Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Natolin
Kabat
Warszawa (Ursynów)
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Matematyka100 / 60 min

Basia

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1,0/51 opinia

Opis ogłoszenia

Ursynów STUDENCI oraz MATURA 2020 Udzielam korepetycji do matury rozszerzonej, podstawowej, IB oraz dla studenów. Ukończyłam Wydział Matematyki UW na kierunku informatyka. Przygotowanie do matury oraz studentów do egzaminów (algebra, analiza, matematyka dyskretna, rachunek prawdopodobieństwa i inne), matura, matura IB. Pomagam bardzo dużo z matematyki dyskretnej i mam doświadczenie w tym przedmiocie.

W szkole miałam pierwsze miejsce z matematyki w województwie. Zainteresowania: matematyka dyskretna, rachunek prawdopodobieństwa, algorytmy i struktury danych, równania różniczkowe. Pracowałam w 2 firmach na stanowisku programista.

Korepetycje są u mnie w domu koło metra Imielin / Natolin.

730 - 373 - 838

Tematy:
całki, pochodne, ciągi, równania różniczkowe, analiza matematyczna, algebra, przebieg zmienności funkcji, równania rekurencyjne, funkcje tworzące, asymptotyka, kombinatoryka, analiza matematyczna, algebra, macierze, wyznaczniki, matematyka dyskretna, równania rekurencyjne, liczby zespolone, funkcje wielu zmiennych, równania różniczkowe, równanie struny, równanie ciepła, matematyka wyższa, rachunek prawdopodobieństwa, matura międzynarodowa IB, przygotowanie do konkursów i inne.

Matura podstawowa rozszerzona międzynarodowa Studenci Ciągi pochodne całki matematyka dyskretna rachunek prawdopodobieństwa statystyka badanie przebiegu zmienności funkcji, funkcje wielu zmiennych, liczby zespolone, macierze i inne. Pomagam bardzo dużo z matematyki dyskretnej i mam doświadczenie w tym przedmiocie, rachunek prawdopodobieństwa bardzo chętnie, kombinatoryka, statystyka. Dla uczniów z klas matematycznych realizuję materiał rozszerzony. Zapraszam również osoby, które planują studia na kierunkach ścisłych. Zajęcia indywidualne, zajęcia po dwie osoby, pomoc online. Przygotowanie studentów do egzaminów (algebra, analiza, matematyka dyskretna), matura, matura IB. W szkole miałam pierwsze miejsce z matematyki w województwie. Zapraszam serdecznie. Ukończyłam Wydział Matematyki, Informatyki i Mechaniki Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku informatyka z tytułem magistra

Wielu studentów przygotowałam do egzaminów na Uniwersytecie Warszawskim, Politechnice Warszawskiej, Polsko-Japońskiej Wyższej Szkole Technik Komputerowych, Wojskowej Akademii Technicznej, UKSW i na innych uczelniach

Certyfikaty:

magister informatyki, Wydział Matematyki Uniwersytetu Warszawskiego (rok 2005)

język angielski - certyfikat (C1)

 

Ursynów metro Imielin Natolin Kabaty Stokłosy
730 - 373 - 838

Dostępność

Poniedziałek06:00 - 22:00
Wtorek06:00 - 22:00
Środa06:00 - 22:00
Czwartek06:00 - 22:00
Piątek06:00 - 22:00
Sobota06:00 - 22:00
Niedziela06:00 - 22:00

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
26 listopada 2019

Niestety nie miałam przyjemności uczęszczać na korepetycję do Pani Basi, gdyż na moje uprzejme zapytanie o pomoc w wytłumaczeniu projektu na studia Pani Basia mnie wprost wyśmiała, ubliżyła mi i stwierdziła że skoro proszę o pomoc na parę dni przed terminu oddania pracy to powinnam nie zdać przedmiotu.

Załączam cytat Pani Basi
"jednorazowo to jest śmieszna propozycja,gdyż twoi znajomi już kilka razy przychodzili na to zadanie,jak wiesz ono było zadane kilka tygodni temu. jest to zadanie na kilka tygodni
w zamian za myślenie, że serwer proksy robi się jednorazowo powinnaś nie zaliczyc zajęć gdyz jest to nie logiczne myślenie na którym nie zdasz tego przedmiotu"

Nie rozumiem czemu Pani Basia tak gwałtownie reaguje na zgłoszenia uczniów, ale ja dostałam jasną wiadomość że nie jest to korepetytor odpowiedni dla mnie.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.