Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
Szczecin

Mateusz

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie
Dla użytkownika Mateusz

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2013 - 07.2018
KU Leuven Brussels | ZUT Szczecin
Inżynier
Faculteit Architectuur | Architektura i Urbanistyka
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Inez
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lipca 2017

Bardzo polecam zajęcia z rysunku prowadzone przez Mateusza. Świetna atmosfera zajęć, na których można nauczyć się na prawdę dużo. Indywidualne podejście do każdego i cenne wskazówki pozwoliły mi na bezproblemowe zdanie egzaminów na architekturę. Polecam każdemu - przyszłym studentom architektury, ale też pasjonatom, każdy będzie się czuł dobrze mogąc pod takim okiem rozwijać swoje umiejętności :)

avatar
Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lipca 2016

Serdecznie polecam! W niecałe 5 miesięcy Mateusz przygotował mnie na egzaminy wstępne na architekturę. Wcześniej w ogóle nie rysowałam, zaczynałam całkowicie od postaw, ale dzięki konsekwentnej realizacji wczesniej ustalonego planu nauczania, udało sie i zdałam egzaminy z rysunku na ZUT :)

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 czerwca 2016

Bardzo polecam zajęcia u Mateusza. W niecałe trzy miesiące przygotował mnie do egzaminu z malarstwa na AS, aż trudno było mi uwierzyć, że to możliwe, ale udało się!
Polecam zajęcia zarówno przyszłym architektom, jak i osobom chcącym dostać się na Akademię Sztuki :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.