Micheale Zielińska

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Łódź

Micheale Zielińska

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/56 opinii
Dla użytkownika Micheale Zielińska

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Michal
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lutego 2015

Micheale is THE perfect teacher. Not only does she have a deep knowledge, but is also committed to teaching and is very hard working. She continually seeks ways to improve, innovate, and be up-to-date, and has a strong passion and a high enthusiasm for teaching.

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lipca 2014

Faktycznie Micheale jest nauczycielka jedyna w swoim rodzaju, każdy kto miał z nią zajęcia wie o czym pisze :) do tego zwraca uwagę na najdrobniejsze szczegóły, aż w nałóg wejdzie nie popelnienianie błędów :) takim sposobem wreszcie zaczęłam mówić i teraz jestem pewna tego co mowię, Polecam Micheale. To było niezwykle doświadczenie. Dostałam prace za granica, ale kiedy wrócę na pewno jeszcze sie u niej pojawie. Zaszczepiła we mnie swoją pasje nauki po pierwszych dwóch spotkaniach.

avatar
Radek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 maja 2014

Od dłuższego czasu uczęszczam na zajęcia u pani Micheali i jestem mile zaskoczony - lekcje są świetnie dobrane, wszelkie angielskie zawiłości - wyjaśniane w przystępny dla mnie sposób. Współpracę z panią Micheale z czystym sumieniem oceniam na medal :)

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 kwietnia 2013

Z olbrzymią przyjemnością przyłączam się do pozostałych opini. Niespotykana lekkość prowadzenia zajęć , komunikatywność i przyjazne podejście sprawiają że myślisz o następnych zajęciach. Skuteczność na piątke z plusem.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 marca 2013

Jezyka angielskiego uczylam sie już w szkole i miałam wrażenie że przynajmniej na tyle ten język poznałam by móc się porozumiewać. Kilku dniowy pobyt w Londynie zweryfikował moją samo ocenę. Z tego powodu zmuszona byłam poszukać nauczyciela z prawdziwego zdarzenia. Dzięki Micheale nauczyłam się rozumieć słowa i wypowiadać je w odpowiedńi sposób. Dziś wiem że nauka w szkole to jedno , a nauka u nativ speakera to drugie. Polecam Micheale bo jest najlepszą nauczycielką jaką miałam.

avatar
Jarek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 grudnia 2012

Wszystko to co znajduje sie w tresci ogloszenia jest tylko namiastka tego co oferuje Micheale. Polecam wszystkim ktorzy chca nauczyc sie jezyka angielskiego w sposob mily latwy i przyjemny. Warto tu jeszcze zwrocic uwage na jedna rzecz. Ta nauka pozwala poznac nie tylko slowa i mowic skladnie , ale przede wszystkim pozwala rozumiec to co mowia anglicy czy amerykanie poniewaz uczy nas prawdziwa i urocza amerykanka :) Polecam Micheale z cala odpowiedzialnoscia.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.