✅Michał Świerad - 6-języczny poliglota

Ostatnia aktywność:
3 dni temu
 
 
Online
Kraków
Warszawa
Tarnów
Nowy Sącz
Radom
Płock
Siedlce
Oświęcim
Faktura VAT

✅Michał Świerad - 6-języczny poliglota

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/5181 opinii
Dla użytkownika ✅Michał Świerad - 6-języczny poliglota

O mnie

Zajrzałeś tu, aby upewnić się, że wybierasz właściwego korepetytora? Cóż - trafiłeś świetnie :)

Ciągle masz pewnie w głowie pytanie “Ile czasu zajmie mi nauka języka?”, na które odpowiadasz sobie: za długo. A ja zaprzeczę! Moje dotychczasowe wyniki mówią, że, tak jak inni uczniowie, będziesz potrzebował tylko 1 roku do osiągnięcia komunikatywności w języku angielskim/ Zaskoczony?

Co prawda na lekcjach nie rozdaję jeszcze (!) autografów, ale poza nimi prowadzę popularny fanpage językowy „Michał Świerad”. Stawiasz zatem na markę, którą sprawdziło przed tobą 450 uczniów i 9 400 obserwujących. Masz gwarancję, że nie zniknę z dnia na dzień, zrealizuję złożone obietnice i umilę ci przeglądanie fejsa ;)

A jakim jestem nauczycielem? Wyrozumiałym i przyjaznym. Jeśli potrzebujesz więcej czasu na opanowanie danego zagadnienia, otrzymasz go ode mnie bez zbędnej krytyki :)

Moje doświadczenie? Jestem magistrem filologii angielskiej ze specjalnością w biznesową. Posiadam najwyższe certyfikaty językowe na poziomie C2 z języka angielskiego i niemieckiego. Za mną filologia angielska i szwedzka, biegłość w 5 językach (angielski, niemiecki, szwedzki, hiszpański, japoński) i 500 uczniów. Przede mną, mam nadzieję, współpraca z Tobą!

Napisz SMS: “W sprawie lekcji” lub zadzwoń.

Prezentacja video

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2019 - 10.2021
Filologia angielska ze specjalnością biznesową
Magister
Kursy i szkolenia
05.2015
Matura rozszerzona z j. angielskiego z wynikiem 100 %
05.2015
Matura rozszerzona z j. polskiego z wynikiem 100 %
02.2017
Metodyka nauczania języków obcych
11.2017
Goethe-Zertifikat C2 : Großes Deutsches Sprachdiplom
02.2018
TEACHING ENGLISH TO YOUNG LEARNERS
11.2018
Certificate of Proficiency in English (C2 Proficiency)
02.2019
Testowanie wiedzy na lekcji języka obcego w kształceniu zdalnym
02.2019
Specjalistyczny kurs dydaktyczny - Matura
11.2020
Jak UCZYĆ online w szkołach średnich
11.2020
JAK UCZYĆ ONLINE SIÓDMO- I ÓSMOKLASISTÓW
Doświadczenie
01.2014 - aktualnie
Ponad 7-letnie doświadczenie w nauczaniu indywidualnym
01.2014 - aktualnie
Przygotowanie do certyfikatów i egzaminów językowych: FCE, CAE, CPE, IELTS, TOEFL, matury i innych
01.2014 - aktualnie
Ponad 15000 przeprowadzonych lekcji
01.2014 - aktualnie
500 przeszkolonych uczniów
03.2015 - aktualnie
Średni wynik na egzaminie ósmoklasisty i gimnazjalnym - 93 %
01.2016 - aktualnie
Średni wynik matury ROZSZERZONEJ - 90%
02.2016 - aktualnie
Tłumacz ustny i pisemny języka niemieckiego i angielskiego
04.2016 - aktualnie
Copywriter w języku niemieckim
01.2017 - aktualnie
Copywriter w języku angielskim

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 181
avatar
Sylwek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 stycznia 2023

Praca wymagała ode mnie poprawy znajomości angielskiego. Początkowo bardzo niechętnie rozpocząłem lekcje z Michałem, ale tego człowieka nie da się nie lubić :) mega otwarty, przyjazny i kompetentny! Nie czujesz, że jesteś na lekcji, a na spotkaniu z dobrym kolegą. Mega opcja, bo przyjemne łączę z pożytecznym!

avatar
Dagmara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 stycznia 2023

Uważam, że to najlepszy nauczyciel, z jakim miałam lekcje. Wcześniejsi chcieli jedynie, żebym uczyła się na pamięć formułek i robiła milion takich samych przykładów — na zajęciach nie było prawie w ogóle konwersacji. Teraz skupiam się na mówieniu, które jest podstawą. Widzę pierwsze różnice w odwadze, jeśli chodzi o rozmowę za granicą, co niesamowicie mnie cieszy :)

avatar
Kariolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 stycznia 2023

Korepetycje zaczęłam pół roku temu. Początkowo sceptycznie nastawiona do zajęć, po czasie całkowicie zmieniłam swoje podejście. Myślę, że w dużej mierze, zawdzięczam to korepetytorowi, na którego trafiłam. Wyrozumiały, pomocny i przede wszystkim skuteczny - mój angielski jest na znacznie wyższym poziomie.

avatar
Antek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 stycznia 2023

Współpraca z Panem Michałem to czysta przyjemność. Przekazuje wiedzę w przyjemny i jasny sposób, nie ma problemu, żeby wytłumaczył coś ponownie, bądź żebyśmy wrócili do poprzednich materiałów i jeszcze raz przeanalizowali ich zawartość. Jego pomoc jest nieoceniona i uważam, że sprawdzi się jako korepetytor dla dzieci, jak i dla dorosłych. Ja, jako członek tej drugiej grupy, serdecznie polecam :)

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
27 stycznia 2023

Po umówieniu terminu lekcji korepetytor nie zadzwonił, nie odbiera telefonu, nie odpisuje na wiadomości
Kompletna ignorancja
Przy takiej konkurencji na rynku szkoda czasu
Specjalnie zorganizowałam sobie czas a lektor olał umówione wcześniej spotkanie. Nie polecam

avatar
Janek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 stycznia 2023

Jestem zadowolony z lekcji — wszystko jasno wyjaśniane, przy trudniejszych kwestiach nie ma problemu, żeby do nich wrócić i rozwiać wątpliwości. Zajęcia skupiają się na rozmowie i ćwiczeniach, które zmuszają do praktycznego użycia języka. Dla mnie, osoby, która od zawsze miała ogromne problemy z barierą językową, jest to świetne rozwiązanie. W szkole niestety nie rozwijają takich umiejętności, dlatego zajęcia z dobrym korepetytorem są niezwykle istotne, jeśli chcemy swobodnie posługiwać się językiem. Z Panem Michałem wszystko jest możliwe :)

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 stycznia 2023

Ukończyłam moją edukację, teraz uczęszczam na zajęcia w szkole policealnej. Postanowiłam, pod koniec roku, że czas na wzięcie się za swój angielski i jego praktyczną naukę. W grudniu trafiłam do Pana Michała — świetny profesjonalista i zaangażowany nauczyciel. Jestem bardzo zadowolona z kilku lekcji, jakie odbyłam. Z pewnością będę je kontynuować, bo w miesiąc można nauczyć się więcej, niż przez lata nauki w szkole.

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 stycznia 2023

Moje próby nauki angielskiego zawsze prowadziły do niczego. Nie potrafiłem się zmotywować do samodzielnego studiowania materiałów czy przyswajania nowego słownictwa. Na Michała trafiłem całkowicie przypadkiem, dzięki poleceniom w internecie. Ja także się nie zawiodłem, już podczas pierwszej lekcji wiedziałem, że jestem w dobrym miejscu i w dobrym czasie. Zajęcia ciekawe, bardzo szybko lecą, nie czuję się przytłoczony nauką. Widzę już postępy, szczególnie podczas prowadzonych rozmów. Jestem bardzo zadowolony i naprawdę zachęcam do nauki języka, bo to obecnie jeden z kluczy do sukcesu!

avatar
Pola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 stycznia 2023

Cieszę się, że z polecenia trafiłam do Pana Michała. Świetny człowiek i jeszcze lepszy nauczyciel. Po szkolnych przebojach byłam bardzo negatywnie nastawiona do nauki angielskiego — wyuczanie się na pamięć regułek, niby dnie było moją mocną stroną i obawiała się, że teraz też tak będzie. Na szczęście się myliłam. Z Panem Michałem bardzo tuż rozmawiam i dzięki temu uczę się praktycznego użycia języka, a nie jedynie teoretycznych zasad jego użycia. Dla mnie te lekcje to strzał w 10. - wreszcie czuję rozwój swoich umiejętności i nie zmuszam się, żeby to robić!

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 stycznia 2023

Bardzo ciekawie przeprowadzone zajęcia- stosowane metody zdecydowanie odbiegają od tych znanych i stosowanych w placówkach oświaty. Syn jest zadowolony, bo w szkole lekcje są dla niego nudne i nie potrafi się na nich skupić. Tutaj, kiedy uwaga korepetytora jest zwrócona jedynie na syna, widać zdecydowaną różnicę w jego postępach językowych. Polecam, bo teraz niełatwo o dobrego nauczyciela, który poza certyfikatami, będzie miał realne umiejętności przekazywania wiedzy i motywowania do nauki :)

avatar
Olga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 stycznia 2023

Pan Michał to wybitny nauczyciel. Jestem po wielu spotkaniach z innymi korepetytorami i tylko P. Świerad wzbudził we mnie poczucie, że jestem we właściwym miejscu i wyciągnę wiele z jego lekcji. Co ważne, na zajęciach skupiamy się na moim głównym problemie - strachem przed mówieniem. Kiedy na codzień nie korzystam z języka angielskiego, w kluczowych i koniecznych momentach jest mi bardzo trudno się otworzyć i zacząć swobodna konwersację. Z Panem Michałem właśnie na tym koncentrujemy się podczas naszych spotkań. Idzie mi coraz lepiej, czuję ogromną poprawę i serdecznie polecam każdemu kto uważa, że jego angielski powinien być na wyższym poziomie.

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 grudnia 2022

Pomógł mi przełamać barierę w mowie. Bardzo polecam Pana Michała!

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 listopada 2022

Orłem nigdy z angielskiego nie byłem, kiedy szef zaproponował awans, jego warunkiem było zdanie wewnętrznego egzaminu językowego. Jak jeszcze pisanie i czytanie nie było dla mnie problemem, to mówienie to absolutna katastrofa. Niestety nasz system nauczania w szkole, nie przywiązuje dużej wagi do takich spraw. Umówiłem się na pierwsze zajęcia do Michała, uznałem, że czuję ten vibe i chcę się u niego uczyć. Jestem bardzo zadowolony, mamy wiele wspólnych tematów do rozmowy, nie ma niezręcznej ciszy ani wymyślania czegoś na siłę, wszystko wychodzi bardzo naturalnie.

avatar
Ines
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 listopada 2022

Jestem uczennicą liceum, w szkole podstawowej nie przykładałam się do nauki języka i mam ogromne braki. Boję się mówić i nawet nie wiem, jak zacząć. Mama zapisała mnie na korepetycje do Pana Świerada. Na ten moment, jedyne co mogę powiedzieć, to to, że świetnie sprawdza się w roli nauczyciela i jego metody oraz styl nauczania w niczym nie przypomina tego ze szkoły. Nie ma wkuwania na pamięć niepotrzebnych i nieużytecznych regułek, a najważniejsza jest skuteczna komunikacja. Nie byłam przekonana do tych lekcji, bałam się, że będzie to samo co podczas zajęć w szkole, ale naprawdę pozytywnie się zaskoczyłam!

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 listopada 2022

Po roku intensywnej nauki uznaję, że była to najlepsza inwestycja w siebie, na jaką mogłam się zdecydować. Pan Michał spełnił wszystkie moje oczekiwania, jest wspierającym nauczycielem i przemiłym człowiekiem. Mimo początkowych problemów — nie mogłam absolutnie przemoc się do mówienia, blokada językowa była zbyt silna, to po paru spotkaniach udało mi się wykrztusić z siebie pierwsze zdania po angielsku. Obecnie jest już kolosalna różnica w porównaniu do tego, co było. Nie mogę powiedzieć złego słowa na zajęcia sprawdzone przez Pana Michała, jedynie, że serdecznie polecam i że warto!

avatar
Wiktor
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 listopada 2022

Zainteresowanym współpracą z Panem Michałem, polecam tego korepetytora. Mimo wieku zdecydowałem się, że chce sparować swoich sił w innej branży, co bezpośrednio wiąże się z kontaktami z osobami z zagranicy. Do tego konieczne jest podszkolenie się z języka, w którym mówi niemal cały świat. Pan Michał zrozumiał mój problem i punkt widzenia. Program naszych zajęć stworzył tak, abym to ja był zadowolony i czerpał przyjemność z zajęć.

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 listopada 2022

Chciałam nie tylko polepszyć swoje zdolności językowe, ale także przestać się bać, rozmawiać w obcym języku. Niezależnie w jakim mówię, zawsze czuję ogromny stres. Uznałam, że przełamanie się z angielskiego niesie za sobą najwięcej benefitów i jest najprzydatniejsze. Trafiłam do Pana Świerada z polecenia znajomej z pracy, która zachwalała jego system nauki i sama słyszałam u niej ogromną różnicę, po kilku tygodniach uczęszczania na zajęcia. Ja również jestem bardzo zadowolona i serdecznie polecam wszystkim zainteresowanym.

avatar
Arek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 listopada 2022

Jeśli szukacie dobrego korepetytora, to trafiliście pod dobry adres. Michał jest świetny w tym, co robi. Potrafi zainteresować tematem i stworzyć atmosferę sprzyjającą otworzeniu się na mówienie. U mnie to właśnie ten aspekt nauki języka, był najmniej rozwinięty i chciałem go polepszyć. Na zajęciach mam idealne warunki, żeby to właśnie robić, rozwijać się. Czuję się swobodnie, przestałem bać się popełniać błędy podczas rozmowy i jestem naprawdę zadowolony z siebie. Dzięki Michał za pomoc i za to, że nadal prowadzisz mnie przez tę drogę!

avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 listopada 2022

Na zajęcia przekonała mnie koleżanka i ilość pozytywnych opinii w internecie. Po pierwszych zajęciach mam same pozytywne wrażenia. Mamy ustalony plan działania, jasno wytyczone cele podczas naszego procesu nauki. Jako że wcześniej nie miałem dużej styczności z językiem obcym, program dopasowany jest do mojego poziomu i osiągnięć, jakie są dla mnie najważniejsze w najbliższym czasie. Jestem zadowolony i podekscytowany, bo wreszcie czuję, że trafiłem do odpowiedniej i doświadczonej osoby.

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 listopada 2022

Uczyłam się angielskiego przez wiele lat w szkole, ale mój poziom nadal nie pozwalał mi na prowadzenie swobodnej dyskusji w obcym języku. Przed podróżą życia po Stanach Zjednoczonych, zdecydowałam się na zajęcia z Panem Michałem - świetna decyzja, której z pewnością nie żałuję. Nauczyciel ze spokojem i opanowaniem potrafi zaciekawić, zainteresować rozmową i co ważniejsze, z lekcji na lekcję widzę dużą poprawę. Jeśli ktoś ma podobny problem i nadal nie czuje swobody podczas konwersacji po angielsku, polecam skorzystać z lekcji, które prowadzi Pan Michał.

avatar
Diana
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 listopada 2022

Przygotowuję się do matury, dlatego szukałam dobrego korepetytora. Koleżanka z klasy poleciła mi Pana Świerada. Jestem już po 5 spotkaniach i mogę wypowiedzieć się na temat moich pierwszych wrażeń. Jestem bardzo zadowolona, zajęcia są ciekawie przeprowadzane i lubię na nie chodzić. Po lekcjach czuję się lepiej przygotowana na zbliżający się wielkimi krokami egzamin, pokonuję swoją barierę językową i dodatkowo uczę się przydatnego słownictwa.

avatar
Grażyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 listopada 2022

Nie sądziłam, że po kilku zajęciach będę widzieć już taką różnicę! Jestem osobą w średnim wieku, która jedynie podczas studiów miała styczność z językiem angielskim. Teraz kiedy moja córka już od 3 lat mieszka w Stanach, bardzo chciałabym ją odwiedzić, dlatego czas na podszkolenie się w języku angielskim. Pan Michał to doświadczony nauczyciel z wybitnymi kompetencjami i niepodważalnymi umiejętnościami. Podoba mi się jego podejście i sposób pracy. Przynosi on efekty, dlatego uważam, że naprawdę zna się on na rzeczy i pomoże osobom z różnymi problemami związanymi z językiem obcym.

avatar
Jolanta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 listopada 2022

Bardzo dobra i udana współpraca - mimo że okres spotkania dobiegły końca, to nadal z przyjemnością wspominam czas nauki z Panem Michałem. Wreszcie czułam zrozumienie ze strony nauczyciela oraz realną chęć pomocy, jeżeli chodzi o rozwiązanie moich problemów i kłopotów językowych. Moje zdolności posługiwania się językiem obcym, były moim kompleksem, dlatego niesamowicie cieszę się, że trafiłam na osobę, która nie ocenia mnie jedynie przez pryzmat tego, czego nie umiem i docenia, że chcę to zmienić i rozwinąć siebie. Bardzo polecam lekcje z tym nauczycielem, zmiany przyjdą szybciej, niż się Państwo spodziewacie.

avatar
Leonard
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 listopada 2022

Do Michała zdecydowałem się pójść ze względu na ogromne problemy i trudności z komunikacją w języku angielskim. Mam kłopoty ze swobodnym wysławianiem się, od razu panikuję i nie potrafię wydać z siebie żadnego logicznego, mającego sens, dźwięku.
Na zajęciach pokonujemy tę barierę, staram się otworzyć i prowadzić konwersację. Krok po kroku, do przodu. Czuję, że idzie mi coraz lepiej, Michał jest bardzo wyrozumiały, ale i równocześnie wymagający, co uważam za ogromną zaletę. Polecam naukę języka właśnie z nim.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 listopada 2022

Dobrze wreszcie, po wielu miesiącach prób znalezienia dobrego korepetytora, trafić do kompetentnej osoby. Pan Michał jest świetny w tym, co robi i zna się na rzeczy. Potrafi zainteresować, przekazać wiedzę i nauczyć czegoś, co przyda się w realnym życiu. Tego nauczyciela poleciła mi moja znajoma, która od wielu tygodni korzysta z jego pomocy i usług. Program nauczania dobrany jest na podstawie wcześniejszych rozmów i preferencji ucznia. Ja skupiam się na języku mówionym, o czym zawsze zapominano w szkołach czy na studiach. Jeszcze raz muszę podkreślić, że jestem bardzo zadowolona i naprawdę uważam, że wreszcie trafiłam do odpowiedniej osoby.

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 listopada 2022

Lubię zajęcia z Michałem, czuję, że rozwijam się językowo i wreszcie nie stoję w miejscu. To bardzo ważne, żeby trafić na dobrego korepetytora, aby nie stracić zapału do pracy i nauki. Uważam, że Michał potrafi zainteresować i zmotywować do działania. Wykorzystywane przez niego metody nauczania, są skuteczne i trafnie dobrane do danego ucznia. Mnie zależało w głównej mierze na przebiciu się przez niewidzialną ścianę i pokonaniu swojej bariery językowej. Uważam, że uczęszczając na zajęcia właśnie do tego korepetytora, jestem na dobrej drodze do osiągnięcia zamierzonych celów.

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 października 2022

Dostałem się na Erasmusa na nadchodzący semestr — z jednej strony mega się cieszyłem, z drugiej nagle ogarnęło mnie przerażenie, bo mój angielski był wtedy na bardzo miernym poziomie. Koleżanka ze studiów, poleciła mi korepetycje u Pana Michała. Uznałem, że nie ma co zwlekać, wyjazd już za pół roku i muszę się do niego jakoś przygotować. Na zajęciach bardzo dużo rozmawiamy. To jednak podstawa, szczególnie podczas tego typu wyjazdu, gdzie nawiązuje się nowe znajomości. Na ten moment jest super i po kilku tygodniach widzę sporą różnicę, szczególnie w tym, że nie skupiam się już w tak chorobliwy sposób na tym, żeby powiedzieć wszystko w 100% poprawnie. Teraz ważniejsze jest dla mnie, aby inni mnie rozumieli.

avatar
Jowita
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 października 2022

Trafiłam z tymi korepetycjami! Zajęcia u Pana Michała to strzał w dziesiątkę. Zawsze przygotowany — doskonale wie, na czym musimy się skupić i do czego przyłożyć. Korepetytor rozumie swoich uczniów i skrupulatnie realizuje wcześniej uzgodniony program nauczania. Osobiście nie miałam problemów z czytaniem, czy pisaniem, ale mówienie od zawsze było moją zmorą, dlatego też, jak zresztą większość innych uczniów, staram się skupić na nim i ćwiczyć, podczas dodatkowych zajęć jeden na jeden. Jest to zdecydowanie bardziej efektywne i przynosi rewelacyjne skutki. Ja jestem zachwycona zajęciami i szczerze polecam.

avatar
Anita
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 października 2022

Uczyłam się w angielskiego ponad 12 lat w szkole, a mimo to nadal nie czułam się na tyle biegła w języku, żeby zdecydować się na wyjazd do Anglii bez wcześniejszych korepetycji. W szkołach nie przykładają się, aby nauczyć Cię przydatnych umiejętności — porozumiewania się i wzajemnej komunikacji. Dobrze, że Pan Michał jest wyspecjalizowany w takich przypadkach, wie, jak przekonać do siebie rozmówcę, „otworzyć” go i pomóc mu, wyjść ze swojej strefy komfortu. Teraz czuję się zdecydowanie lepiej przygotowana na wyjazd, nie obawiam się, że sobie nie poradzę i wierzę, że będzie dobrze.

avatar
Emilia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 października 2022

Przed pierwszymi zajęciami byłam załamana i czułam wstyd, na jak żenującym poziomie jest mój angielski. Trzeba pokonywać swoje lęki, dlatego zdecydowałam się na te lekcje z Michałem. Po pierwszych zajęciach ustaliliśmy plan działania i mój cel, do jakiego chcę dotrzeć, zaczęliśmy pracę. Ważne było dla mnie, aby skupić się na języku mówionym i nauczyć się płynnej komunikacji. To było najtrudniejsze — żeby się otworzyć i pokonać wewnętrzne blokady. Na szczęście, trafiłam na naprawdę świetnego korepetytora i wspólnymi siłami pokonujemy moje niewidzialne granice. Bardzo polecam, jeżeli ktoś podobnie jak miałam i ja, zamiera, kiedy ktoś zaczyna mówić do niego po angielsku. Ja ten etap mam już za sobą i to wszystko za sprawą właśnie tych lekcji :)

avatar
Marcelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 października 2022

Nauczanie na bardzo przyzwoitym poziomie. Szukałam miejsca i korepetytora, który kompleksowo zajmie się nauką mojego syna — język angielski w szkole jest na żenującym poziomie, mimo że jest on już absolutną podstawą w dorosłym życiu i pracy. Pan Michał wykazał się kompetencją, wiedzą, inteligencją i umiejętnością nauczania oraz pokazał, że potrafi zainteresować swojego ucznia danym tematem. Jesteśmy z synem oboje bardzo zadowoleni z wyboru. Jestem zaskoczona, że dosłownie po kilkunastu sesjach, słyszę już tak ogromną różnicę między tym, co było a tym, co jest, jeżeli chodzi o sprawne posługiwanie się językiem przez syna.

avatar
Andrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 października 2022

Udana i owocna współpraca.
Po 1. Jestem pod ogromnym wrażeniem, ile ten człowiek umie! Ogromne gratulacje, bo posiadana przez Pana Michała wiedza, jest wprost niewyobrażalna.
Po 2. Jeśli ktoś jeszcze waha się, czy warto udać się do tego korepetytora na zajęcia, odpowiadam, nie ma co zwlekać. Gdyby nie moje zwariowane życie prywatne i konieczność wyprowadzki, z pewnością nadal byłbym jego uczniem.
Polecam, bo Pan Michał wyróżnia się na tle innych — jego metody niczym nie przypominają tych, z którymi wcześniej miałem styczność. Widać realne efekty nauki, co motywuje do poszerzania tej wiedzy. Naprawdę warto!

avatar
Grzesiek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 października 2022

Na zajęcia przychodzę z przyjemnością, uczę się czegoś nowego dla mnie i rozwijam siebie. Nauka obcego języka nigdy nie jest prosta, w szczególności mówienie — zawsze czuję pewnego rodzaju blokadę, nie jestem w stanie przebić się przez tę niewidzialną barierę i zacząć swobodną rozmowę. To właśnie ćwiczymy podczas naszych lekcji z Panem Michałem, którego bardzo polecam. To wybitny człowiek o wielu talentach, ale na samym szczycie, są jego umiejętności językowe i niesamowita zdolność do przekazywania wiedzy.

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 października 2022

Niechętnie przyszedłem na te zajęcia, mama namawiała mnie już od dłuższego czasu i wreszcie się poddałem. To było moje kolejne podejście do korepetycji, wcześniejsze lekcje uważałem za całkowitą stratę czasu. Mega pozytywnie się zaskoczyłem, jak okazało się, że Michał jest całkowitym przeciwieństwem poprzednich korepetytorów. Potrafi zagaić rozmowę, nie ma niezręcznej ciszy. Moim problemem nie były braki gramatyczne, ale nie potrafiłem przebić się przez barierę podczas mówienia. Teraz skupiamy się właśnie na tym, żebym nie czuł takiego stresu i nie zastanawiał się, jakiej formy użyć, tylko żebym mówił.
Zajęcia są naprawdę fajne i nie chodzę na nie, bo muszę tylko dlatego, że chcę, także polecam :)

avatar
Iza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 października 2022

Świetny nauczyciel. Bałam się pierwszego spotkania. Obawiałam się, że podobnie jak z innymi, będziemy kontynuowali naukę w stylu szkolnym. Na szczęście, nic takiego nie miało miejsca. Jestem bardzo wdzięczna za polecenia, dzięki temu trafiłam na naprawdę dobrze przygotowanego do nauczania innych, korepetytora. Lekcje są ciekawe, tematy użyteczne i przydatne w prawdziwy życiu. Po latach wkuwania na pamięć niepotrzebnych reguł, które są kompletnie bezużyteczne, wreszcie zaczęłam mówić i otwierać się na rozmowę, której wcześniej w ogóle nie ćwiczyłam. Mam wrażenie, że podczas miesiąca u Pana Michała, zrobiłam większy progres w nauce, niż podczas 3 lat w liceum.

avatar
Zenek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 października 2022

Podobno, nigdy nie jest za późno, żeby podszlifować swoje umiejętności. Rozważam przeprowadzkę do wnuka do Stanów Zjednoczonych. Swego czasu uczyłem się języka angielskiego, ale był to wiele lat temu i wiele zapomniałem. Postanowiłem, że konieczna będzie powtórka materiału, dlatego zdecydowałem się na zajęcia z Panem Michałem. Korepetytor bardzo miły, pomocny i wyrozumiały, ale także w mojej opinii - potrafi zmotywować do nauki i praktykowania mówienia oraz pokonywania swoich granic. Przyszedłem na zajęcia bez większych oczekiwań, teraz już wiem, że mogę z tych zajęć wynieść więcej, niż się spodziewałem. Polecam bardzo serdecznie, każdej osobie, w każdym wieku - Pan Michał z pewnością przygotuje program, który spełni Państwa oczekiwania.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 października 2022

Jestem świeżą studentką i uznałam, że trzeba wziąć się wreszcie za sensowną naukę jeżyka w praktyce. Na przyszłym roku, chce wyjechać na program uczelniany do Stanów i do tego czasu zdecydowałam się na zajęcia u Pana Michała. Pierwsze wrażenia są bardzo pozytywne, byłam przyzwyczajona do szkolnych zasad i sposobów na naukę, a na tych korepetycjach jest zupełnie inaczej. Program dopasowany jest do moich potrzeb, dlatego głównie rozmawiamy na różnego rodzaju tematy, przez co nie ma nudy. Cały czas czuję, że robię postęp, jest dla mnie najważniejsze.

avatar
Krzysiek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 października 2022

Jestem pod wrażeniem ogromnym wrażeniem wiedzy Michała. Jest profesjonalny, rzeczowy, a co najważniejsze, potrafi przekazać wiedzę, którą posiada, w prosty i zrozumiały sposób - dobrze, że do niego trafiłem. Uważam, że dobry nauczyciel to połowa sukcesu. Podczas lekcji dużą wagę przykładamy do praktycznych umiejętności, takich jak przykładowo mówienie. W mojej branży angielski jest kluczowy, dlatego cieszę się, że trafiłem, na tak wykwalifikowaną osobę :)

avatar
Hubert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 października 2022

Długo szukałem sprawdzonego korepetytora, który spełni moje oczekiwania i będzie miał poważne doświadczenie w nauce innych. Lekcje są bardzo przydatne i praktykujemy na nich szlifowanie zdolności komunikacyjnych — otwieranie się przed rozmówcą i pokonywanie uczucia wstydu podczas mówienia w obcym języku. Niestety, przez lata nauki w szkole, można nabawić się wielu kompleksów dotyczących rozmów po angielsku. Ja miałem czas w swoim życiu, kiedy w ogóle nie potrafiłem wydusić z siebie słowa. Teraz jest już znacznie lepiej i duży procent tego sukcesu, zawdzięczam Panu Michałowi.

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 października 2022

Odkąd zmieniłam pracę, wyjazdy służbowe za granice stały się normą i codziennością. Niestety mój język angielski był na bardzo podstawowym poziomie, jedynie, żeby jakkolwiek się porozumieć. Poszłam na korepetycje, bo czułam, że nie mogę dać z siebie w pracy 100%. Na zajęciach ćwiczyliśmy głównie mówienie, bo to ono jest kluczem poprawnej komunikacji i przekazania cennych informacji podczas spotkań biznesowych. Widzę ogromną różnicę, szczególnie jeśli chodzi o pewność i opanowanie strachu przed konwersacją.

avatar
Eliza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
4 października 2022

Na zajęciach z angielskiego zawsze niezmiernie się nudziłam. Albo powtarzaliśmy w kółko to samo, albo przechodziliśmy przez materiał tak szybko, ze nie byłam w stanie go opanować. Mama wtedy poradziła mi, żebym poszła na korepetycje, szczególnie że zbliżał się egzamin maturalny. Trafiłam po licznych poleceniach koleżanek, do Pana Michała. Nasze lekcje wyglądały kompletnie inaczej niż te, do których byłam przyzwyczajona. Wreszcie czułam, że mój język ewoluuje, rozwija się, a nie cofa, czy stoi w miejscu. Dla mnie zajęcia 10/10 :)

avatar
Oliwier
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 września 2022

Zacząłem chodzić na zajęcia z racji nowego roku szkolnego i przygotowań do matury. Po 3 tygodniach jestem zadowolony, to mój najlepszy korepetytor, mimo że miałem ich już sporo. Jest wymagający, ale równocześnie wyrozumiały, wie, jak zainteresować i zachęcić do rozmowy. W moim przypadku, a mam obecnie porównanie na bieżąco, styl pracy P. Michała jest zupełnie inny do tego, który stosowany jest w szkołach. Myślę, że przy takim trybie, jakim obecnie pracujemy, matura to formalność i nie będę miał żadnych problemów z jej zdaniem. Teraz tylko starania o jak najlepszy wynik :D

avatar
Luiza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 września 2022

Totalnie nie wiedziałam, od czego zacząć powrót do nauki języka angielskiego. Ostatni raz miałam z nim styczność wiele lat temu, kiedy byłam jeszcze uczennicą. Życie mnie nieustannie zaskakuje i teraz szykuję się na wyprowadzkę do Stanów. Szukałam sprawdzonego, a przede wszystkim skutecznego korepetytora i trafiłam na profil Pana Michała. Po tym krótkim czasie mogę stwierdzić, że ma On niesamowity dryg do nauki innych i lubi to, co robi. Ja ze swojej strony serdecznie polecam, jestem spokojna, powoli odblokowuję swój umysł i przestaję bać się języka obcego.

avatar
Wiktor
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 września 2022

Do mojej wymarzonej pracy, angielski stety — niestety, był absolutną podstawą, żeby móc się porozumiewać. Jako że rozmowa, w jakimkolwiek języku jest dla mnie stresująca, to uznałem, że Pan Michał będzie idealnym kompanem do dyskusji w języku angielskim i dobrym nauczycielem. Ilość pozytywnych opinii skutecznie mnie przekonała i tak jak myślałem, nie zawiodłem się. Jest już znacznie lepiej niż na początku naszych spotkań, widzę ogromną poprawę i powoli krok po kroku realizuje swoje cele i zbliżam się do pracy, o jakiej kiedyś, mogłem tylko pomarzyć.

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 września 2022

Chodzę na zajęcia już trzeci miesiąc i nie sądziłam, że zauważę takie efekty w tak krótkim czasie. Bardzo podoba mi się styl, w jakim Michał prowadzi lekcje. Nie czuję stresu jeżeli czegoś nie wiem, czy nie rozumiem. Walczę też z płynnością podczas rozmów i coraz mniej się zacinam. Zdecydowałam się na lekcje, bo angielski zawsze był moim ogromnym problemem, a nawet powiedziałabym, że kompleksem. Teraz, co każde zajęcia przekraczam swoje granice i jestem dumna, że zdecydowałam się na taki krok. Zajęcia z Michałem szczerze polecam i myślę, że nikogo lepszego nie znajdziecie :)

avatar
Dagmara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 września 2022

Poszłam na korepetycje, ponieważ chciałam dostać lepiej płatną pracę. Umiejętności językowe są teraz absolutną podstawą, dlatego zdecydowałam się na lekcje z Michałem. Chciałam poprawić przede wszystkim mówienie, ale i osłuchać się z językiem. Bardzo zależało mi na przyjemnej, kumpelskiej atmosferze, która nie będzie miała nic wspólnego ze szkolnymi metodami nauczania. Michał ma swoją własną metodę na prowadzenie lekcji, którą dostosowuje do każdego swojego ucznia — według mnie to podstawa sukcesu. Ja czuję się w pełni zaopiekowana i bezpiecznie przeprowadzana przez cały program nauczania i wiem, że efekty nie przychodzą same, a są rezultatem mojej ciężkiej pracy z Michałem.

avatar
Przemek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 września 2022

Wyjazd do Anglii zbliżał się wielkimi krokami, dlatego uznałem, że warto przed tak poważnym krokiem, jakim jest wyprowadzka do innego kraju, podszkolić się w języku. Trafiłem na Michała przypadkiem, opinie były bardzo dobre i wiele z nich mówiło o skupianiu się na mówieniu, na czym mnie też bardzo zależało. Chyba lepiej trafić nie mogłem :) Michał to świetna osoba i bardzo dobry, konsekwentny, ale i surowy w dobrym tego słowa znaczeniu, nauczyciel. Chciałem głównie poprawić język mówiony, bo jednak jest on najważniejszy podczas mieszkania w obcym kraju. Teraz, będąc w Anglii już kolejny miesiąc, jestem mega zadowolony, że zdecydowałem się na te korepetycje. Rozumiem niemal wszystko i nie wstydzę się mówić, ale tez popełniać błędów, jak każdy przyjezdny.

avatar
Emil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 września 2022

Świetne zajęcia, rozwijające i naprawdę fajnie przeprowadzane! Syn jest bardzo zadowolony — w szkole nie ma jak rozwinąć umiejętności językowych, w szczególności pracować nad płynnością komunikacji. Po zajęciach z Panem Michałem syn zawsze jest zadowolony, mówi ze bardzo dużo rozmawiają, na tematy związane ze szkołą i nie tylko. Widzę też sporą poprawę, jeżeli chodzi o wymowę u syna, do czego w szkole w ogóle nie przykłada się uwagi, a jest to bardzo istotne. Mogę po tych kilku miesiącach polecić i zachęcić do zapisu swoich dzieci :)

avatar
Felicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 września 2022

Pan Michał, przemiły człowiek, posiadający niebywałą wiedzę. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona, że w tak młodym wieku, posiada takie duże doświadczenie! Naukę zaczęliśmy od zera, wcześniej nie miałam przyjemności uczęszczać na lekcje angielskiego. Dodatkowo uważałam, że mój wiek mnie dyskwalifikuje. Kiedy wreszcie się zebrałam, trafiłam na najlepszego korepetytora i nauczyciela, czyli Michała. Człowiek anioł — spokojny, opanowany i bardzo profesjonalny. Jestem zachwycona naszą współpracą, szczególnie że efekty mojego kształcenia są dla mnie niebywałe!

avatar
Nadia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 września 2022

Każdy, kto miał kiedyś problem z przyswojeniem słówek czy reguł gramatycznych wie, że korepetycje to ogromny stres. Przynajmniej na samym początku. Jeszcze rok temu byłam załamana, że mój angielski jest na o wiele niższym poziomie niż większości osób w moim wieku. Spowodowane było to miernymi nauczycielami w szkole i nieudanymi korepetycjami z innymi osobami, które nie potrafiły pomóc mi w rozwijaniu siebie. Michał niemalże od początku wybadał, gdzie leży mój problem. Znalezienie sposobu nauczania, który będzie przyjemny dla obu stron, nie jest łatwy, a myślę, że Michałowi się to udało. Na zajęcia uczęszczam nadal i naprawdę mogę je polecić innym, niepewnym osobom.

avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 września 2022

Michała polecił mi znajomy z pracy. Tez miał kiedyś podobny problem do mnie — podczas mówienia, miał wrażenie, ze wszystko, co powiedział, było kompletnie niegramatyczne i niezrozumiałe dla pozostałych osób. Lekcje uświadomiły mi wiele, usunęły to permanentnie odczuwane uczucie wstydu, przez które występy publiczne, były moją największą zmorą. Jestem niesamowicie wdzięczny Michałowi, wykonaliśmy wspólnie ogromnie trudną dla mnie pracę, z której jestem niesamowicie zadowolony. Polecam!

avatar
Czarek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 września 2022

Na zajęcia poszedłem z czystej ciekawości, czy mogę się jeszcze nauczyć czegoś nowego, po wielu latach od zakończenia szkoły i edukacji, ale ciągłej pracy z językiem. Lekcje dostosowane do każdego ucznia z osobna podobnie, jak styl pracy i nauki, aby jak najwięcej z zajęć wyciągnąć. Po paru spotkaniach śmiało mogę powiedzieć, że warto było udać się do Michała i nigdy nie jest za późno, na rozwój swoich umiejętności. Szczególnie polecam osobom, które czują się biegłe w słuchaniu ze zrozumieniem i pisaniu, ale mają obawy przed mówieniem — nie znajdziecie lepszego specjalisty.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 września 2022

Agnieszka

Moja córka, przez lata miała kłopoty ze znalezieniem wspólnego języka ze swoimi korepetytorami. Obie strony miały inne oczekiwania i większość nauczycieli z zajęć dodatkowych, powielała schematy ze szkoły. Pan Michał jest zupełnie inny — skupia się przede wszystkim na rozmowie i rozwijaniu przydatnych umiejętności. Córka wreszcie jest zadowolona, widzi postęp w nauce i co ważne, na zajęcia uczęszcza z przyjemności, nie przymusu. Jeżeli ktoś z Państwa, szuka dobrego i wykwalifikowanego nauczyciela języka angielskiego z ciekawym programem nauczania, serdecznie polecamy!

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 września 2022

Wcześniej nie mogłam wysiedzieć 10 minut w skupieniu, żeby nauczyć się czegoś pożytecznego i przydatnego po angielsku. Teraz podczas lekcji z Panem Michałem, czas leci mi bardzo szybko i w mojej opinii, spędzam go bardzo efektywnie. Uczę się nowych słówek, osłuchuję się z obcym językiem, a przede wszystkim, pokonuje swoje wewnętrzne demony i leki przed mówieniem. To jest dla mnie najtrudniejsze, dlatego tez poświęcamy temu najwięcej pracy. Jestem bardzo zadowolona z lekcji i polecam naukę z Michałem, z pewnością nikt nie będzie zawiedziony!

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 września 2022

Bardzo dobry korepetytor. Uważam naukę języków, za jeden z najważniejszych elementów samorozwoju. Zdecydowałem się na zajęcia, bo potrzebowałem dobrego kompana w Polsce do rozmowy po angielsku. Michał sprawdził się w tej roli wyśmienicie. Posiada ogromną wiedzę i doświadczenie, których nie ma nawet połowa innych nauczycieli w naszym kraju. Bardzo dużą wagę poświęciliśmy rozmowom i szlifowaniu swobodnej komunikacji. Konwersacje ukierunkowaliśmy na tematy związane z moją pracą, a także zainteresowaniami. Bardzo polecam tego nauczyciela, dla każdego. Michał jest profesjonalistą i w mojej opinii, pomoże każdej osobie, która chce się uczyć.

avatar
Stasiek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 sierpnia 2022

Zacząłem na spokojnie się przebranżawiać — zawsze chciałem pracować w IT. Angielski jest mi do tego niezbędny, dlatego zapisałem się na zajęcia do Michała. Poleciła mi go znajoma, która doszkalała się u niego przed wylotem do Anglii. Po każdej lekcji czuję, że się otwieram, nie boję się już tak mówić. W konwersacjach wykorzystujemy słownictwo, które przyda mi się w pracy. Przed spotkaniami z Michałem nie byłem zbyt pozytywnie nastawiony, ale po czasie mogę powiedzieć, że naprawdę czuję i przede wszystkim słyszę różnicę w moim angielskim. Nie oszukujmy się, ten język obcy to podstawa, ale nie każdy potrafi do niego przekonać i nauczać inną osobę. Michał to potrafi i wychodzi mu to świetnie :)

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 sierpnia 2022

Myślałam, że w tym wieku, w jakim jestem, nauka angielskiego będzie niemal niemożliwa. W szkole trafiałam na fatalnych nauczycieli, z zerowym zapałem do pracy i bez chęci do przekazywania wiedzy. Maturę zdałam miernie, potem w początkowych latach mojej kariery, angielski był mi zbędny. Dopiero idąc na studia podyplomowe, których ukończenie wiązało się z poważnym awansem, zdałam sobie sprawę, że nie umiem wydukać słowa po angielsku, a praca, jakiej się podejmę, będzie wiązała się ze stałym kontaktem z obcokrajowcami. Trafiłam na zajęcia do Pana Michała — fachowca w swojej dziedzinie. Na każdej lekcji bardzo dużo rozmawialiśmy, żeby przełamać strach i towarzyszący mi wstyd podczas wymiany zdań. Teraz jest już bez porównania lepiej. Żałuję, że w szkole angielski nie wygląda w ten sposób, jak na zajęciach Z P. Michałem :)

avatar
Iga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 sierpnia 2022

Lekcje są bardzo dobrze przeprowadzane. Jest o czym porozmawiać z korepetytorem, sama konwersacja wychodzi bardzo naturalnie - nic na siłę. Jeśli ktoś obawia się, że nauka podczas lekcji z Panem Michałem będzie wyglądała jak w szkole, uspokajam — absolutnie tak nie jest. W moim przypadku zastosowana została autorska metoda nauczania, która jest zupełnie inna i wcześniej nie była mi znana. Jeżeli chodzi, o jakiego progres dokonałam, jest on bardzo duży, szczególnie w kontekście zdolności porozumiewania się. Strach przed popełnieniem nieznacznych błędów podczas mówienia minął, myślę też, że dzięki pomocy Pana Michała,  pokonałam barierę językową.

avatar
Krystian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 sierpnia 2022

Chodziłem na zajęcia do Michała przed maturą i trochę po niej. Niedawno zakończyliśmy naszą współpracę, bo wyprowadzam się do Londynu. Przez ten cały czas przygotowań, Michał był zawsze chętny do pomocy, wyjaśniania trudniejszych tematów, czy luźnej rozmowy. Najbardziej chciałem się skupić na wymowie i komunikacji, bo to będzie dla mnie kluczowe podczas mieszkania w Anglii. Zajęcia z angielskiego wspominam bardzo dobrze. Teraz mój młodszy brat też chodzi na lekcje do Michała - według mnie to jedyny człowiek, który naprawdę potrafi zmotywować do nauki i "nauczy mówić" po angielsku.

avatar
Jola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 sierpnia 2022

Chciałam serdecznie podziękować Panu Michałowi za wspaniałe zajęcia i przekazaną wiedzę! Chciałam się doedukować i oswoić z językiem przed wylotem do córki, która mieszka w Irlandii. Pan Michał po pierwszych rozmowach wiedział, w jaki sposób poprowadzić zajęcia, aby były one wydajne i przynosiły efekty. Obecnie, czuje się na tyle pewnie, aby porozumieć się i dogadać z miejscowymi. Córka jest w szoku, jak szybko udało mi się opanować podstawowe zwroty czy słownictwo i że nie nie ma konieczności, ciągłej pomocy, podczas kiedy chciałabym coś załatwić.
Zajęcia oceniam na piątkę z plusem!

avatar
Grażyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 sierpnia 2022

Zapisałam syna na zajęcia, bo od września zaczyna przygotowywania do matury. Mimo początkowej niechęci do spotkań obecnie syn jest bardzo zadowolony i z przyjemnością chodzi na lekcje. Według niego rozmowy są prowadzone w tak dobry sposób, że zapomina się, że rozmawia się w obcym języku. Panuje bardzo fajna atmosfera, a same lekcje, jak to mówi syn, to jak „spotkanie ze starszym, bardziej doświadczonym kolegą” - to chyba największy komplement dla Pana Korepetytora. Dziękujemy i z pewnością, nadal będziemy korzystać z usług tego nauczyciela!

avatar
Daniel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 sierpnia 2022

Polecam!
Korepetycje przyniosły zamierzone efekty. Pracowałem nad poprawą języka początkowo samodzielnie, ale w kwestii przełamania bariery językowej, uznałem, że udam się do profesjonalisty. Dobrze zrobiłem i do dobrej osoby trafiłem. Wspólnie, podczas kilku miesięcy, udało nam się pokonać mój wstyd przed wypowiadaniem się w obcym języku. Podczas zajęć stosowane narzędzia, które nie mają nic wspólnego z nauką, kojarzoną ze szkoły. Wcześniejsze lekcje języka w szkole, bardzo zniechęcały mnie do dalszej nauki, bo nie widziałem żadnego progresu — tutaj jest zupełnie inaczej. Z tygodnia na tydzień czuje ogromną poprawę.

avatar
Marcel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 sierpnia 2022

Michał jest naprawdę dobry w tym co robi. Długo nie mogłem zebrać się na zajęcia z angielskiego, obawiałem się, ze nie będę czuł żadnej różnicy i stracę czas. Praca zmusiła mnie, abym udał się do kogoś, kto pomoże mi podszlifować mówienie i swobodę w konwersacji. Trafiłem idealnie - Michał stosuje nietypowe oraz nieszablonowe metody, które naprawdę przynoszą spektakularne efekty. Jestem mu bardzo wdzięczny i polecam go wśród moich znajomych. Drugiego takiego korepetytora dla mnie nie ma :)

avatar
Nina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 sierpnia 2022

Bardzo obawiałam się korepetycji u kolejnej osoby. Moje wcześniejsze doświadczenia z nauczycielami angielskiego były bardzo nieudane, dlatego przed kolejną próbą odczuwałam spory lęk. Jednak Pan Michał to po 1. inny nauczyciel niż wszyscy dotychczasowi, a po drugie bardzo miły kompan do rozmowy. Podczas zajęć z nim nie odczuwałam stresu czy wstydu, co jest bardzo istotne. W tym roku będę przygotowywać się do matury, dlatego cieszę się, że na niego trafiłam. Jeżeli ktoś tak jak ja, miał wcześniej nieprzyjemne doświadczenie z dodatkowymi lekcjami angielskiego, to polecam zajęcia z tym korepetytorem, na pewno się nie zawiedziecie.

avatar
Olga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 sierpnia 2022

Bardzo udana seria zajęć, czuję znaczną poprawę jeśli chodzi o moje zdolności językowe. Zdecydowałam się na korepetycje u Michała z polecenia przyjaciółki i bardzo się cieszę z tej decyzji. Korepetytor jest wyrozumiały, ale jednocześnie wymagający, co uważam za ogromny atut. Nauka jest dopasowana do każdego ucznia z osobno. Ja uznałam, że muszę się podszkolić w angielskim, bo czułam, że wszystko zapominam i stresowałam się przed koniecznością rozmowy w obcym języku — teraz jest już znacznie lepiej, z czego bardzo się cieszę i polecam lekcje z Michałem.

avatar
Pola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 sierpnia 2022

Zajęcia z Panem Michałem zawsze lecą bardzo szybko. Spowodowane jest to tym, że stosuje On zupełnie innowacyjną metodę nauczania, która jest przy tym bardzo skuteczna. Nie ma ona nic wspólnego ze szkolnym stylem nauczania. Zajęcia bardzo merytoryczne, skupiamy się na moim problemie, jakim jest swobodna komunikacja. Już widzę pierwsze rezultaty, mimo że na zajęcia chodzę dopiero od kilku tygodni. Mam nadzieję, że do końca roku, mówienie nie będzie dla mnie już aż takim problemem, jakim jest teraz. Bardzo polecam zajęcia u Pana Michała, jest świetny w tym co robi.

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 sierpnia 2022

Bardzo udane korepetycje, bardzo się cieszę, że po tych intensywnych paru miesiącach widzę aż tak dużą poprawę! Moja przyjaciółka namawiała mnie, żeby zrobić coś dla siebie, wiec zdecydowałam się podszkolić z angielskiego. Wyszło mi to na dobre, bo teraz dostałam lepiej płatną i ciekawszą pracę :) Zajęcia z Panem Michałem bardzo merytoryczne i świetnie przeprowadzone, nie wiem, kiedy ten czas upływał. Poprosiłam Pana Michała o położenie nacisku na komunikację i tak też robiliśmy przez cały cykl nauki. Jestem pod wrażeniem, bo nie spodziewałam się, że powrót do nauki języka, będzie to dla mnie taką przyjemnością!

avatar
Konrad
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 sierpnia 2022

Jak mama zapisywała mnie na te zajęcia, byłem mocno niezadowolony. Obawiałem się, że będzie to wyglądało tak jak w szkole: wkuwanie na pamięć totalnie nieprzydatnych rzeczy i nacisk na gramatykę. Na szczęście Pan Michał ma zupełnie inny styl nauczania, który o wiele bardziej przypadł mi do gustu. Stawia głównie na mówienie, co w szkole jest pomijane. Teraz zajęcia traktuję jako formę rozrywki połączoną z nauką i po prostu lubię na nie chodzić. Nie robię tego z przymusu, co skutkuje lepszą nauką. Widzę różnicę szczególnie, jak rozmawiam za granicą. Teraz już się tak nie wstydzę :)

avatar
Sandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 sierpnia 2022

Polecam te zajęcia, korepetycje na bardzo wysokim poziomie. Pan Michał zawsze uśmiechnięty, pozytywny i przyjazny. Moim celem było nabycie odrobiny pewności w mówieniu po angielsku, co po paru miesiącach intensywnych zajęć, uważam za osiągnięte. Metody nauki nieszablonowe, nie mają nic wspólnego z nauką w szkole - dla mnie ogromny plus. Ogólnie wrażenia bardzo dobre, mogę polecić :)

avatar
Patryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lipca 2022

Wreszcie nie boję się odpowiedzieć na pytanie ani nie oblewa mnie zimny pot, kiedy muszę się zapytać o coś w obcym języku. Nauka, jak i mówienie po angielsku wiązało się u mnie z ogromnym lękiem. Pan Michał wykazał się stoickim spokojem i ogromnym profesjonalizmem, kiedy zaczęliśmy naszą współpracę. Dzięki jego metodom nauki, z lekcji na lekcję widziałem poprawę przede wszystkim w moim myśleniu o nauce obcego języka, ale także moje umiejętności ewoluowały. Przestałem skupiać się na moich wyimaginowanych oraz bezpodstawnych obawach i zacząłem stawiać im czoła. Jeżeli Pan Michał poradził sobie ze mną, poradzi sobie z każdym. Niezwykle polecam naukę obcego języka u tego korepetytora.

avatar
Jan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 lipca 2022

Zajęcia z Panem Michałem odbywały się w bardzo miłej atmosferze, korepetytor zawsze przygotowany i w ciekawy sposób prowadził moje zajęcia. Bardzo cieszę się, że trafiłem akurat na lekcje, prowadzone przez takiego profesjonalistę. Widać, że posiada ogromną wiedzę i lubi to co robi. To była jedna z pierwszych moich styczności z nauką angielskiego, który potrzebny był mi do pracy. Pan Michał spokojnie, krok po kroku przeprowadzał ze mną kolejne lekcje i śmiało mogę powiedzieć, że ze spotkania na spotkanie, czułem sporą różnicę, szczególnie w pewności mówienia. Polecam wszystkim osobom, które borykają się ze strachem przed rozmową w obcym języku.

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 lipca 2022

Super przeprowadzane zajęcia, wreszcie czuję jakiś progres. Wcześniej w liceum miałem wrażenie, że z miesiąca na miesiąc cofam się w rozwoju swoich umiejętności językowych. Wszystko było robione pod maturę, której mój rocznik nie miał w formie ustnej. Przez to, mój język mówiony był bardzo kiepski. Na pierwszym roku studiów zdecydowałem się na korepetycje u Michała i była to świetna decyzja. Zajęcia są prowadzone w fajny sposób, w mega luźnej atmosferze. Michał potrafi naprawdę zaciekawić i sprawić, że nie czuję się jak na korepetycjach, a jak na spotkaniu z dobrym kolegom.

avatar
Ula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lipca 2022

Świetny korepetytor, pomógł mojemu synowi przed wyjazdem na wymianę do Anglii. Syn bardzo bał się mówić, szczególnie obawiał się, że nie zostanie zrozumiany przez Anglików i innych uczestników wymiany. Na szczęście, z polecenia trafiliśmy do Pana Michała, z którym syn pracował pół roku, żeby przełamać barierę i zacząć swobodnie się komunikować. Teraz po jąkaniu się i zapominaniu ze strachu słów, nie pozostało już nic, a syn płynnie komunikuje się z innymi osobami, na terenie Wielkiej Brytanii.

avatar
Pola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lipca 2022

Na co dzień mam styczność z językiem angielskim - wszystko rozumiem, potrafię napisać dłuższy tekst, ale mówienie było u mnie na tragicznym poziomie. Wtedy zdecydowałam się na zajęcia z Panem Michałem. Razem, dzięki świetnie prowadzonym lekcjom, udało się nam wypracować
u mnie, coraz większą pewność podczas konwersacji. Zaczynaliśmy od luźnej rozmowy, a następnie skupialiśmy się na istotnych dla mnie kwestiach. Czuję, że moje umiejętności poszybowały w górę i jest już tylko coraz lepiej!

avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lipca 2022

W dzisiejszych czasach trudno jest trafić na dobrego korepetytora, który pomoże zrobić krok milowy w rozwijaniu umiejętności językowych. Pan Michał bardzo pomógł mi poprawić mój język mówiony. Dzięki lekcjom zauważyłem, że obecnie prowadzone przeze mnie rozmowy są bardziej płynne, pozbawione zbędnego zacinania się i zastanawiania, czy użyta wcześniej forma, była poprawna. Nabrałem dystansu do mówienia i znacznie lepiej mi się teraz konwersuje z innymi. Lekcje z tym korepetytorem są świetne, dostosowane do rozmówcy, czas mija bardzo szybko, dlatego śmiało mogę polecić.

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lipca 2022

Byłam na zajęciach u wielu korepetytorów, ale dopiero zajęcia z Michałem pozwoliły mi na pokonanie strachu przed mówieniem. W związku ze zmianą pracy koniecznym było dla mnie podszlifowanie umiejętności językowych. Korepetycje nie są prowadzone w typowy, szkolny sposób, co pozwala na skupienie się na rozmowie i tematach, które istotne są dla danej osoby. Michał to świetny nauczyciel, który poza niesamowitymi zdolnościami językowymi potrafi przekazać tę wiedzę i naprawdę pomaga w przełamywaniu swoich lęków, nawet tym najbardziej opornym.

avatar
Krystyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lipca 2022

Współpraca z Panem Michałem to była czysta przyjemność, już od samego początku. To bardzo miły i profesjonalny Korepetytor. Mój wnuk mieszka w Stanach. Od jakiegoś czasu i bardzo chciałam go odwiedzić. Niestety język i komunikacja z lokalnymi mieszkańcami, wydawały się być dla mnie ogromną przeszkodą, dlatego zdecydowałam się na konwersacje z Panem Michałem. Przez parę miesięcy twardo szlifowałam mój język i dzięki pomocy Pana Korepetytora czuje się już o wiele pewniej niż przedtem. Jestem mu bardzo wdzięczna, bo myślałam, że z moimi kiepskimi umiejętnościami komunikacyjnymi w obcym języku, już nic nie da się zrobić, a tutaj takie miłe zaskoczenie! Bardzo polecam zarówno młodszym, jak i starszym :)

avatar
Antek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lipca 2022

To był mój najlepszy korepetytor. Dzięki fachowej wiedzy i umiejętności Michał sprawił, że przestałem odczuwać lęk przed mówieniem. Firma zdecydowała się przenieść mnie do Szkocji i potrzebowałem kogoś, z kim będę mógł skupić się na ćwiczeniu swobodnej rozmowy. Na co dzień komunikuję się po angielsku w pracy, ale jedynie za pomocą języka pisanego, dlatego położenie nacisku na konwersacje było dla mnie najważniejsze. Michał ma świetne podejście do ucznia, potrafi zaciekawić i poprowadzić dyskusję tak, że zapomina się, że to lekcja. Ja ze swoje strony polecam, zajęcia bardzo mi pomogły.

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lipca 2022

Zajęcia z Panem MIchałem bardzo mi pomogły. W szkole poza gramatyką i słownictwem nie trenowaliśmy konwersacji, dlatego, kiedy przyszło mi porozumieć się z obcokrajowcem, nie wiedziałam, jak się do tego zabrać. Cały czas bałam się, że popełnię jakiś błąd i zostanę wyśmiana. Na szczęście dzięki metodom Pana Michała udało mi się pokonać ten strach, który powodował, że wszystkie słowa, czasy, tryby i inne rzeczy wylatywały mi z głowy. Podczas konwersacji z nim, opanowałam ogromny stres i teraz potrafię skupić się na rozmowie, a nie jedynie na rzadko pojawiających się błędach.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lipca 2022

Nie mogłabym powiedzieć nić innego o naszych zajęciach, niż to, że bardzo mi pomogły i były świetnie przeprowadzone. Michał zna się na rzeczy i wie, jak podejść do danego ucznia. Sama miałam spore problemy ze swobodną dyskusją po angielsku, szczególnie w gronie osób, które na co dzień posługują się angielskim. Dopiero po czasie pracy z Michałem i po naszych wielogodzinnych rozmowach, nie czuję już tego strachu i jestem w stanie powiedzieć więcej niż wydukanie jedynie "Yes" czy "No". Za dosłownie miesiąc wyjeżdżam na studia za granicę i wiem, że sobie poradzę, właśnie dzięki tym konwersacjom.

avatar
Damian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lipca 2022

Michał to świetny nauczyciel. Miałem duże problemy ze swobodnym mówieniem po angielsku — w szkole nigdy nikt nie przykładał do tego wagi, liczyło się jedynie zdanie pisemnych egzaminów. Dlatego, kiedy zacząłem pracować w międzynarodowej firmie, komunikacja odbywała się jedynie w obcym języku, to było dla mnie nie do przeskoczenia. Wtedy zdecydowałem się na zajęcia z Michałem, który ogromną wagę przywiązuje właśnie do konwersacji. Dzięki niemu wreszcie pokonałem barierę językową i coraz śmielej sam inicjuję rozmowy. Bardzo wszystkim polecam lekcje z Michałem — to świetna inwestycja w samego siebie.

avatar
Miłosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lipca 2022

Moim wielkim marzeniem był wyjazd do Anglii, ale problemem był język. Nigdy nie mogłem dobrze nauczyć się angielskiego. Myślałem o różnych formach nauki, aż trafiłem na tego korepetytora. Uczęszczałem regularnie na zajęcia online przez 6 miesięcy. Najbardziej podobało mi się to, że nie były to typowe zajęcia języka angielskiego, które pamiętam ze szkoły. Tutaj stawia się na praktyczne wykorzystanie języka w codziennym życiu. Dzięki wielogodzinnym rozmowom przełamałem swoje bariery i z czasem popełniałem coraz mniej błędów. Pan Michał był bardzo wyrozumiały, dawał mi tyle czasu ile potrzebowałem i bardzo mnie motywował. To były super miesiące, dzięki którym udało mi się wyjechać do Anglii i swobodnie porozumiewać się z ludźmi.

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2022

Planuję wyprowadzkę za granicę, dlatego zdecydowałam się na lekcje z Michałem. Lepiej trafić nie mogłam!
Uczenie się bitych tabelek z podręcznika czy słówek na pamięć, nigdy nie było moją mocną stroną, dlatego bardzo się ucieszyłam, że jego metody nie opierają się na jałowym przekazywaniu informacji.
Podczas zajęć stawiamy mocno na rozmowę, bo to jednak bariera językowa jest dla mnie najbardziej stresująca przy zmianie kraju zamieszkania. Na ten moment mogę powiedzieć, że do płynności w rozmowie jeszcze kawałek, ale jestem już zdecydowanie śmielsza, a myśl o rozmowie w obcym języku przestała mnie paraliżować :)

avatar
Danuta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 czerwca 2022

jakiś czas temu stwierdziłam, że chcę rozpocząć pracę za granicą, żeby się rozwijać. Jednak mój angielski był niezbyt dobry, dlatego postanowiłam zapisać się do Michała.
Już od pierwszych naszych wspólnych zajęć świetnie się dogadywaliśmy. Zaskoczyło mnie pozytywnie, że nie używał szkolnych metod nauczania, tylko stawiał na kreatywność, innowację i motywację swoich uczniów. Dzięki niemu szybko wszystko zapamiętywałam i naprawdę czułam się zainteresowana każdą lekcją. Rezultaty już zaczynają być widoczne, a jeszcze nie zamierzam kończyć naszych spotkań. Jestem pod dużym wrażeniem.

avatar
Marysia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 czerwca 2022

Mój syn uwielbia zajęcia z Michałem. Zawsze chętnie wykonuje ćwiczenia, sam próbuje powtarzać to co było na lekcji i widzę już efekty. To duża zasługa tego, że to korepetytor który ma podejście do nauczania. Nie robi tego w nudny, standardowy sposób, a pokazuje że język angielski może być fajny i ciekawy. Oby więcej takich osób, które potrafią zmotywować i przekazać wiedzę w skuteczny i długotrwały sposób, umożliwiający użycie jej w praktyce. Super!

avatar
Dagmara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 czerwca 2022

Gramatykę i słówka zawsze umiałam na piątkę w szkole, ale nigdy nie potrafiłam mówić po angielsku, a po studiach i w pracy i w życiu, to właśnie to okazało się najbardziej istotne, dlatego postanowiłam się tego nauczyć. Michała poleciła mi znajoma i chwaliła sobie jego kreatywność w nauce i otwartość.
Nie myliła się, bo okazał się bardzo cierpliwym nauczycielem, który nie każe robić typowo szkolnych zadań, ale sam wymyśla metody i ćwiczenia, które ułatwiają naukę. Rozmowy po angielsku też szły gładko mimo mojej nieśmiałości, bo potrafił zainteresować tematem i przekonać do otworzenia się przed nim.
Efekty są świetne, jeszcze nie mówię co prawda idealnie, ale nie stresuje mnie to już ani trochę :)

avatar
Kasia.O
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 czerwca 2022

Michał bardzo pomógł mi podczas nauki angielskiego w liceum. Miałam problemy z gramatyka i mówieniem, dlatego szukałam zajęć online. To był strzał w dziesiątkę,bo już na pierwszych zajęciach zobaczyłam że to bardzo przyjazny korepetytor z dużą wiedzą i pasją do nauczania. Duża ilość ćwiczeń i praktyki oraz motywacji od Michała pomogła mi pokonać te problemy i nareszcie angielski nie jest już moim kompleksem.
Dzięki!

avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 czerwca 2022

Świetny korepetytor. Przygotował mnie do wyjazdu za granicę do pracy. Przed naszymi spotkaniami nie potrafiłem się porozumieć po angielsku a teraz swobodnie rozmawiam i nie krępuje mnie to. Nasze zajęcia zawsze przebiegały miło, pracowicie i dostawałem dużo ćwiczeń dla siebie, żebym mógł potrenować to co robiliśmy podczas lekcji. Dało to rzeczywiście super rezultaty i umiem już podstawy angielskiego, a nadal spotykamy się na zajęciach online.

avatar
Michasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 czerwca 2022

Trzeba zacząć od tego, że Michał to naprawdę świetny korepetytor. Poleciła mi go znajoma, która tak jak ja przygotowywała się do jednego z egzaminów, żeby uzyskać certytfikat do pracy. Nie pomyliła się, bo rzeczywiście ma on ogromną wiedzę i super naucza. Miło się z nim rozmawia i umie zmotywować i wydobyć potencjał. Dzięki niemu zdałam ten egzamin. Dzięki :)

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4/5
23 czerwca 2022

Szukałam korepetycji dla córki, bo niedługo będzie podchodzić do matury. Znalazłyśmy Michała i jego oferta wydała nam się bardzo ciekawa i nietypowa.
Pierwsze zajęcia już pokazały, że to była dobra decyzja, bo Michał podszedł do niej z dużą dozą cierpliwości i wytrwałości w przekazywaniu wiedzy. Ćwiczył z nią wszystkie aspekty takie jak mówienie, gramatyka itd. a oprócz tego przekazywał jej materiały do samodzielnej pracy, dzięki którym utrwaliła sobie wszystko.
Jesteśmy bardzo zadowolone z wyboru. Dobrze że trafiłyśmy na kogoś z powołaniem.

avatar
Janek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 czerwca 2022

Szukałem korków dla syna, bo chciałem żeby mógł w przyszłości mieć atut jakim jest umiejętność angielskiego
Wybraliśmy Michała, bo skusiła nas opcja zajęć online, ponieważ mieszkamy daleko od miasta. Okazało się, że to nie jego jedyną zaletą. Nauczał w sposób ciekawy, nietypowy i skuteczny. Dostarczał dużo materiałów i ćwiczył tak ważne w angielskim rozmowy. Efekty już widać, a planujemy jeszcze długo podtrzymać współpracę. Jesteśmy bardzo zadowoleni.

avatar
Iza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 czerwca 2022

Michał pomógł mi z moim problemem z rozmowami po angielsku. Potrzebowałam to poprawić, bo w pracy często mamy międzynarodowe spotkania a zawsze mnie to stresowalo. Podszedł do mnie z dużą cierpliwością i pokazał mi, że mam wyższy poziom niż sama myślałam. Bardzo mnie motywował i angażowałam się dzięki temu w nasze zajęcia, jestem mu bardzo wdzięczna.

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 czerwca 2022

Szef postawił mi warunki awansu i wśród nich był certyfikat z angielskiego, dlatego zacząłem szukać korepetytora. Polecano mi Michała, bo ma nietypowe metody nauczania i nie działa schematycznie. Okazało się to prawdą, bo już na pierwszych zajęciach znaleźliśmy porozumienie i zauważyłem że nie działa typowo szkolnie. Oprócz tego miał dużo cierpliwości i umiał wszystko wytłumaczyć. Jestem już po egzaminie który poszedł mi pomyślnie, wlaśnie dzięki pracy z Michałem!

avatar
Maurycy
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 czerwca 2022

Jestem bardzo zadowolony, że zdecydowałem się na zajęcia u Michała. Pierwsze lekcje już pokazały, że się dogadamy, bo zawsze chętnie mi pomagał, tłumaczył i miał ogromną cierpliwość. W dodatku potrafił zmotywować do nauki. Dzięki tym zajęciom zdałem dobrze maturę. Bardzo polecam!

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 czerwca 2022

Córka zawsze miała małe problemy z angielskim i przed maturą postanowiliśmy jej poszukać korepetycji. Trafiliśmy na ogłoszenie Michała i bardzo nam się spodobało jego podejście. Jak się okazało potem słusznie, bo rzeczywiście naucza w nietypowy sposób, jest zawsze przygotowany do zajęć i daje z siebie 100%. Na efekty też nie trzeba było długo czekać, oceny coraz lepsze, a do matury jeszcze rok!

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 czerwca 2022

Córka w szkole nie potrafiła nauczyć się dobrze angielskiego i sama przyznawała, że brakuje jej wiedzy i swobody w rozmowie, dlatego chciała znaleźć korepetytora. Znajoma poleciła jej Michała i postanowiliśmy spróbować.
To był świetny wybór, bo pierwszym plusem było to, że zajęcia są online co jest dużą oszczędnością czasu. W dodatku same lekcje według córki były bardzo interesujące i czuła się przy Michale swobodnie, bo wykazywał się dużą cierpliwością i zrozumieniem. Widziałem też, że dostawała materiały do wykonywania samodzielnie, dzięki czemu powtarzała sobie wiedzę z zajęć i jej się utrwalała. Efekty już się pojawiają a to dopiero kilka lekcji za nią, widać to nie tylko po ocenach, ale i jej pewności w rozmowie po angielsku. Super!

avatar
Felicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 czerwca 2022

Angielski nie sprawiał mi problemów poza mówieniem. Wszystko umiałam na naprawdę wysokim poziomie, ale nie umiałam się przełamać do rozmowy z klientami i bardzo mnie to stresowało. Na szczęście trafiłam do Michała, który pomógł mi się przemóc. Wykazywał się dużą cierpliwością, nawet gdy na początku bardzo dukałam i nie umiałam wypowiedzieć ani zdania. Jego zaangażowanie w zajęcia i wybieranie ciekawych tematów, sprawiło że motywowałam się do działania i chętnie w nich uczestniczyłam. Efekty przyszły już po kilku lekcjach i zmieniły bardzo moje życie zawodowe. Jestem bardzo wdzięczna za tak dobrego korepetytora!

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 maja 2022

Jestem z pokolenia, które nie miało w szkole języka angielskiego i zawsze czułam, że brakuje mi tej wiedzy. Postanowiłam się rozwijać i zapisałam się na korepetycje.

Pierwsze spotkanie pozytywnie mnie zaskoczyło, bo Michał wykazywał się dużą cierpliwością w tłumaczeniu wszystkiego, opowiedział mi jak będziemy działać i nie zwlekając zaczęliśmy naukę. Co tydzień motywował mnie do działania i również do samodzielnej nauki z przygotowanymi przez niego materiałami, a same zajęcia były bardzo przyjemne i interesujące.

Zaczęło to przynosić efekty i co prawda jeszcze dużo pracy przede mną, ale jestem wdzięczna, że mam tak świetne wsparcie i dobrego korepetytora, który naprawdę ma do tego powołanie.

avatar
Daniela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 maja 2022

Zapisałam syna do Michała na lekcje, żeby podszkolił się przed pójściem do liceum na profil o rozszerzonym angielskim.

Pierwsze zajęcia były już kilka miesięcy temu i syn jest z nich bardzo zadowolony. Mówi, że wszystko ma zawsze dobrze i szczegółowo wytłumaczone i może pytać o wszystko i liczyć na cierpliwą odpowiedź ze strony korepetytora. W dodatku bardzo ułatwia nam logistycznie to, że zajęcia są online. Nie musimy tracić czasu na dojazdy i łatwiej się zmotywować do "pójścia" na takie zajęcia.

Michał ma dużą wiedzę, ale jeszcze większy talent do przekazywania jej w przystępny i zrozumiały sposób. Możemy go szczerze polecić.

avatar
Daria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 maja 2022

Potrzebowałam polepszyć swój angielski do pracy z klientem. Umiałam podstawy i gramatykę, ale miałam blokadę do rozmów. Postanowiłam spróbować lekcji u Michała, bo były online, a mi wiecznie brakowało czasu. Okazało się, że to nie był jedyny plus spotkań z nim. Michał jest miłym i utalentowanym korepetytorem. Rozmowy przychodziły mi z nim łatwo i były zawsze zajmujące i interesujące. Widać było, że ma ogromną wiedzę i zależy mu na sukcesach swoich uczniów. Bardzo doceniam jego zaangażowanie i jestem mu wdzięczna, bo nareszcie odblokowałam się i rozmawiam z moimi klientami bez najmniejszego zająknięcia.

avatar
Weronikar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 maja 2022

Moja córka nie miała szczęścia do dobrych nauczycieli języka angielskiego i miała duże braki. W liceum to się nasiliło i zdecydowałyśmy, że poszukamy dla niej korepetycji. Polecano nam Michała, bo koleżanka córki miała okazję korzystać z jego pomocy. I trafiłyśmy idealnie. To świetny korepetytor z niesamowicie zaangażowanym podejściem do swoich uczniów, który zawsze służy im dobrą radą i motywuje, pokazując że nauka może być fajna. W dodatku dbał o to, żeby można było ćwiczyć zagadnienia z lekcji w dowolnym czasie, bo udostępniał wiele materiałów. Na efekty nie trzeba było długo czekać, oceny były coraz lepsze, ale co najważniejsze córka przestała się obawiać używać tego języka w codziennych sytuacjach.

avatar
Jola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 maja 2022

Kilka miesięcy temu stwierdziłam, że chcę rozpocząć pracę za granicą, żeby się rozwijać. Jednak mój angielski był na bardzo podstawowym poziomie i nie wystarczyłoby to do codziennego życia tam, dlatego szukając pomocy trafiłam na ogłoszenie Michała. Uznałam, że na pewno się dogadamy, bo widziałam wiele pozytywnych opinii o nim. Okazały się słuszne, bo to bardzo cierpliwa i utalentowana osoba. Zajęcia zawsze były miłe, wszystko było mi bardzo szczegółowo tłumaczone i ćwiczone w praktyce. W dodatku czułam się ciągle motywowana i wspierana przez Michała. Dzięki niemu osiągnęłam to co chciałam i za miesiąc wyjeżdżam za granicę.

avatar
Iza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 maja 2022

Moja praca wymaga częstych delegacji poza granice kraju i nie mogłam sobie pozwolić na braki w angielskim, ale niestety je miałam i w dodatku nie potrafiłam się przełamać do rozmów w tym języku. Postanowiłam zapisać się na zajęcia do Michała. I to była najlepsza decyzja w życiu. Od razu złapaliśmy świetny kontakt i rozmowy dzięki temu przychodziły mi z dużą łatwością i okazało się, że jestem w tym lepsza niż myślałam. Do tego nadrabialiśmy wszystkie moje braki ciekawymi metodami i ćwiczeniami, które przynosiły efekty z tygodnia na tydzień. Aktualnie czuję się o wiele pewniejsza jeśli chodzi o angielski i korzystam na co dzień z wiedzy, którą wyniosłam z naszych spotkań.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 maja 2022

Moja córka uczyła się do tegorocznej matury z Michałem. Miała problem przede wszystkim z gramatyką, ale i ze swobodą w posługiwaniu się językiem angielskim. Pierwszy raz widziałam, żeby nauka sprawiała jej tyle przyjemności i tak ją ciekawiła. Opowiadała, że Michał ma o wiele ciekawsze metody nauczania niż w jej szkole i że tłumaczył jej to wszystko bardziej logicznie i zrozumiale. Widziałam też, że dostawała oprócz zajęć materiały do nauki w pozostałe dni i mogła z nich korzystać w każdej chwili. W rezultacie matura poszła jej bardzo dobrze i w tym roku jedzie pierwszy raz na wakacje poza granicę Polski i mówi, że nie obawia się o swój angielski.

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 maja 2022

Przygotowywałam się do nowej posady, na której wymagany jest jeden z certyfikatów. Mój angielski był dobry, ale potrzebowałam profesjonalnej pomocy i tak trafiłam do Michała. Zajęcia z nim to była przyjemność, zawsze był dobrze przygotowany, rzetelny i miał dla mnie wiele materiałów. Świetnie przekazuje wiedzę, bo nie robi tego w nudny i typowy dla szkoły sposób, ale w ciekawy i innowacyjny. W dodatku umie wesprzeć dobrym słowem i ma bardzo zaangażowane podejście do osób, którym udziela korepetycji. Certyfikat i pracę dostałam, co zawdzięczam przede wszystkim Michałowi.

avatar
Ada
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 maja 2022

Moja córka przystępowała w tym roku do matury i chciała zdawać rozszerzony angielski, jednak sama wiedza ze szkoły do tego nie wystarczała. Jej koleżanka poleciła Michała i zdecydowałyśmy po przeczytaniu jego ogłoszenia, że właśnie kogoś takiego szukamy.
Bardzo wygodne dla nas było to, że zajęcia były online, bo nie trzeba było tracić czasu na dojazdy i mogły się odbywać o różnych godzinach. Dobrym rozwiązaniem były też materiały z zajęć z zadaniami, bo dzięki temu mogła ćwiczyć to czego się uczyli i zapamiętywać. W dodatku pierwszy raz widziałam, żeby moja córka była tak zmotywowana i chętna do nauki, a to wszystko dzięki Michałowi.
Jest już po maturze i sama stwierdziła, że na pewno poszło jej bardzo dobrze. Jestem dumna z niej i szczęśliwa, że trafiła na tak utalentowanego korepetytora.

avatar
Sandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 maja 2022

Mimo, że przez całą edukację miałam lekcje języka angielskiego to czułam że nadal nie umiem go na zadowalającym mnie poziomie. Znajoma poleciła mi korepetycje u Michała, bo sama z nich korzystała, aby ćwiczyć rozmowy. Postanowiłam spróbować i to był strzał w dziesiątkę. Od początku świetnie się dogadywaliśmy i widziałam, że stosuje ciekawe metody nauczania. W dodatku dawał mi wiele zadań, dzięki którym mogłam utrwalać wiedzę w domu i ją praktykować.

Już po kilku spotkaniach zobaczyłam dużą różnicę i w końcu swobodnie się wypowiadam po angielsku. Jestem zawsze tak bardzo zmotywowana, że już nie mogę się doczekać kolejnych zajęć :)

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 maja 2022

Kilka miesięcy temu przyszła pora i na mnie, żebym nareszcie nauczyła się angielskiego, bo miałam już dość ograniczeń jakie za sobą niosło to, że go nie potrafiłam.
Zapisałam się na korepetycje do Michała i byłam na nie bardzo pozytywne nastawiona. Miałam dobre przeczucie, bo już po pierwszych zajęciach wiedziałam, że to odpowiedni nauczyciel dla mnie. Jest bardzo kreatywny, cierpliwy i potrafi świetnie przekazywać wiedzę. W dodatku motywuje i daje dużo materiałów z zajęć, które utrwalają wszystkie rzeczy z lekcji.
Wciąż się jeszcze uczę, ale umiem już podstawy dzięki Michałowi i ciągle się rozwijam. Dobrze, że trafiłam do kogoś, kto potrafił mi pomóc i zachęcić do działania.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 maja 2022

Po studiach postanowiłam wziąć się za swój angielski, żeby móc dużo podróżować, ale żeby też moc starać się o lepsze stanowiska w przyszłych pracach. Polecano mi Michała i pasowało mi też to, że zajęcia są online dzięki czemu mogłam zaoszczędzić czas.
Od samego początku poczułam się swobodnie podczas naszych spotkań i mimo, że miałam wiele pytań to czułam dużą cierpliwość i wyrozumiałość od Michała. Jego metody nauki bardzo mi spasowały i rzeczywiście pierwszy raz w życiu nie miałam problemu z zapamiętywaniem różnych rzeczy. W dodatku udostępniane mi materiały też dużo dawały, bo utrwalałam sobie to wszystko.
Jestem bardzo zadowolona z efektu naszych zajęć, a to jeszcze nie koniec ich :)

avatar
Jurek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 maja 2022

W mojej pracy wymagali ode mnie poprawy swojego poziomu jeśli chodzi o angielski, dlatego zacząłem szukać odpowiedniego korepetytora. Miałem to szczęście, że znalazłem ofertę Michała.
Każde zajęcia były dla mnie bardzo interesujące i rozwijające. Pokazał mi wiele ciekawych sztuczek, dzięki którym szybciej zapamiętywałem wiedzę z zajęć. Dodatkowo potrafił zmotywować i wspierać w momentach, gdy przestawałem wierzyć w to, że mi się uda. Po krótkim czasie zacząłem widzieć różnicę i coraz więcej potrafiłem.
Jesteśmy jeszcze w trakcie zajęć, ale już teraz mogę śmiało powiedzieć, że bardzo dużo się nauczyłem i sam w życiu nie osiągnąłbym takich efektów. Polecam! :)

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 maja 2022

Niedługo wyjeżdżam na stałe do Anglii i potrzebował podszlifować swój język, a w szczególności rozmowy i słuchanie, bo to najbardziej mi się przyda. Zdecydowałam się na korepetycje u Michała, bo przekonało mnie jego nietypowe i kreatywne podejście do nauki. Już podczas początkowych spotkań szybko się dogadaliśmy i zobaczyłam, że naprawdę angażuje się w pomoc uczniom. W dodatku potrafi zachęcić do nauki jak nikt inny i wspiera od początku do końca. Jego metoda przekazywania wiedzy była dla mnie bardzo skuteczna i pomogła mi przełamać się i mówić po angielsku. Teraz jestem już gotowa do wyjazdu, właśnie dzięki tym zajęciom, było warto :)

avatar
Radek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 kwietnia 2022

W mojej pracy bardzo ważny jest angielski, a ja miałem z nim problem, bo wstydziłem się go używać w rozmowach, myśląc że nie dam rady. Postanowiłem szukać pomocy i znalazłem ją u Michała.

Od pierwszych zajęć udowodnił mi, że mój poziom jest wyższy niż myślę i motywował do działania. Dużo rozmawialiśmy po angielsku i to na ciekawe tematy, dzięki czemu po pewnym czasie zapomniałem o skrępowaniu i przychodziło mi to naturalnie, bez zastanawiania się nad każdym wypowiadanym słowem. Co tydzień było już coraz lepiej.

Osiągnąłem na tych zajęciach dokładnie to czego potrzebowałem - pewność siebie w rozmowie i umiejętność myślenia i swobodnego mówienia po angielsku. Michał naprawdę potrafi świetnie nauczać i ma niesamowite, zaangażowane podejście do tego.

avatar
Oliwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 kwietnia 2022

Lubię się uczyć dla siebie i postanowiłam podszkolić się z angielskiego, który umiałam tylko na poziomie bardzo podstawowym. Znalazłam ofertę Michała, która od razu mnie przekonała, że to będzie dobry wybór, bo zależało mi na kimś kto podejdzie do tego z pasją.

Na pierwszych zajęciach określił mój poziom nawet wyżej niż się spodziewałam i podjęliśmy pracę nad mówieniem i gramatyką, która jest moim słabym punktem. Dużo dawało mi to, że zawsze oprócz spotkań miałam dodatkowe materiały, dzięki którym utrwalałam sobie wiedzę, a nie były to nudne monotonne zadania z podręcznika, więc praca z nimi była ciekawa i motywująca. Bardzo podobał mi się styl prowadzenia zajęć i nietypowe podejście do nauczania.

Jestem bardzo zadowolona, bo teraz umiem angielski co najmniej na poziomie B2 i bardzo miło wspominam same spotkania, podczas których nigdy się nie nudziłam.

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 kwietnia 2022

Gramatykę i słówka zawsze umiałam na piątkę w szkole, ale nigdy nie potrafiłam się przełamać do mówienia po angielsku, a w dorosłym życiu to okazało się najbardziej istotne, dlatego postanowiłam się tego nauczyć. Trafiłam do Michała, bo widziałam wiele dobrych opinii na jego temat i miał zajęcia online, dzięki czemu łatwiej było mi to łączyć z pracą. Nasze zajęcia odbywały się co tydzień i zawsze byłam z nich zadowolona, bo już od samego początku czułam, że nareszcie uda mi się pozbyć tego kompleksu. Dużo rozmawialiśmy po angielsku, kreatywnie ćwiczyliśmy i dało to skutki. Po tylu latach w końcu nie boje się używać swojej wiedzy w praktyce. To prawdziwy cudotwórca, dziękuję!

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 kwietnia 2022

Moja młodsza siostra potrzebowała kogoś kto wytłumaczy jej angielski w prosty i zrozumiały sposób. Zdecydowałyśmy się na Michała, bo słyszałam że ma nietypowe i oryginalne podejście do nauczania. Pierwsze zajęcia zachwyciły Marysię i już nie mogła się doczekać kolejnych. Nigdy nie widziałam jej tak zmotywowanej do nauki i zainteresowanej językiem. Chętnie zaglądała do udostępnianych materiałów i nie opuszczała żadnego tygodnia zajęć. W rezultacie poprawiły się nie tylko jej oceny w szkole, ale i pewność siebie w rozmowach po angielsku i dzięki Michałowi jest to teraz jej ulubiony przedmiot.

avatar
Irek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 kwietnia 2022

Uznałem, że na naukę nigdy nie jest za późno, bo zawsze żałowałem, że nie potrafię porozumieć się po angielsku. Znalazłem ogłoszenie Michała i od razu wiedziałem, że to będzie dobry nauczyciel dla mnie. Nie pomyliłem się, bo od pierwszego spotkania złapaliśmy dobry kontakt. W zajęciach podobało mi się to, że nigdy nie były nudne i monotonne. Zawsze robiliśmy tematy, które naprawdę mogą się przydać w codziennym życiu i to motywowało mnie do działania. Miałem też do dyspozycji dużo materiałów, które ułatwiały przyswajanie wiedzy.
Po kilku miesiącach widzę olbrzymią różnicę w moim poziomie językowym i wiem, że chcę dalej się rozwijać i uczyć angielskiego, bo sprawia mi to przyjemność. Jestem wdzięczny Michałowi, że przekonał mnie do nauki i zmotywował do rozwoju.

avatar
Łucja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 kwietnia 2022

Od szkoły podstawowej nie miałam szczęścia do dobrych nauczycieli angielskiego i przez to wciąż musiałam się męczyć, żeby cokolwiek z niego rozumieć. Teraz gdy mam trochę czasu dla siebie postanowiłam to naprawić i zapisałam się na korepetycje.
Od początku byłam nastawiona pozytywnie, bo po rozmowie z Michałem widziałam, że ma nietypowe podejście do nauczania i że zależy mu na moim rozwoju. Zajęcia były ciekawe, kreatywne i niebanalne. A ich forma sprawiała, że aż chciało mi się uczyć nawet poza lekcjami. Po kilku miesiącach widzę ogromny postęp i zamierzam rozwijać się dalej w tym kierunku. Jestem bardzo zadowolona, że nareszcie trafiłam na osobę z talentem do nauczania.

avatar
Milena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 kwietnia 2022

W przyszłości planuję rozpocząć pracę za granicą i potrzebowałam udoskonalić swój język angielski, bo od lat nie miałam z nim styczności w codziennym życiu. Podjęłam decyzję o korepetycjach u Michała i nie zawiodłam się. Mimo stresu pierwsze zajęcia przekonały mnie już do tego, że mogę się przy nim czuć swobodnie i skupić tylko i wyłącznie na doskonaleniu języka bez przejmowania się atmosferą i presją. Regularność naszych spotkań bardzo mi służyła, bo motywowało mnie to dodatkowej pracy poza godzinami zajęć i przyspieszyło cały proces nauczania. W dodatku ciągle mogłam liczyć na wsparcie materiałami, ale i dobrym słowem od Michała. Dzięki temu osiągnęłam niesamowite efekty i jestem gotowa do podjęcia wymarzonej pracy. Angielski jeszcze nigdy nie wydawał mi się tak łatwy jak teraz!

avatar
Rozalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 kwietnia 2022

Długo szukałam odpowiedniego korepetytora, bo jestem typem osoby, która musi polubić naukę, żeby się do niej motywować. I dopiero u Michała udało mi się to osiągnąć. Przyszłam tu głównie z problemami z mówieniem po angielsku i nie zawiodłam się.
Pierwsze zajęcia już mnie urzekły, pod względem kreatywności i sposobu przekazywania wiedzy. Wszystko było bardzo interesujące, materiały nietypowe i na pewno nie rodem z podręczników. Dzięki temu naprawdę przyjemnie się uczyło i miało się ochotę robić wciąż więcej i więcej. Michał ma świetne podejście do swoich podopiecznych i potrafi z nich wyciągnąć wszystko co najlepsze. Sama nie wiedziałam, że tyle umiem póki nie zaczęłam z nim pracować co tydzień, a każde zajęcia przynosiły u mnie natychmiastowe efekty.
Cieszę się, że nareszcie mój angielski jest na wymarzonym poziomie i przyszło mi to w łatwy i przyjemny sposób, przez który prowadził mnie tak utalentowany korepetytor. Szczerze mogę polecić zajęcia u niego!

avatar
Aniela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 kwietnia 2022

Zawsze chciałam nauczyć się płynnie mówić po angielsku. Gramatyka i inne elementy językowe nie sprawiały mi problemu, ale pod tym względem nie umiałam się przełamać i postanowiłam spróbować korepetycji.

Przed pierwszymi zajęciami bardzo się stresowałam ale jak się okazało, całkiem niepotrzebnie, bo po 5 minutach rozmowy z Michałem wiedziałam już, że się dogadamy. Był bardzo uprzejmy, odpowiadał na wszystkie moje wątpliwości i tłumaczył plan naszego działania. Zajęcia upływały miło i szybko, bo byłam nimi bardzo zaciekawiona. Dodatkowo motywowały mnie regularne spotkania i sama wkładałam dużo serca i pracy w naukę w domu.
Teraz już widzę efekty naszej współpracy i wiem, że sama bym nigdy tego nie osiągnęła, bo nie umiałabym się przełamać i zmotywować do pracy nad językiem mówionym. Daje mi to wiele nowych możliwości, które na pewno wykorzystam.

avatar
Wiola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 kwietnia 2022

Chciałam zacząć więcej podróżować służbowo, a do tego niezbędny był mi język angielski. Coś z niego umiałam, ale nie na tyle by umieć się porozumieć w innym kraju i zadbać o interesy firmy, dlatego zaczęłam poszukiwania korepetytora i trafiłam do Michała.
To było najlepsze co mogło mi się przytrafić. Od pierwszej lekcji wiedziałam, że się dogadamy, bo jest bardzo uprzejmą, mądrą i cierpliwą osobą. Od razu zaciekawił mnie zaproponowanymi tematami i swoją metodą nauczania. Konwersacja szła nam swobodnie i wciągała tak, że zapominałam, że mówię po angielsku, bo słowa same przychodziły bez dłuższego zastanawiania się. Motywowało mnie to coraz bardziej i z każdym tygodniem czułam się coraz pewniej w angielskim i nie mogłam się doczekać kolejnych zajęć.
Jedna służbowa podróż już za mną i było świetnie! Wszystko się udało, a już szykuje się na kolejne. Jestem bardzo wdzięczna Michałowi za jego podejście do nauczania i talent w przekazywaniu wiedzy!

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 kwietnia 2022

Mój syn chodzi do liceum i nie radził sobie z angielskim. Podstawy umiał, ale wciąż miał blokadę do mówienia, a testy też nie szły mu najlepiej. Na szczęście trafiliśmy na Michała.
Pierwszą zaletą dla nas było to, że zajęcia są online, bo syn ma wiele zajęć pozalekcyjnych i kolejne dojazdy byłyby dla nas męczące. Po drugie Michał zawsze prowadził swoje lekcje tak, że dziecko było zainteresowane i zaangażowane oraz nie brakowało mu materiałów do samodzielnej pracy między zajęciami. Nie widziałam u niego znudzenia, a coraz większą motywację i śmiałość w używaniu angielskiego. W ferie pojechaliśmy za granicę na narty i syn mówił płynnie i bez wstydu, dzięki czemu mógł wszystko samodzielnie załatwiać. Jestem z niego dumna i wiem, że to ogromna zasługa wspaniałego korepetytora, bez którego ta wiedza i swoboda by się nie pojawiła. Ma talent do nauczania!

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 kwietnia 2022

Już po pierwszych zajęciach czułam, że podjęłyśmy dobrą decyzję, bo siostra opowiadała zachwycona o tym ile się tego dnia nauczyła i była bardzo zaciekawiona wszystkimi materiałami, które otrzymała. Po kilku następnych zajęciach widziałam, że problem z mówieniem też znika, bo zaczęła płynnie i co najważniejsze bardzo swobodnie używać języka, bez żadnego skrępowania. Każda kolejna lekcja przynosiła coraz lepsze skutki i nie tylko świetnie zdała maturę, ale i na wakacjach nie miała problemu z porozumiewaniem się w obcych krajach.

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 kwietnia 2022

Po nauce w szkole czułam, że nadal nie potrafię angielskiego na takim poziomie jakbym chciała. Następnie przyszły studia i moje problemy z językiem jeszcze bardziej się ujawniły i chcąc zdać semestr wiedziałam, że będę potrzebowała korepetycji, bo bez nich nie poradzę sobie w grupie.
Studiuję i pracuję, więc rozwiązanie jakim są zajęcia online było dla mnie bardzo wygodne, szczególnie, że z Michałem da się skontaktować naprawdę szybko i w różnych godzinach.
Same spotkania były bardzo przyjemne i co najważniejsze motywujące. Mogłam zadawać dużo pytań, które rozjaśniły mi wiele kwestii, a w dodatku byłam pozytywnie zaskoczona z jaką łatwością przyszło mi rozmawianie po angielsku z Michałem. Pierwszy raz nie czułam skrępowania i wstydu, bo byłam po prostu zaciekawiona samą rozmową.
Dzięki zajęciom, dziś już angielski nie jest moim problemem, a ostatni egzamin na studiach zaliczyłam na 5, czego w życiu bym się wcześniej nie spodziewała. Dobrze, że trafiłam na takiego człowieka z pasją!

avatar
Izabela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 kwietnia 2022

Od lat często podróżowałam i mimo to zawsze moim największym kompleksem i barierą, która wydawała mi się nie do pokonania było mówienie w języku angielskim. Próbowałam się sama uczyć poprzez różne kursy online, ale szybko mnie nudziły i traciłam motywację. Dopiero niedawno znajoma poleciła mi Michała Świerada i jego zajęcia. Już od pierwszych zajęć poczułam się bardzo swobodnie i odzyskałam nadzieję na sukces. Dodatkowo czułam motywację do nauki przez to, że zajęcia odbywały się co tydzień i miałam dużo materiałów wspomagających naukę i co najważniejsze były to ciekawe materiały, odbiegające od nudnych podręcznikowych zadań. Teraz po kilku miesiącach nareszcie swobodnie posługuję się angielskim i nawet podczas ostatniej podróży sama zauważyłam ogromną poprawę, bo mogłam wszystko zamówić czy kupić bez najmniejszego zająknięcia, co jest dla mnie ogromnym sukcesem.

avatar
Arkadiusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 marca 2022

Zajęcia z Michałem to gwarancja sukcesu! Wysoce efektywna i przyjemna metoda nauki daje bardzo dużo satysfakcji z szybkich postępów w nauce. Na własnym przykładzie wiem, że najbardziej oporni zaczną mówić po angielsku ;)

avatar
Krystian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 marca 2022

Jestem bardzo zadowolony z zajęć z Panem Michałem. Przygotowywał mnie do egzaminu gimnazjalnego, który zdałem na 100%, a także przez kolejne 3 lata do matury rozszerzonej, do której podchodzę teraz pewny siebie. Dzięki zajęciom zdecydowanie swobodniej prowadzę konwersację w języku angielskim, z czym miałem wcześniej spore trudności. Pan Michał zawsze dbał o przyjemną atmosferę, rozmawialiśmy na wiele ciekawych, niekiedy dających do myślenia tematów. Polecam!

avatar
Dominik
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
12 marca 2022

Chciałbym zaznaczyć że moja opinia dotyczy wyłącznie kontaktu z klientem. Ze względu na to że, do umówionej parę dni wcześniej i potwierdzonej sms-em lekcji nie doszło, z powodu nie zjawienia się Pana Michała. Próbowałem przypomnieć się telefonicznie, niestety nie udało się dodzwonić. Nie wiem co było tego przyczyną, ale w mojej ocenie wypadałoby o tym poinformować.

✅Michał Świerad - 6-języczny poliglota

Pana opinia jest prawdziwa. Na lekcji nie pojawiłem się ze względu na to, że nie mogłem się połączyć z Panem na Skype. Dzwoniłem telefonicznie trzykrotnie do Pana, aby o tym poinformować, ale pojawiał się komunikat o niedostępności abonenta.

Przepraszam za kłopot, ale nie zależało to ode mnie. Życzę powodzenia w poszukiwaniu nauczyciela i szybkich postępów językowych.

avatar
Malwina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 marca 2022

Za czasów szkolnych nigdy nie przykładałam się za bardzo do nauki języka angielskiego, bo nie przekonywały mnie nudne zajęcia, podczas których tylko robiliśmy zadania z podręcznika. Po kilku latach potrzebowałam poprawić swój poziom językowy, bo szef zaproponował mi wymarzony awans, ale pod warunkiem nauczenia się płynnej mowy po angielsku i dlatego postanowiłam skorzystać z zajęć u Michała. Od pierwszego spotkania wiedziałam, że to dobry wybór bo przekazywał wiedzę bardzo ciekawie i nie bazował na monotonnych zadaniach. W dodatku potrafił mnie zmotywować i przekonać, żebym przełamała swój strach przed mówieniem po angielsku. Co dla mnie najważniejsze nasze spotkania przyniosły skutki, bo dzięki nim naprawdę znacząco poprawił się mój angielski i mój szef to docenił i dziś cieszę się wymarzoną posadą w firmie.

avatar
Mariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 marca 2022

Witam, na wstępie mojej skromnej opinii chciałbym wyszczególnić jedną dość istotną cechę którą Michał wymienił w swoim opisie, mianowicie ma bardzo dobre podejście do swoich uczniów i dużo cierpliwości a przynajmniej co do mojej osoby takie miał.

Z pierwszej lekcji niewiele pamiętam (chyba ze stresu), ale to co było dla mnie kompletną nowością i zaskoczeniem to to, że uznał, że mój poziom jest na tyle dobry, że mówił do mnie po angielsku.

Ja zgłosiłem się do Michała na konwersację, jako że miałem poważne problemy z mówieniem.

Sam nigdy bym się nie zmotywował do nauki, a tak mam cotygodniowe zajęcia z Michałem dzięki którym ćwiczę angielski oraz wiem, co mam robić między spotkaniami. Szeroka wiedza i dostęp do różnych materiałów, ciągłe rozmowy na wszystkie tematy pozwalają na szybkie przyswojenie potrzebnej wiedzy, duży nacisk kładzie na swobodne mówienie.

Lekcje są prowadzone za pomocą szerokiej gamy materiałów online, a nie przy użyciu nudnych książek. Materiały udostępnione są w cenie.

Po paru miesiącach mówię bardziej płynnie i bez stresu. Potrafię wypowiedzieć się nawet w niespodziewanych sytuacjach. Dzięki lekcjom zostałam świetnie przygotowany nie tylko ze słownictwa czy gramatyki, ale też do angielskiego ogólnego (konwersacje, rozumienie podcastów, filmów itp.)

Polecam , jeśli ktoś chce rozwinąć umiejętność mówienia! Świetnie prowadzone zajęcia, przyjemna atmosfera.

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 marca 2022

Przed lekcjami z Panem Michałem miałem problemy z mówieniem. Miałem ubogie słownictwo i problemy z wymową. Towarzyszył mi też strach przed mówieniem. Myślę, że miała na to wpływ metoda szkolna, która nie rozwija w ogóle umiejętności mówienia. Miałem braki w gramatyce i płynności wypowiedzi.

Lekcje są bardziej interaktywne niż te w szkole i przebiegają bardziej płynnie i intensywnie. W czasie lekcji większość czasu poświęcamy na mówienie i słuchanie, a nie na ćwiczenia z podręcznika. Materiały są dostarczane przez Michała i na każdej lekcji są już one przygotowane wcześniej. Skupiamy się na tym, by mówić płynniej i bez stresu. Teksty są w formie pisanej i mówionej. Dostaję też zadania domowe i metody nauki słówek, które możemy stosować sami w domu. Podczas zajęć rozmawiamy na różnorodne tematy, dlatego bogactwo słów jest duże. Zero schematów, zero wypełniania ćwiczeń i analizowania książek, zero uczenia na siłę słów i czasów.

Teraz nie mam już problemu z rozmawianiem w pracy i jestem mniej zestresowany. Odbyłem też już udane dwie rozmowy kwalifikacyjne po angielsku. W pracy mogę wreszcie mówić bez skrępowania nawet podczas bardzo ważnych spotkań z klientami.

Uważam, że osoby dorosłe jak i młodzież nauczą się wiele z P. Michałem. Była to dobra inwestycja, która potem pewnie zaprocentuje w życiu. Początkowo obawiałem się pracy zdalnej, ale z perspektywy czasu uważam, że to było idealne rozwiązanie, w żaden sposób nie zmniejszające jakości zajęć. 5 gwiazdek.

Paweł Wójcik

avatar
Michał T.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 stycznia 2022

Przez miniony rok Pan Michał uczył moją córę j. angielskiego na poziomie 8 klasy. Pan Michał wykazał się ogromnym zaangażowaniem, cierpliwością i jednocześnie umiejętnością utrzymania niezbędnej dyscypliny nauki. Z własnej inicjatywy poszukiwał sposobów pozwalających na przyswojenie zasad gramatyki i treści kolejnych lekcji. Zaznaczę, że było to nie lada wyzwaniem ze względu na stwierdzone deficyty rozwojowe dziecka. Pan Michał jest osobą nietuzinkową, ambitną, z charakterem, ciekawą świata, emanującą energią i jednocześnie autentycznym ciepłem.

Ogromnym atutem Pana Michała jest umiejętność nawiązywania kontaktów adekwatnych do poziomu relacji. W 100% rekomenduję Pana Michała jako nauczyciela kompetentnego i odpowiedzialnego (szkoda, że nie uczy innych przedmiotów ;)

✅Michał Świerad - 6-języczny poliglota

Bardzo Ci dziękuję za zaangażowanie na moich lekcjach

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 stycznia 2022

Nauka angielskiego z Michałem? Na pewno tak. Dlaczego? Bo przekaże Ci kilka swoich pomysłów jak efektywnie uczyć się języków. W prosty i logiczny sposób przekaże wiedzę jak korzystać z gramatyki. Nie będą to nudne, nie powiązane ze sobą tematy, jakie pamiętasz z podręczników, a raczej skoncentrowana wiedza, którą łatwo jest zapamiętać. Do tego cierpliwość i motywacja na wysokim poziomie.

avatar
Włodzimierz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 stycznia 2022

Polecam zajęcia u Michała. Jeżeli naprawdę zależy Ci na nauce praktycznego języka angielskiego to dobrze trafiłeś. Niekonwencjonalne i skuteczne metody nauczania, z którymi spotkałam się po raz pierwszy. Pan Michał stawia na praktykę, naukę poprzez rozmawianie, co jest świetnym rozwiązaniem i pozwala przełamać bariery.

avatar
Piotr K.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 stycznia 2022

Michał podczas lekcji dostarcza dokładnie to, co oferuje. Ma swoją metodę. Dla mnie metoda Michała to ożywczy powiew w porównaniu do wszystkich tych kursów typu FCE itp.

Michał ma na tyle duże doświadczenie z różnymi poziomami znajomości angielskiego u swoich uczniów, że umie precyzyjnie dobrać zakres i poziom ćwiczeń. Na prawdę mnie tym zaskoczył.

avatar
Mariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 stycznia 2022

Michał prowadzi swoje zajęcia w sposób bardzo przystępny, bez stresu, ma swoje sprawdzone metody na poprawę płynności wypowiadania się oraz na korektę popełnianych błędów bez odczucia bycia niewystarczająco dobrym do prowadzenia konwersacji. Bardzo polecam! :)

avatar
Arkadiusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 stycznia 2022

Postęp widoczny bardzo szybko, a to zachęca do ciśnięcia jeszcze bardziej! :)

Nam zależało na otworzeniu się, przypominaniu sobie już zdobytej wiedzy i zapomnieniu o paraliżu jak słyszy się obcy język. Zdecydowanie jesteśmy na dobrej drodze. Dużym atutem jest rzetelność, indywidualne podejście, sukcesywne powtarzanie i możliwość odbycia lekcji z każdego miejsca online.

avatar
Mikołaj Ch.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 stycznia 2022

Metoda, którą Michał stosuje pozwala skutecznie zapamiętywać i wykorzystywać w konwersacji całe frazy, które stopniowo przekształcają się w samodzielne, płynne wypowiedzi. Dodatkowo na zajęciach uczysz się brzmienia języka, dzięki czemu mówisz poprawniej. A gramatyka - serio, myślałem, że jest o wiele trudniejsza.

Gdyby nie Michał, dalej żyłbym w przeświadczeniu, że nigdy jej nie zrozumiem, nie mówiąc już o poprawnym jej stosowaniu. Jeśli chcesz przełamać bariery, lęki czy słabości, zdecydowanie zapisz się na lekcje u Michała.

avatar
Bartosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 stycznia 2022

Miałem wielu korepetytorów przed Michałem, którzy kazali mi uczyć się listy słówek, które nieużywane szybko wypadały mi z głowy. Zawsze myślałem, że to ze mną jest coś nie tak, że pomimo chęci do nauki języka angielskiego, ona nie szła zbyt dobrze. Ciągłe "luki" w pamięci spowodowane nieutrwalaniem tych słówek były dla mnie demotywujące do takiego stopnia, że w końcu się poddawałem.

Postęp widoczny bardzo szybko, a to zachęca do ciśnięcia jeszcze bardziej! :)

Za co najbardziej cenię Michała? Za to, że wyrobił we mnie DYSCYPLINĘ. Michał posługuję się w nauce języków bardzo przydatną apką "Anki" który pomaga mi nie zapominać starych słówek, i uczyć się w ciekawy sposób nowych, przez co poranne ćwiczenia z językiem angielskim stały się dla mnie przyjemnym zwyczajem :)

avatar
Tadeusz P.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 stycznia 2022

Lepszego nauczyciela języka angielskiego nie mogłem sobie wyobrazić!
a fajne pomysły ułatwiające przyswajanie wiedzy, zwraca uwagę na potrzeby ucznia i pomaga, kiedy tylko może. Świetne rozpoznanie stopnia zaawansowania ucznia oraz dostosowanie tempa i intensywności zajęć.

Profilowanie zajęć oraz materiałów do potrzeb poziomu ucznia jak i bieżących potrzeb np. przygotowanie merytoryczne pod kątem referatu czy telekonferencji

Po pewnym czasie udało się również rozpocząć lekcje dla mojej córki. Niestety, trudno teraz o dobrego korepetytora, ale na szczęście mnie się udało i jesteśmy bardzo zadowoleni. Polecamy.

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 stycznia 2022

Polecam zajęcia u Michała. Jeżeli naprawdę zależy Ci na nauce praktycznego języka angielskiego to dobrze trafiłeś. Niekonwencjonalne i efektywne metody nauczania, z którymi spotkałam się po raz pierwszy. Pan Michał stawia na praktykę, naukę poprzez rozmawianie, co jest świetnym rozwiązaniem i pozwala przełamać bariery.

avatar
Gabriela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 stycznia 2022

Już od pierwszych zajęć bardzo dobra atmosfera. Co najważniejsze, wraz z dobrym nastawieniem idzie jakość przekazywanych informacji. Jestem zadowolona z korepetycji. Fajne konwersacje przynoszące rewelacyjne efekty, a także świetnie wytłumaczona gramatyka. Polecam!!!

avatar
Mariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 stycznia 2022

Pan Michał polecił mi wiele pomocy, z których mogę uczyć się w domu. Świetnie lekcje konwersacyjne.

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 stycznia 2022

Serdecznie polecam, świetne podejście i profesjonalizm!

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 grudnia 2021

Bardzo wartościowe lekcje. W krótkim czasie zostałam przygotowana do matury.

avatar
Paweł T.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 grudnia 2021

Dziękuję za konwersacje. W ciągu paru miesięcy zacząłem mówić.

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 grudnia 2021

Zajęcia na wysokim poziomie w przyjaznej atmosferze, podejście nauczyciela do ucznia na 5+. Przygotowanie do egzaminów również na wysokim poziomie, widać, że Pan Michał ma plan na lekcje, którego się trzyma
Polecam

avatar
Radosław
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 grudnia 2021

Jestem zadowolony z konwersacji. Dziękuję za solidne przygotowanie do rozmowy o pracę!

avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 grudnia 2021

W ciągu 6 miesięcy przeszedłem z poziomu B1 do B2. Mogę z czystym sumieniem polecić.

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 grudnia 2021

Jestem zadowolony z przygotowania do matury podstawowej miałem na niej 97%. Zwłaszcza duże postępy zrobiłem z wypracowania.

avatar
Bogumiła
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 grudnia 2021

Lekcje z Panem Michałem opierają się na konwersacjach i słuchaniu. Dzięki nim udało mi się zdać egzamin CAE z oceną B po 12 miesiącacdh nauki. Polecam, zwłaszcza jeżeli chcecie nauczyć się mówić i rozumieć tekst słuchany.

avatar
Konrad
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 grudnia 2021

Po 6 miesiącach nauki z Michałem przeszedłem od poziomu zerowego A1 do B1. Skupiamy się na mówieniu i słuchaniu. Rozumiem coraz więcej i chyba niedługo będę mógł iść na rozmowę kwalifikacyjną po angielsku.

avatar
Artur
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 grudnia 2021

Nauczyciel kompetentny. Mój syn miał 94 % na maturze podstawowej po 7 miesiącach zajęć. Nacisk na mówienie i słuchanie, nie na ćwiczenia z podręcznika.

avatar
Hubert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 grudnia 2021

Rozmowy z Panem Michałem są bardzo ciekawe, pomogły mi rozwinąć swoje umiejętności z języka angielskiego i pozwoliły zdać egzamin FCE

avatar
Pawel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 grudnia 2021

Lekcje pomogły mi w ciągu 6 miesięcy przełamać barierę językową i zacząć komunikować się w pracy w Norwegii.

avatar
Teresa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 listopada 2021

Serdecznie polecam Zajęcia prowadzone poprzez konwersacje, bardzo pomagają poprawić umiejętność mówienia.

avatar
Mariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 listopada 2021

Pełna profeska, serdecznie polecam :)

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
12 listopada 2021

W moim przypadku mogę się tylko wypowiedzieć w sprawie kontaktu. Pan Michał nie odbiera telefonu i na sms'y nie odpowiada.

✅Michał Świerad - 6-języczny poliglota

Standardowo pozdrawiam konkurencję! Na SMS-y odpowiadam w ciągu 12h przez 7 dni w tygodniu. Telefonów nie odbieram tylko w czasie lekcji lub w godzinach późnych.

avatar
Mariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lutego 2021

Gorąco polecam. Zajęcia są oparte na autentycznych tekstach, są bardzo ciekawe i różnorodne. Przyjemna nauka języka biznesowego.

✅Michał Świerad - 6-języczny poliglota

Dziękuję.

avatar
Zuzanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 grudnia 2020

Lekcje prowadzone przez pana Michała bardzo mi się podobają. Zajęcia są motywujące i bardzo rozwijające. Zauważam u siebie postępy w płynności mówienia. Lekcje prowadzone są w miłej i spokojnej atmosferze co dodatkowo zachęca do regularnego brania udziału w nich. Polecam.

✅Michał Świerad - 6-języczny poliglota

Dzięki za pozytywną ocenę.

avatar
alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 grudnia 2020

Polecam konwersacje z Panem Michałem.
Czuję różnicę z każdą kolejną lekcją i dowodem mojego postępu jest to, że udało mi się przełamać wewnętrzną blokadę w używaniu niemieckiego na codzień. Mieszkam w DE od 1,5 roku (wyemigrowałam z zerową znajomością języka) i do niedawna wstydziłam się odzywać. Teraz powoli sie to zmienia i mogę załatwić codzienne sprawy, dogadać sie przez telefon, w sklepie, w pracy. Przy każdych zajęciach uczę się nowych słówek, które są używane na codzień w praktycznych sytuacjach. Pan Michał porusza w konwersacjach ważne tematy i zadaje dużo pytań. To sprawia , że słowa i zdania zapadają szybko w pamięć. Polecam :)

✅Michał Świerad - 6-języczny poliglota

Dużo od Ciebie wymagałem, ale to przede wszystkim Twoja regularna praca zaowocowała.

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 listopada 2020

Zdecydowanie polecam lekcje angielskiego, pracujemy intensywnie nad konwersacjami z którymi miałem ogromny problem. Widzę systematyczne postępy, lekcje są bardzo motywujące. Polecam Wam bardzo serdecznie.

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 listopada 2020

Lekcje z Panem Michałem są ciekawe i dynamiczne. Od pierwszej lekcji zaczęliśmy mówić po niemiecku. Podczas lekcji stale prowadzimy konwersacje i pracujemy na tekstach. Z czystym sumieniem mogę polecić zajęcia :)

avatar
Krzysiek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 listopada 2020

Od jakiegoś czasu uczyłem się angielskiego na własną rękę. Od 3 miesięcy pracuje z Panem Michałem i jestem bardzo zadowolony z lekcji. Z czystym sumieniem mogę stwierdzić, że Pan Michał posiada niezbędną wiedzę oraz doświadczenie, żeby poczynić widoczny progres z każdym uczniem w szybkim czasie. Dzięki Panu Michałowi poznałem metody, których wcześniej nie brałem pod uwagę, a także materiały na każdym poziomie, które odzwierciedlają mowę rodem z Anglii. Dzięki temu mogę przełamywać swoją barierę językową. Polecam lekcje Panem Michałem.

avatar
Ada
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 listopada 2020

I like these lessons because, I write many sentences which will then be corrected. I like it because of the teacher who is nice and understanding. In a few weeks of studying, I learned many phrases and words.

avatar
Nikola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 listopada 2020

Lekcje z panem Michałem pomogły mi bardzo dużo. Odbywanie takich zajęć to sama przyjemność. Sama mogę zaproponować co chciałabym się nauczyć i w jakiej formie to zrobić. Bardzo polecam.

avatar
Róża
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 listopada 2020

Gorąco polecam lekcję z Panem Michałem. Dzięki lekcją otworzyłam się na mówienie po Angielsku. Z lekcji na lekcję czuję że potrafię więcej. Ważna jest też systematyczna praca aby osiagnac cel. Pan Michał potrafi ja zapewnić i dostosować poziom do każdego nowego ucznia. Dziękuję bardzo Michał

avatar
Piotrek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 listopada 2020

Pracuję z Panem Michałem od około dwóch miesięcy. Naszym celem jest to, by przełamać mój opór przed mówieniem po niemiecku. Pan Michał przedstawia mi kilka wybranych tekstów, które czytamy/słuchamy razem a następnie o nich rozmawiamy. Taka formuła bardzo mi odpowiada, Pan Michał zadaje ciekawe pytania pogłębiające odnoszące się do moich przemyśleń, sytuacji z mojego życia. Jeżeli nie jestem w stanie czegoś zrozumieć albo wyjaśnić, wtedy upraszcza pytanie albo odnosi się do sytuacji lepiej mi znanej. Nie robimy gramatyki. Po dwóch miesiącach czuję zdecydowaną poprawę płynności i pewności siebie. Spotykamy się online kilka razy w tygodniu i mam nadzieję kontynuować pracę w tym trybie w przyszłości. Polecam dla wszystkich, którzy chcą uczyć się praktycznej komunikacji.

avatar
Hania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 listopada 2020

Jestem zadowolona z naszych zajęć, chodziło mi przede wszystkim o ćwiczenie mówienia i tym właśnie zajmujemy się podczas lekcji. Michał zapewnia ciekawe materiały, na których pracujemy.

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 listopada 2020

Polecam. Pan Michał jest zawsze przygotowany do zajęć  Dzięki zajęciom z Panem Michałem przestałam się bać mówić po angielsku. Pan Michał jest bardzo otwarty na zmiany. Jeśli danego dnia chce tylko rozmawiać zawsze znajduje tematy do rozmowy. :)

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 listopada 2020

Bardzo polecam zajęcia z tym Panem Michałem. Zajęcia są prowadzone indywidualnie, dopasowane do poziomu ucznia. Polecam

avatar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 listopada 2020

Bardzo gorąco polecam wszystkim! Sama długie lata męczyłam się z komunikowaniem po angielsku, nie czułam się pewnie. Dzięki Pana pomocy w ciągu kilku miesięcy zrobiłam ogromny postęp i jestem zachwycona :)

avatar
Pawel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 listopada 2020

Jestem bardzo zadowolony z zajęć Pana Michała jest zaangażowany w zajęcia, zawsze znajduje czas na dodatkowe lekcje lub na moje zmiany terminu. Świetne podejście do ucznia , nowoczesne pomoce dydaktyczne. Polecam :)

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 października 2020

Zajęcia z Michałem bardzo zmotywowały mnie do nauki niemieckiego. Dużo mówimy i piszemy. Michał kładzie bardzo duży nacisk na mówienie co pomogło mi przemóc moją barierę językową. Lekcje są fajnie zorganizowane i prowadzone.
Polecam!

avatar
Edyta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 września 2020

Pan Michał uczył moją córkę do egzaminu ósmoklasisty. W ciągu 4 miesięcy córka powiększyła swój wynik o 40 %. Na egzaminie próbnym miała 52 % a na końcowym 90%.

avatar
Mariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 września 2019

Bardzo fajne konwersacje. Pomógł mi ogromnie w nauce angielskiego i nauce mówienia. Miałem całościowo zorganizowane przygotowania przed lekcją, potrafi zachęcić mnie do dyskusji

avatar
Wojciech
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 września 2018

Długo szukałem odpowiedniej osoby która będzie wymagająca i nie pozwoli mi znaleźć wymówek, bo to był mój największy problem. Czas zweryfikował że takie podejście gwarantuje sukces.

W dodatku przekonałem się do lekcji online, które są dla mnie dużo lepsze - kiedyś na prawdę nie chciało mi się dojeżdżać na lekcje w centrum miasta do innych nauczycieli i odwoływałem zajęcia, a u Michała nie ma wymówek :)

✅Michał Świerad - 6-języczny poliglota

Z ogromną przyjemnością układam dla Ciebie intensywne lekcje, ale to przede wszystkim Twoja regularna praca przekłada się na efekty. Cieszę się również, że uświadamiasz innym, iż lekcje online są tak na prawdę dużo lepsze niż zajęcia stacjonarne, ponieważ jest to świeży temat i wiele osób jeszcze o tym nie wie. Michał Świerad. #EnglishNoExcuse

avatar
Mariola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 lipca 2018

Jestem zadowlona z lekcji. Pan Michał kładzie duży nacisk na mówienie.

✅Michał Świerad - 6-języczny poliglota

Bardzo Ci dziękuję za zaangażowanie na moich lekcjach. Cieszę się, że nasze konwersacje owocują, bo obu nam przecież chodzi o efekty! Michał Świerad. #EnglishNoExcuse

avatar
Roman
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 sierpnia 2016

Zatrudniłem Pana Michała by pomógł mojej córce w lepszym przygotowaniu się do rozszerzonej matury z języka angielskiego, gdyż nauczanie języków w jej szkole stoi na bardzo niskim poziomie. Kilka lekcji z rzeczonym korepetytorem pomogło utrwalić jej indywidualnie przerobiony materiał, ale przede wszystkim dobrze napisać maturę, dzięki czemu dostała się na wymarzone studia. Bardzo polecam Pana Michała.

✅Michał Świerad - 6-języczny poliglota

Bardzo doceniam Pański wkład w edukację córki. Dobrze napisana matura to świetny początek wielkiej wyprawy po dobrą pracę i dobre życie. Michał Świerad. #EnglishNoExcuse

avatar
Jowita
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 maja 2016

Jestem uczennicą liceum i miałam spore problemy z językiem angielskim. Dany korepetytor pomógł mi szybko nadrobić braki i należycie przygotować do tegorocznej matury. Polecam, bo warto.

✅Michał Świerad - 6-języczny poliglota

Dużo od Ciebie wymagałem, motywowałem Cię, ale to przede wszystkim Twoja regularna praca zaowocowała. Michał Świerad. #EnglishNoExcuse

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 kwietnia 2016

Najlepszy korepetytor w Krakowie. Jako matka trojga dzieci staram się zapewnić moim pociechom jak najlepsze warunki do nauki. Niestety mój najmłodszy syn miał spore problemy z językiem angielskim w szkole podstawowej, na szczęście polecono nam Pana Michała. Jego zdolności dydaktyczne stoją na najwyższym poziomie. Po paru spotkaniach z nauczycielem syn oprócz poprawy stopni z przedmiotu, polubił naukę języka. Polecam serdecznie.

✅Michał Świerad - 6-języczny poliglota

Widać Pani zaangażowanie w rozwój swoich dzieci i to jest bardzo budujące. Każde dziecko ma w sobie ogromny potencjał, który musi trafić na odpowiedni grunt. Michał Świerad. #EnglishNoExcuse

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.