Monika Bączyk

Ostatnia aktywność:
15 dni temu
 
Online
Poznań
Pobiedziska
Kobylnica
Swarzędz
Sochaczew
Gniezno
Biskupice
Jerzykowo
Faktura VAT

Monika Bączyk

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/515 opinii
Dla użytkownika Monika Bączyk

O mnie

Od wczesnej młodości wiedziałam, że mam predyspozycje do zawodu nauczyciela. Pierwszych korepetycji udzielałam kolegom i koleżankom ucząc się w gimnazjum. Potem praca jako korepetytor towarzyszyła mi przez dalsze lata edukacji. Aktualnie od kilku lat pracuję jako nauczyciel w jednej z poznańskich szkół podstawowych. Cechą, która szczególnie predestynuje mnie do bycia nauczycielem jest empatia. Z łatwością dostrzegam trudności jakie napotyka uczeń, szybko orientuje się, co stanowi źródło jego problemów edukacyjnych, nauczając potrafię dostosować metody do sposobu myślenia ucznia, nie narzucając mu swoich rozwiązań. Dzięki temu, uczeń uczy się w sposób naturalny, podążając za swoją intuicją, wiedzą i umiejętnościami, a nie odtwarza sposób myślenia nauczyciela.

W moim odczuciu nauczyciel idealny to taki, który jest wymagający, a jednocześnie lubiany przez uczniów. W mojej codziennej pracy nauczyciela staram się połączyć te rzeczywistości. Jestem osobą otwartą, cierpliwą i wytrwałą. Wymagam przede wszystkim od siebie. Kompetentnie wykonując moją pracę daję przykład uczniom i zachęcam ich do odpowiedzialnego podejścia do obowiązków szkolnych.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
06.2008 - 06.2017
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
Doktor
chemia, matematyka
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
06.2014 - 06.2017
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
06.2017 - 06.2018
Publiczna Szkoła Podstawowa w Baranowie - AKADEMIA PITAGORASA
06.2018 - 06.2019
Społeczna Szkoła Podstawowa nr 4 STO im. prof. A. Wodziczki
06.2019 - 06.2022
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 w Poznaniu

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 15
avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 czerwca 2024

Jestem w 1 klasie liceum. W pierwszym semestrze miałem same 1 i zagrożenie, dzięki pani mam same czwórki, piątki. Przez 1 h lekcji uczę się wiecej, niż przez miesiąc w szkole. Bardzo polecam :)

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 września 2023

Pani Moniką wspaniałe przygotowała mijego syna do egzaminu 8klasisty. Uzyskane wyniki pozwoliły beż problemu dostać się do dobrego liceum na profil mat-fiz:)

avatar
Patryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 czerwca 2023

Pani Moniką jest niesamowitą nauczycielką i w perfekcyjny sposób jest w stanie wytłumaczyć matematykę i przygotować do egzaminów. Dzięki niej bez stresu przystąpiłem do egzaminu 8 klasisty i jestem pewien po sprawdzeniu odpowiedzi, że nie popełniłem żadnego błędu. Napewno będę kontynuował zajęcia z Panią Moniką w liceum. Serdecznie Polecam.

Monika Bączyk

Cieszę się, dziękuję

avatar
Mama J
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 czerwca 2023

Pani Monika jest osobą niezwykle zaangażowaną w swoją pracę. Ma profesjonalne podejście do ucznia. Rzetelnie realizuje założony na początku plan. Dzięki Pani Monice córka powtórzyła i utrwaliła materiał. Z oceną celującą zakończy ósmą klasę. Dziękujemy.

Monika Bączyk

Cała przyjemność po mojej stronie :)

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 maja 2023

Monika pracuje z Uczniem bardzo rzetelnie i terminowo. Dba o każdy szczegół. Na każde zajęcia jest świetnie przygotowana, materiały do zajęć przygotowuje zgodnie z potrzebami Ucznia. Posiada dużą uważność na szczególne potrzeby Dziecka, nawet tego ze szczególnymi potrzebami.
Syn miał duże trudności z matematyką, a po roku pracy zdał egzamin końcowy na 5! To najlepsza rekomendacja. Bardzo polecam :)

avatar
Zosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 maja 2023

Pani Monika jest świetną nauczycielką.
Ma bardzo dobre podejście do nauki i świetnie tłumaczy. Mimo, że nigdy nie byłam dobra z matematyki Pani Monika wszystko cierpliwie mi tłumaczyła. Z każdą lekcją czułam, że robię postępy, a w szkole zaczęłam rozumieć bierzące tematy.
Jeżeli miałbym być szczera to nie znam nikogo kto uczy tak dobrze jak Pani.
POLECAM!

avatar
Wojtek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 maja 2023

Bardzo polecam Panią Monikę, na lekcjach panuje przyjemna atmosfera a przede wszystkim człowiek bardzo szybko się uczy.
Wszystko jest tłumaczone cierpliwie i wszystko jest zrozumiałe.
Przez rok odczułem olbrzymi postęp w posiadanej wiedzy i do matury podszedłem bez żadnego stresu.
Serdecznie polecam

Monika Bączyk

Dziękuję, już cieszę się z efektów i czekam na informację o wyniku końcowym :). Pozdrawiam

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 maja 2023

Zdecydowanie polecam! Ogromny progres gwarantowany. Świetna, miła atmosfera, wszystko dobrze wytłumaczone. Jeśli trzeba nad czymś dłużej posiedzieć to nie ma problemu. Materiały i zajęcia zawsze na czas. Pełna profeska. Serdecznie polecam!

Monika Bączyk

Dziękuję :)

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 maja 2023

Pani Monika jest świetną nauczycielką. Potrafi wspaniale wytłumaczyć każde zagadnienie w prosty sposób, a lekcje odbywają się w bardzo przyjaznej, bezstresowej atmosferze. Matematyka nigdy nie była moją mocną stroną, a jednak dzięki zajęciom z Panią Moniką nadrobiłam ogromne braki z kluczowych działów i naprawdę zrozumiałam o co chodzi. Dzięki temu do matury czułam się gruntownie przygotowana, a sam egzamin napisałam bez problemu :)

Serdecznie polecam Panią Monikę!

Monika Bączyk

Pozwolę sobie przytoczyć konkrety... Około 30% z próbnej, ponad 80% z dzisiejszej, już tej właściwej (liczone na podstawie opublikowanych odpowiedzi), przy 1 godzinie tygodniowo. Jestem pod wielkim wrażeniem! Dla takich efektów na prawdę chce się pracować. Gratuluję :)

avatar
Zuzia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 sierpnia 2022

Z całego serca polecam Panią Monikę.
Pani Monika bardzo ciepła i wyrozumiała osoba która cierpliwie wszystko tłumaczy.
Zajęcia prowadzone w super atmosferze, progres widoczny w krótkim czasie.
Jestem bardzo zadowolona z zajęć i skorzystałabym ponownie.

avatar
Mama
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 sierpnia 2022

Profesjonalizm. To jedno słowo chyba najlepiej wpisuje się w pracę z Panią Moniką. Odczarowała u mojej córki strach przed lekcjami, kartkówkami, sprawdzianami i szkolną "Matematycą" :) Do lekcji z Panią Moniką siada z chęcią.. Nawet w WAKACJE!
Jestem bardzo wdzięczna za merytorykę, cierpliwość i nieustanne zaangażowanie w czasie zajęć on-line.
DZIĘKUJĘ

avatar
Antoni
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 sierpnia 2022

Pani Monika pomogła mi w napisaniu egzaminu poprawkowego. W 2 tygodnie nauczyła mnie materiału z 2 semestrów na bardzo wysokim poziomie i dodatkowo na poziomie rozszerzony.

avatar
OLek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lipca 2022

Pani Monika jest świetnym nauczycielem, dzięki niej zadałem maturę , poświęciła mi swój czas ponad to na co się umawialiśmy , żeby mi pomóc . Miałem kilku korepetytorów i wiem jak ważne są umiejętności pedagogiczne, nie każdy udzielający korepetycji je ma.
Zdałem maturę z matematyki i co więcej , dostałem się na studia na UE w Poznaniu. Serdecznie Polecam Panią Monikę!!!

avatar
Ava
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 czerwca 2022

Pani Monika pomogła nam ogromnie - profesjonalna, elastyczna w godzinach -dobrała je odpowiednio dla wieku, aby zajęcia nie były zbyt późno. Ciekawie przedstawiła zagadnienia, opracowała własne materiały i przygotowana usiadła do konkretnych zajęć "szytych na miarę" w związku z egzaminami. Serdecznie polecam.

avatar
Lidia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lutego 2022

Pani Monika posiada ogromną wiedzę, którą potrafi przekazać w sposób przystępny i zrozumiały - nawet osobie nie przywykłej do systematycznego rozwiązywania zadań i niezbyt bystrej. Rzetelność, cierpliwość i bardzo duże zaangażowanie w nauczenie przedmiotu to według mnie cechy wyróżniające ją spośród innych osób. Także dostępność, albowiem udało mi się umówić na korepetycje w ciągu jednego dnia. Ponadto, nauka matematyki odbywa się w bardzo dobrych warunkach, przez co rozumiem ciche, wygodne i spokojne miejsce do pracy. Polecam gorąco!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.