Micheale Zielińska

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Łódź

Opis ogłoszenia

Zapraszam na skuteczną naukę języka angielskiego. Nauczę Cię języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną rozmowę, bez względu na poziom na jakim aktualnie się znajdujesz.
Jeżeli chcesz nauczyć się języka obcego, spróbuj znaleźć osobę określaną jako „native speaker” oznacza to, że dany język jest dla niego językiem ojczystym. Takim jest dla mnie język angielski.
Co mogę zrobić dla Ciebie: Nauczę Cię języka angielskiego i udowodnię, że nauka może być przyjemna i łatwa. Z chęcią opiekuję się „trudnymi przypadkami” jak również osobami chcącymi dokształcić się w specjalistycznym słownictwie. Powiedz mi jakie są Twoje potrzeby a ja przygotuję zakres zajęć zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. Jeżeli tylko masz chęć, z moim zaangażowaniem i skutecznością jestem pewna, że osiągniemy wyznaczone cele.
Jeżeli jesteś osobą zajętą, pracującą, lub spoza Łodzi mogę Ci zaproponować zajęcia w trybie „online”, np. poprzez komunikator Skype.
Ze względu na duże zainteresowanie zajęciami indywidualnymi, oraz ograniczoną liczbą miejsc postanowiłam zaproponować Państwu nową formułę zajęć w postaci zajęć grupowych. - Informacje dostępne w innym ogłoszeniu, proszę w "szukaj" na portalu e-korepetycje wpisać: "michealez".

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Michal
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lutego 2015

Micheale is THE perfect teacher. Not only does she have a deep knowledge, but is also committed to teaching and is very hard working. She continually seeks ways to improve, innovate, and be up-to-date, and has a strong passion and a high enthusiasm for teaching.

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lipca 2014

Faktycznie Micheale jest nauczycielka jedyna w swoim rodzaju, każdy kto miał z nią zajęcia wie o czym pisze :) do tego zwraca uwagę na najdrobniejsze szczegóły, aż w nałóg wejdzie nie popelnienianie błędów :) takim sposobem wreszcie zaczęłam mówić i teraz jestem pewna tego co mowię, Polecam Micheale. To było niezwykle doświadczenie. Dostałam prace za granica, ale kiedy wrócę na pewno jeszcze sie u niej pojawie. Zaszczepiła we mnie swoją pasje nauki po pierwszych dwóch spotkaniach.

avatar
Radek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 maja 2014

Od dłuższego czasu uczęszczam na zajęcia u pani Micheali i jestem mile zaskoczony - lekcje są świetnie dobrane, wszelkie angielskie zawiłości - wyjaśniane w przystępny dla mnie sposób. Współpracę z panią Micheale z czystym sumieniem oceniam na medal :)

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 kwietnia 2013

Z olbrzymią przyjemnością przyłączam się do pozostałych opini. Niespotykana lekkość prowadzenia zajęć , komunikatywność i przyjazne podejście sprawiają że myślisz o następnych zajęciach. Skuteczność na piątke z plusem.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 marca 2013

Jezyka angielskiego uczylam sie już w szkole i miałam wrażenie że przynajmniej na tyle ten język poznałam by móc się porozumiewać. Kilku dniowy pobyt w Londynie zweryfikował moją samo ocenę. Z tego powodu zmuszona byłam poszukać nauczyciela z prawdziwego zdarzenia. Dzięki Micheale nauczyłam się rozumieć słowa i wypowiadać je w odpowiedńi sposób. Dziś wiem że nauka w szkole to jedno , a nauka u nativ speakera to drugie. Polecam Micheale bo jest najlepszą nauczycielką jaką miałam.

avatar
Jarek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 grudnia 2012

Wszystko to co znajduje sie w tresci ogloszenia jest tylko namiastka tego co oferuje Micheale. Polecam wszystkim ktorzy chca nauczyc sie jezyka angielskiego w sposob mily latwy i przyjemny. Warto tu jeszcze zwrocic uwage na jedna rzecz. Ta nauka pozwala poznac nie tylko slowa i mowic skladnie , ale przede wszystkim pozwala rozumiec to co mowia anglicy czy amerykanie poniewaz uczy nas prawdziwa i urocza amerykanka :) Polecam Micheale z cala odpowiedzialnoscia.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.