Ostatnia aktywność:
18 dni temu
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Zapraszam na zajęcia z języka angielskiego ogólnego, biznesowego i przygotowujące do egzaminów językowych Cambridge English, dostosowane do indywidualnych potrzeb.   

Z wykształcenia jestem magistrem filologii angielskiej na Uniwersytecie Warszawskim oraz absolwentem podyplomowych studiów z metodyki nauczania języka angielskiego na Uniwersytecie SWPS. Jestem także doświadczonym lektorem i nauczycielem. 

Nauczanie języka angielskiego to nie tylko mój zawód, ale również  pasja, którą zacząłem realizować już od początku studiów. 

Oferuję:

− kompleksową pomoc w przygotowaniu do matury (ustnej i pisemnej),  egzaminu ósmoklasisty oraz egzaminów językowych Cambridge ( KET, FCE, CAE, CPE, IELTS ); 

lekcje indywidualne − zarówno dla tych, którzy chcą rozpocząć lub kontynuować naukę języka, jak i popracować nad materiałem bieżącym w szkole czy na studiach.

− konwersacje nastawione na rozwój lub przełamanie trudności w komunikacji językowej; 

 lekcje  business English oraz legal English , w tym przygotowanie do egzaminów BEC i TOLES.

W mojej pracy korzystam z różnych metod, starając się, aby nauka angielskiego była przyjemna, ale i skuteczna. W mojej pracy kładę nacisk na rozwój wszystkich umiejętności językowych. Posiadam bogatą bazę materiałów, które na bieżąco aktualizuję, poszerzam i w miarę potrzeb wykorzystuję podczas zajęć. 

Zapraszam do kontaktu. :-)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
Wtorek
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2016 - 07.2018
Uniwersytet Warszawski
Magister
filologia angielska
10.2018 - 06.2019
Uniwersytet Humanistycznospołeczny SWPS
podyplomowe metodyczno-kwalifikacyjne studia nauczania języka angielskiego
Kursy i szkolenia
06.2015
Certyfikat Biegłości Językowej Uniwersytetu Warszawskiego C2
Doświadczenie
01.2013 - aktualnie
Lektor języka angielskiego
Przygotowanie do egzaminów językowych (matura, egzamin gimnazjalny, Cambridge FCE, CAE, CPE, konwersacje, język biznesowy).
09.2018 - aktualnie
Liceum ogólnokształcące i szkoła podstawowa
Prowadzę zajęcia w klasach 6-8 szkoły podstawowej oraz w liceum ogólnokształcącym. Przygotowuję do matury na poziomie podstawowym i rozszerzonym oraz do egzaminów certyfikacyjnych Cambridge FCE (B2), CAE (C1) oraz CPE (C2).

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 7
avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 marca 2021

Super nauczyciel, praca w milej atmosferze, przyjemne przyswajanie wiedzy :)

avatar
Daniel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 sierpnia 2020

Świetny nauczyciel, świetna praca, matura spokojnie zdana!!!

avatar
Kalina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2018

Pełen profesjonalizm, ogromna wiedza zarówno lingwistyczna jak i metodyczna sprawiają, że opanowanie nowego materiału jest dla mnie łatwe i przyjemne. Z każdą lekcją robię widoczne postępy i z pewnością jest w tym duża zasługa Mateusza osobowości, zaangażowania i metod dostosowanych do moich potrzeb i możliwości. Serdecznie polecam.

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lipca 2017

Mateusz jest bardzo zdolnym i wszechstronnym nauczycielem. Lekcje z nim bardzo pomagają mi w codziennej nauce języka. Zajęcia odbywają się w bardzo miłej, spokojnej atmosferze. Mateusz jest profesjonalistą. Widać w nim ogromne zamiłowanie do języka angielskiego. Jak mało kto potrafi w sposób jasny i przejrzysty przekazać swoją wiedzę innym. Z czystym sercem mogę go polecić każdemu.

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lutego 2016

Witam,
Mateusz jest bardzo dobrym nauczycielem. Lekcje z Mateuszem bardzo mi pomagają w nauce. Zajęcia przebywają w bardzo miłej i spokojnej atmosferze. Mateusz jest wymagający lecz jeśli czegoś nie rozumiem potrafi mi to wytłumaczyć w bardzo dobry sposób.
Polecam :)

avatar
Izabela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4/5
24 sierpnia 2015

Lekcje z Mateusze bardzo mi pomogły i były dla mnie dużym wsparciem przed egzaminem gimnazjalnym. Zajęcia prowadzone były w przyjaznej atmosferze dlatego łatwo było przyswoić wiedzę. a także widoczne umiejętności oraz pasja językiem sprawiały że lekcje nie były dla mnie nudne.

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 sierpnia 2015

Witam Serdecznie,
Mateusz przygotowywał mnie do matury z języka Angielskiego, zdałem na bardzo wysokim poziomie, zarówno egzamin pisemny jak i ustny. Ogromna wiedza Mateusza pozwala na elastyczne prowadzenie lekcji dostosowane do poziomu. Samo spotkanie przebiega w bardzo miłej i spokojnej atmosferze. Lecz nie oznacza to że lekcje są nudne czy usypiające. Mateusz jest osobą wymagającą i motywującą do pracy. Przygotowywał również mojego brata do egzaminu gimnazjalnego. :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.