Ostatnia aktywność:
18 dni temu
 
Online
Nadarzyn
Pruszków
Warszawa (Bemowo +2)

Mateusz

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/57 opinii
Dla użytkownika Mateusz

O mnie

Zapraszam na zajęcia z języka angielskiego, na żywo oraz online, dostosowane do Twoich potrzeb. Jestem magistrem filologii angielskiej na Uniwersytecie Warszawskim oraz absolwentem podyplomowych studiów nauczania języka angielskiego na Uniwersytecie SWPS. Od kilku lat pracuję również jako nauczyciel w liceum, realizując moją pasję do języka i uczenia na co dzień. :-) Oferuję:− zajęcia przygotowujące do matury, egzaminu ósmoklasisty oraz egzaminów językowych (KET, FCE, CAE, CPE);− lekcje indywidualne - zarówno dla tych, którzy chcą rozpocząć lub kontynuować naukę, jak i praca nad materiałem bieżącym;- zajęcia z zakresu legal English, business English oraz academic English;− konwersacje nastawione na rozwój lub przełamanie trudności w komunikacji językowej;- przygotowanie do egzaminu B2 na studiach (egzamin B2 na Uniwersytecie Warszawskim i nie tylko);− możliwość nauki w małej grupie;Posiadam bogatą bazę materiałów, które, w zależności od potrzeb, wykorzystuję na zajęciach.See you! :)Mateusz

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2016 - 07.2018
Uniwersytet Warszawski
Magister
filologia angielska
10.2018 - 06.2019
Uniwersytet Humanistycznospołeczny SWPS
podyplomowe metodyczno-kwalifikacyjne studia nauczania języka angielskiego
Kursy i szkolenia
06.2015
Certyfikat Biegłości Językowej Uniwersytetu Warszawskiego C2
Doświadczenie
01.2013 - aktualnie
Lektor języka angielskiego
Przygotowanie do egzaminów językowych (matura, egzamin gimnazjalny, Cambridge FCE, CAE, CPE, konwersacje, język biznesowy).
09.2018 - aktualnie
Liceum ogólnokształcące i szkoła podstawowa
Prowadzę zajęcia w klasach 6-8 szkoły podstawowej oraz w liceum ogólnokształcącym. Przygotowuję do matury na poziomie podstawowym i rozszerzonym oraz do egzaminów certyfikacyjnych Cambridge FCE (B2), CAE (C1) oraz CPE (C2).

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 7
avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 marca 2021

Super nauczyciel, praca w milej atmosferze, przyjemne przyswajanie wiedzy :)

avatar
Daniel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 sierpnia 2020

Świetny nauczyciel, świetna praca, matura spokojnie zdana!!!

avatar
Kalina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2018

Pełen profesjonalizm, ogromna wiedza zarówno lingwistyczna jak i metodyczna sprawiają, że opanowanie nowego materiału jest dla mnie łatwe i przyjemne. Z każdą lekcją robię widoczne postępy i z pewnością jest w tym duża zasługa Mateusza osobowości, zaangażowania i metod dostosowanych do moich potrzeb i możliwości. Serdecznie polecam.

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lipca 2017

Mateusz jest bardzo zdolnym i wszechstronnym nauczycielem. Lekcje z nim bardzo pomagają mi w codziennej nauce języka. Zajęcia odbywają się w bardzo miłej, spokojnej atmosferze. Mateusz jest profesjonalistą. Widać w nim ogromne zamiłowanie do języka angielskiego. Jak mało kto potrafi w sposób jasny i przejrzysty przekazać swoją wiedzę innym. Z czystym sercem mogę go polecić każdemu.

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lutego 2016

Witam,
Mateusz jest bardzo dobrym nauczycielem. Lekcje z Mateuszem bardzo mi pomagają w nauce. Zajęcia przebywają w bardzo miłej i spokojnej atmosferze. Mateusz jest wymagający lecz jeśli czegoś nie rozumiem potrafi mi to wytłumaczyć w bardzo dobry sposób.
Polecam :)

avatar
Izabela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4/5
24 sierpnia 2015

Lekcje z Mateusze bardzo mi pomogły i były dla mnie dużym wsparciem przed egzaminem gimnazjalnym. Zajęcia prowadzone były w przyjaznej atmosferze dlatego łatwo było przyswoić wiedzę. a także widoczne umiejętności oraz pasja językiem sprawiały że lekcje nie były dla mnie nudne.

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 sierpnia 2015

Witam Serdecznie,
Mateusz przygotowywał mnie do matury z języka Angielskiego, zdałem na bardzo wysokim poziomie, zarówno egzamin pisemny jak i ustny. Ogromna wiedza Mateusza pozwala na elastyczne prowadzenie lekcji dostosowane do poziomu. Samo spotkanie przebiega w bardzo miłej i spokojnej atmosferze. Lecz nie oznacza to że lekcje są nudne czy usypiające. Mateusz jest osobą wymagającą i motywującą do pracy. Przygotowywał również mojego brata do egzaminu gimnazjalnego. :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.