaznaczając rubrykę z językiem angielskim i jak mówi ich reklama, zaczniesz szukać
• pokochasz sformułowanie: „Angielski na poziomie minimum B2” w ofertach pracy
• programy międzynarodowe dla młodzieży nie tylko otworzą Ci oczy na świat, ale i drzwi do oblanych złotem ścieżek zawodowych (sprawdź co to ELAB)
• zrozumiesz, o czym śpiewa Ed Sheeran w piosence „Perfect”
• doznasz ulgę, gdy okaże się, że nie musisz się już przejmować tragiczną metodą / tragicznym nauczycielem w szkole• zarejestrujesz się na międzynarodowych portalach internetowych i zjednasz sobie przyjaciół z całego świata
• zagwarantujesz sobie świetną pracę (np. w środowisku międzynarodowym), nawet jeśli nie wybierasz się na studia
• jako jedyny z Twoich kolegów będziesz potrafił odezwać się płynnym angielskim na chacie gier takich jak CS:GO czy League of Legends
• na najbliższym zagranicznym wyjeździe ciężko będzie Ci się powstrzymać, aby do kogoś podejść i zagadać po angielsku

a) Praktyka Konwersacje dla dorosłych - doprowadzimy Cię od zera do biegłości w mówieniu w mniej niż 6 miesięcy.
b) Egzaminy Matura - skutecznie przygotujemy Cię do zdania egzaminu na poziomie 90%-100%
c) Młodzież od 12 roku życia – przekonamy Twoje dziecko, że angielski jest cool, co przyniesie fantastyczne skutki w ocenach

- Dojedziemy do ciebie we wszystkich miejscowach w ogłoszeniu i okolicach do 10km

- Lekcje mogą odbywać się w godzinach 8:00 - 22:00 od (pn - nd)

Zaufaj nam, a przekonasz się dlaczego przed tobą zaufało nam tyle osób. W latach 2017 i 2018 doprowadziliśmy bowiem do biegłości językowej ponad 1 000 uczniów.

Nasz fanpage na Facebooku: „Wymagający Anglista” obserwuje ponad 6 000 osób.- Promocja na dzisiajOsoby, które skontaktują się z nami w dniu dzisiejszym otrzymają trwałą zniżkę.

Do końca 2019 roku zamiast 69 zł będą płacić 39 zł za lekcję niezależnie od ich ilości.

- bez zobowiązań w trakcie i po upływie czasu promocj
- bez ukrytych kosztów i niespodzianek,
- jeśli widzisz tą informację, promocja jest na pewno aktualna.

Daj nam o sobie znać i zarezerwuj swoje miejsce. Odpowiadamy od razu.

A. Zadzwoń lub Wyślij SMS-a: „W sprawie lekcji” do Mikołaja – kierownika obsługi klienta - na numer 530 043 290 (rzecz jasna kontakt jest niezobowiązujący).
B. Jeśli telefon jest zajęty (codziennie otrzymujemy falę zgłoszeń), poczekaj trochę, a Mikołaj na pewno oddzwoni do Ciebie tego samego dnia i przeprowadzi Cię przez wszystkie dalsze kroki.Dołącz dzisiaj do grona osób, które razem z nami nauczyło się języka angielskiego. Liczymy na Ciebie!

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 21:00
Wtorek08:00 - 21:00
Środa08:00 - 21:00
Czwartek08:00 - 21:00
Piątek08:00 - 21:00
Sobota08:00 - 21:00
Niedziela08:00 - 21:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

Michał Świerad Language School
Rogów 41
32-241 Rogów
NIP: 6591547755

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
01.2015 - aktualnie
500 przeszkolnych uczniów

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Wojciech
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 września 2018

Długo szukałem odpowiedniej osoby która będzie wymagająca i nie pozwoli mi znaleźć wymówek, bo to był mój największy problem. Czas zweryfikował że takie podejście gwarantuje sukces.

W dodatku przekonałem się do lekcji online, które są dla mnie dużo lepsze - kiedyś na prawdę nie chciało mi się dojeżdżać na lekcje w centrum miasta do innych nauczycieli i odwoływałem zajęcia, a u Michała nie ma wymówek :)

Michał Świerad Language School

Z ogromną przyjemnością układam dla Ciebie intensywne lekcje, ale to przede wszystkim Twoja regularna praca przekłada się na efekty. Cieszę się również, że uświadamiasz innym, iż lekcje online są tak na prawdę dużo lepsze niż zajęcia stacjonarne, ponieważ jest to świeży temat i wiele osób jeszcze o tym nie wie. Michał Świerad. #EnglishNoExcuse

avatar
Mariola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 lipca 2018

Jestem zadowlona z lekcji. Pan Michał kładzie duży nacisk na mówienie.

Michał Świerad Language School

Bardzo Ci dziękuję za zaangażowanie na moich lekcjach. Cieszę się, że nasze konwersacje owocują, bo obu nam przecież chodzi o efekty! Michał Świerad. #EnglishNoExcuse

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
25 września 2017

Bardzo dziwny człowiek. Mówi że che nauczac i że zaraz oddzoni. itak przez 2 dni . Wrszcie jak ustalilismy 1 lekcje . Chwile przedlekcją przypominam się o tym że miał wysłac dane do skype i kamień w wode . Nie odbiera nie odpisuje. Jakaś katastrofa ten lektor.

Michał Świerad Language School

Przyznaję się do błędu. „Mleko się rozlało”, a Tobie należą się przeprosiny. Mam nadzieję, że udało Ci się wtedy znaleźć innego dobrego lektora.

Nie mam Ci za złe tej opinii, ponieważ dzięki niej wyciągnąłem odpowiednie wnioski. Zacząłem od tego momentu bardzo dbać o sprawy organizacyjne. Dzisiaj odpowiadam sprawnie na smsy, a każdy nowy uczeń otrzymuje ode mnie przejrzystą propozycję dostępnych terminów, dzięki której szybko może odbyć pierwszą lekcję. Pozdrawiam serdecznie, Michał Świerad. #EnglishNoExcuse

avatar
Roman
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 sierpnia 2016

Zatrudniłem Pana Michała by pomógł mojej córce w lepszym przygotowaniu się do rozszerzonej matury z języka angielskiego, gdyż nauczanie języków w jej szkole stoi na bardzo niskim poziomie. Kilka lekcji z rzeczonym korepetytorem pomogło utrwalić jej indywidualnie przerobiony materiał, ale przede wszystkim dobrze napisać maturę, dzięki czemu dostała się na wymarzone studia. Bardzo polecam Pana Michała.

Michał Świerad Language School

Bardzo doceniam Pański wkład w edukację córki. Dobrze napisana matura to świetny początek wielkiej wyprawy po dobrą pracę i dobre życie. Michał Świerad. #EnglishNoExcuse

avatar
Jowita
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 maja 2016

Jestem uczennicą liceum i miałam spore problemy z językiem angielskim. Dany korepetytor pomógł mi szybko nadrobić braki i należycie przygotować do tegorocznej matury. Polecam, bo warto.

Michał Świerad Language School

Dużo od Ciebie wymagałem, motywowałem Cię, ale to przede wszystkim Twoja regularna praca zaowocowała. Michał Świerad. #EnglishNoExcuse

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 kwietnia 2016

Najlepszy korepetytor w Krakowie. Jako matka trojga dzieci staram się zapewnić moim pociechom jak najlepsze warunki do nauki. Niestety mój najmłodszy syn miał spore problemy z językiem angielskim w szkole podstawowej, na szczęście polecono nam Pana Michała. Jego zdolności dydaktyczne stoją na najwyższym poziomie. Po paru spotkaniach z nauczycielem syn oprócz poprawy stopni z przedmiotu, polubił naukę języka. Polecam serdecznie.

Michał Świerad Language School

Widać Pani zaangażowanie w rozwój swoich dzieci i to jest bardzo budujące. Każde dziecko ma w sobie ogromny potencjał, który musi trafić na odpowiedni grunt. Michał Świerad. #EnglishNoExcuse

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.