Monika Bączyk

Ostatnia aktywność:
6 dni temu
 
Online
Poznań
Faktura VAT

Monika Bączyk

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/56 opinii
Dla użytkownika Monika Bączyk

O mnie

Od wczesnej młodości wiedziałam, że mam predyspozycje do zawodu nauczyciela. Pierwszych korepetycji udzielałam kolegom i koleżankom ucząc się w gimnazjum. Potem praca jako korepetytor towarzyszyła mi przez dalsze lata edukacji. Aktualnie od kilku lat pracuję jako nauczyciel w jednej z poznańskich szkół podstawowych. Cechą, która szczególnie predestynuje mnie do bycia nauczycielem jest empatia. Z łatwością dostrzegam trudności jakie napotyka uczeń, szybko orientuje się, co stanowi źródło jego problemów edukacyjnych, nauczając potrafię dostosować metody do sposobu myślenia ucznia, nie narzucając mu swoich rozwiązań. Dzięki temu, uczeń uczy się w sposób naturalny, podążając za swoją intuicją, wiedzą i umiejętnościami, a nie odtwarza sposób myślenia nauczyciela.

W moim odczuciu nauczyciel idealny to taki, który jest wymagający, a jednocześnie lubiany przez uczniów. W mojej codziennej pracy nauczyciela staram się połączyć te rzeczywistości. Jestem osobą otwartą, cierpliwą i wytrwałą. Wymagam przede wszystkim od siebie. Kompetentnie wykonując moją pracę daję przykład uczniom i zachęcam ich do odpowiedzialnego podejścia do obowiązków szkolnych.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2008 - 06.2017
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
Doktor
matematyka, chemia
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Zuzia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 sierpnia 2022

Z całego serca polecam Panią Monikę.
Pani Monika bardzo ciepła i wyrozumiała osoba która cierpliwie wszystko tłumaczy.
Zajęcia prowadzone w super atmosferze, progres widoczny w krótkim czasie.
Jestem bardzo zadowolona z zajęć i skorzystałabym ponownie.

avatar
Mama
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 sierpnia 2022

Profesjonalizm. To jedno słowo chyba najlepiej wpisuje się w pracę z Panią Moniką. Odczarowała u mojej córki strach przed lekcjami, kartkówkami, sprawdzianami i szkolną "Matematycą" :) Do lekcji z Panią Moniką siada z chęcią.. Nawet w WAKACJE!
Jestem bardzo wdzięczna za merytorykę, cierpliwość i nieustanne zaangażowanie w czasie zajęć on-line.
DZIĘKUJĘ

avatar
Antoni
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 sierpnia 2022

Pani Monika pomogła mi w napisaniu egzaminu poprawkowego. W 2 tygodnie nauczyła mnie materiału z 2 semestrów na bardzo wysokim poziomie i dodatkowo na poziomie rozszerzony.

avatar
OLek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lipca 2022

Pani Monika jest świetnym nauczycielem, dzięki niej zadałem maturę , poświęciła mi swój czas ponad to na co się umawialiśmy , żeby mi pomóc . Miałem kilku korepetytorów i wiem jak ważne są umiejętności pedagogiczne, nie każdy udzielający korepetycji je ma.
Zdałem maturę z matematyki i co więcej , dostałem się na studia na UE w Poznaniu. Serdecznie Polecam Panią Monikę!!!

avatar
Ava
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 czerwca 2022

Pani Monika pomogła nam ogromnie - profesjonalna, elastyczna w godzinach -dobrała je odpowiednio dla wieku, aby zajęcia nie były zbyt późno. Ciekawie przedstawiła zagadnienia, opracowała własne materiały i przygotowana usiadła do konkretnych zajęć "szytych na miarę" w związku z egzaminami. Serdecznie polecam.

avatar
Lidia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lutego 2022

Pani Monika posiada ogromną wiedzę, którą potrafi przekazać w sposób przystępny i zrozumiały - nawet osobie nie przywykłej do systematycznego rozwiązywania zadań i niezbyt bystrej. Rzetelność, cierpliwość i bardzo duże zaangażowanie w nauczenie przedmiotu to według mnie cechy wyróżniające ją spośród innych osób. Także dostępność, albowiem udało mi się umówić na korepetycje w ciągu jednego dnia. Ponadto, nauka matematyki odbywa się w bardzo dobrych warunkach, przez co rozumiem ciche, wygodne i spokojne miejsce do pracy. Polecam gorąco!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.