Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Natolin
Kabat
Warszawa (Ursynów)
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Informatyka100 / 60 min

Basia

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1,0/51 opinia

Opis ogłoszenia

Java C/C++ Python Pascal SQL MATURA z informatyki algorytmy i struktury danych

Ukończyłam informatykę na Uniwersytecie Warszawskim.
Pracowałam w 2 firmach jako programista i przy wielu projektach.

schematy blokowe Programowanie obiektowe, funkcyjne, współbieżne

W szkole miałam pierwsze miejsce z matematyki w województwie. Posiadam duże doświadczenie w przygotowaniu maturzystów i studentów do egzaminów.

Doświadczenie:
korepetycje prowadzę od 2010 roku. Wcześniej pracowałam w 2 firmach jako programista Java i przy wielu projektach programistycznych wykonujących obliczenia.

Certyfikaty:

magister informatyki, Wydział Matematyki Uniwersytetu Warszawskiego, rok 2005, specjalizacja: programowanie funkcyjne i logika

W szkole miałam pierwsze miejsce z matematyki w województwie

język angielski - certyfikat (C1)

 

Dostępność

Poniedziałek06:00 - 22:00
Wtorek06:00 - 22:00
Środa06:00 - 22:00
Czwartek06:00 - 22:00
Piątek06:00 - 22:00
Sobota06:00 - 22:00
Niedziela06:00 - 22:00

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
26 listopada 2019

Niestety nie miałam przyjemności uczęszczać na korepetycję do Pani Basi, gdyż na moje uprzejme zapytanie o pomoc w wytłumaczeniu projektu na studia Pani Basia mnie wprost wyśmiała, ubliżyła mi i stwierdziła że skoro proszę o pomoc na parę dni przed terminu oddania pracy to powinnam nie zdać przedmiotu.

Załączam cytat Pani Basi
"jednorazowo to jest śmieszna propozycja,gdyż twoi znajomi już kilka razy przychodzili na to zadanie,jak wiesz ono było zadane kilka tygodni temu. jest to zadanie na kilka tygodni
w zamian za myślenie, że serwer proksy robi się jednorazowo powinnaś nie zaliczyc zajęć gdyz jest to nie logiczne myślenie na którym nie zdasz tego przedmiotu"

Nie rozumiem czemu Pani Basia tak gwałtownie reaguje na zgłoszenia uczniów, ale ja dostałam jasną wiadomość że nie jest to korepetytor odpowiedni dla mnie.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.