Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Natolin
Warszawa (Ursynów)
Faktura VAT

Basia

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1,0/51 opinia
Dla użytkownika Basia

O mnie

magister informatyki, Wydział Matematyki Uniwersytetu Warszawskiego (rok 2005)W szkole miałam pierwsze miejsce z matematyki w województwie.język angielski - certyfikat (C1)korepetycje prowadzę od 2010 rokuwcześniej pracowałam w 2 firmach jako programista Java i przy wielu projektach programistycznych wykonujących obliczeniazajmuję się też tańcem sportowymZakres:

matematyka

matematyka wyższa

matematyka dyskretna

rachunek prawdopodobieństwa

algebra

analiza matematyczna

równania różniczkowe

równanie struny

równanie ciepła

transformata Laplace’a

Warszawa

Ursynów

metro

Imielin

Natolin

Stokłosy

Kabaty

Mokotów

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
26 listopada 2019

Niestety nie miałam przyjemności uczęszczać na korepetycję do Pani Basi, gdyż na moje uprzejme zapytanie o pomoc w wytłumaczeniu projektu na studia Pani Basia mnie wprost wyśmiała, ubliżyła mi i stwierdziła że skoro proszę o pomoc na parę dni przed terminu oddania pracy to powinnam nie zdać przedmiotu.

Załączam cytat Pani Basi
"jednorazowo to jest śmieszna propozycja,gdyż twoi znajomi już kilka razy przychodzili na to zadanie,jak wiesz ono było zadane kilka tygodni temu. jest to zadanie na kilka tygodni
w zamian za myślenie, że serwer proksy robi się jednorazowo powinnaś nie zaliczyc zajęć gdyz jest to nie logiczne myślenie na którym nie zdasz tego przedmiotu"

Nie rozumiem czemu Pani Basia tak gwałtownie reaguje na zgłoszenia uczniów, ale ja dostałam jasną wiadomość że nie jest to korepetytor odpowiedni dla mnie.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.