Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
Szczecin

Opis ogłoszenia

Przygotowanie do egzaminów wstępnych na kierunek Architektura i urbanistyka oraz ASP
kurs-perspektywa. pl

Chcesz nauczyć się rysunku? Poznać ciekawych ludzi? Dostać się na wymarzone studia? Sprawdź, co mam Tobie do zaoferowania i przyjdź na pierwsze zajęcia!

- 3,5h ZAJĘĆ, RAZ W TYGODNIU
- UCZYMY SIĘ w małych grupach.
- ŁĄCZONE GRUPY ASP I ARCHITEKTURA - Wówczas przyszli studenci ASP mają szansę szybciej poprawić swoje techniczne zdolności w zakresie perspektywy rysunku, zaś przyszli architekci mogą inspirować się w poszukiwaniu bardziej indywidualnej formy wyrazu w swoich pracach.
- ZADANIA, KTÓRE ROZWINĄ TWOJĄ KREATYWNOŚĆ I WIEDZĘ - Chcesz dowiedzieć się, jaki fragment obrazu ludzkie oko dostrzega jako pierwszy? Chcesz wymyślać złożone formy w bardzo krótkim czasie? Nauczę Cię tego!
- PIERWSZE ZAJĘCIA DARMO - Byś mógł sprawdzić czy odpowiada Ci charakter prowadzonych przeze mnie ćwiczeń.
- DARMOWE MATERIAŁY W CENIE ZAJĘĆ - Papier, ołówki, farby, pędzle, węgiel i wiele innych – na zajęcia nie musisz ze sobą nic przynosić.
- CENA - 300 złotych miesięcznie za 14 godzin nauki!
- PRZYRPOWADŹ ZE SOBĄ ZNAJOMYCH! - Każdy z Was otrzyma wtedy 20 złotych zniżki na każdy miesiąc, w którym wspólnie będziecie uczęszczać na zajęcia.

Chcesz wiedzieć więcej lub zobaczyć wyniki pracy moich uczniów?
Zajrzyj na stronę internetową: kurs-perspektywa. pl i zapoznaj się z pełną ofertą. Wypełnij formularz rejestracyjny na dole strony by zapisać się na pierwsze zajęcia. Liczba miejsc ograniczona!

Kontakt poprzez formularz na www.kurs-perspektywa. pl

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2013 - 07.2018
KU Leuven Brussels | ZUT Szczecin
Inżynier
Faculteit Architectuur | Architektura i Urbanistyka
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Inez
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lipca 2017

Bardzo polecam zajęcia z rysunku prowadzone przez Mateusza. Świetna atmosfera zajęć, na których można nauczyć się na prawdę dużo. Indywidualne podejście do każdego i cenne wskazówki pozwoliły mi na bezproblemowe zdanie egzaminów na architekturę. Polecam każdemu - przyszłym studentom architektury, ale też pasjonatom, każdy będzie się czuł dobrze mogąc pod takim okiem rozwijać swoje umiejętności :)

avatar
Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lipca 2016

Serdecznie polecam! W niecałe 5 miesięcy Mateusz przygotował mnie na egzaminy wstępne na architekturę. Wcześniej w ogóle nie rysowałam, zaczynałam całkowicie od postaw, ale dzięki konsekwentnej realizacji wczesniej ustalonego planu nauczania, udało sie i zdałam egzaminy z rysunku na ZUT :)

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 czerwca 2016

Bardzo polecam zajęcia u Mateusza. W niecałe trzy miesiące przygotował mnie do egzaminu z malarstwa na AS, aż trudno było mi uwierzyć, że to możliwe, ale udało się!
Polecam zajęcia zarówno przyszłym architektom, jak i osobom chcącym dostać się na Akademię Sztuki :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.