Ostatnia aktywność:
18 dni temu
 
Online
Poznań

Daria

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4,5/513 opinii
Dla użytkownika Daria

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.1992 - 06.1997
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
Filologia polska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 13
avatar
Lena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 sierpnia 2022

Bardzo polecam korepetycje u Pani Darii. Gdyby nie ona to nie wiem jakbym napisała maturę. Pani Daria ma ogromną wiedzę oraz profesjonalne podejście do lekcji. Dzięki niej napisanie rozprawki na maturze nie było dla mnie problemem. Oprócz tego, że świetnie uczy jest również bardzo ciepłą i sympatyczną osobą co sprawia, że lekcje z nią to przyjemność

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lipca 2022

Dzięki Pani Darii udało mi się zdać maturę z języka polskiego ❤️ Lekcje były bardzo przyjemne, polecam serdecznie

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
3 lipca 2022

Zdecydowanie nie polecam. Strata czasu i pieniędzy. Jedna wielka porażka!

Daria

Trudno się odnieść do tak ogólnikowych zarzutów, ale ponieważ wiem, kto to napisał, mogę tylko powtórzyć to samo, co jest w moim w opisie na tym portalu - wymagam dużo od siebie i wymagam dużo od ucznia. Jeśli ktoś naprawdę chce się czegoś nauczyć, to musi pracować - takie osoby zapraszam serdecznie i gwarantuję wyniki! Jeśli nie, to rzeczywiście jest strata czasu i pieniędzy...

avatar
Janek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 listopada 2020

Pani Daria świetnie przygotowała mnie do matury, czułem się bardziej pewny. Pracowaliśmy naprawdę intensywnie, ale opłaciło się. Polecam zajęcia prowadzone przez nauczycielkę z dużą wiedzą, doświadczeniem, rozumiejącą młodych ludzi, wyrozumiałą, wesołą, ale też wymagającą.

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 października 2020

Jesteśmy bardzo zadowoleni z korepetycji u Pani Darii. Przygotowywała syna do egzaminu ósmoklasisty i mimo krótkiego czasu, bo mieliśmy tylko cztery miesiące, udało się powtórzyć cały materiał z siódmej i ósmej klasy. Ponadto wypracowania, które syn pisał "pod jej fachowym okiem", z tygodnia na tydzień stawały się coraz bardziej interesujące i posiadały coraz mniej błędów. Pani Daria z dużym zaangażowaniem prowadziła lekcje i potrafiła zmobilizować syna do ciężkiej pracy. Ale opłaciło się. Jeśli w przyszłości będzie taka potrzeba, na pewno wrócimy do Pani Darii.

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 października 2020

Pani Daria to wspaniały nauczyciel. Posiada nie tylko ogromną wiedzę, ale również super charakter, dzięki czemu zajęcia upływają w miłej atmosferze. Zawsze można z Nią porozmawiać na każdy temat, nie tylko związany z językiem polskim. Ponadto troszczy się o uczniów i nigdy nie pozwala by byli głodni czy spragnieni. Dzięki Pani Darii osiągnęłam bardzo dobry wynik na rozszerzonej maturze z języka polskiego oraz bardziej polubiłam ten przedmiot. Polecam zajęcia z Panią Darią każdemu, kto lubi uczyć się w przemiłej atmosferze oraz pragnie porządnie przygotować się do matury. ;)

avatar
Ludmiła Wieczorek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 września 2020

Moja córka miała korepetycje z Panią Darią przed egzaminem ósmoklasisty. Bardzo te korepetycje pomogły. Pani Daria ma dar zachęcenia do nauki. Jest profesjonalistką. Widać, że bardzo lubi swoją pracę i swoich uczniów. Serdecznie polecam.

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lipca 2019

Pani Daria jest świetną nauczycielką, nie tylko przygotowała mnie do egzaminu ósmoklasisty, nauczyła pisać rozprawki, ale też zachęciła do czytania książek. Lekcje odbywały się w bardzo przyjemnej atmosferze, na każdej z nich mogłam napić się pysznej lemoniady lub aromatycznej herbaty. Pani Daria nie była dla mnie tylko nauczycielką ale też przyjaciółką z którą mogłam porozmawiać o dobrej książce czy filmie.

avatar
Izabella
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 września 2018

Super korepetycje :) polecam, dzięki Pani Darii przygotowałam się do matury najlepiej jak mogłam :) lekcje odbywają się w bardzo miłej atmosferze, Pani Daria prowadzi lekcje ciekawie i z dużym zaangażowaniem.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 września 2018

Pani Daria jest kompetentną i rzetelną nauczycielką, która w ciągu kilku lekcji jest w stanie przygotować ucznia, by ze spokojem zdał maturę. Zajęcia przebiegały w bezstresowej i miłej atmosferze, a dzięki cennym uwagom i wskazówkom bez problemu poradziłam sobie na egzaminie ustnym, którego najbardziej się obawiałam. Serdecznie polecam!

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 września 2017

Chicelibyśmy podziękować pani Darii za przygotowanie naszej córki do egzaminu gimnazjalnego. Jej fachowa pomoc, kompetencje i ogromne zaangażowanie były bardzo pomocne. Alicja nie tylko zdała bardzo dobrze egzamin i dostała się do wybranego liceum, ale także polubiła język polski. Teraz to procentuje w nowej szkole.

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 września 2017

Pani Daria to nauczyciel, który każdego ucznia wprowadzi w świat języka polskiego z pasją i zaangażowaniem. To osoba, która nie tylko jest nauczycielem, ale przede wszystkim cudownym człowiekiem, który potrafi indywidualnie podejść do ucznia, z którym tworzy idealną i bardzo przyjazną atmosferę do pracy.
Drogi uczniu! Jeśli jesteś osobą, która pragnie tylko zdać maturę z j.polskiego ,ponieważ masz z tym przedmiotem problemy to z pewnością ją zdasz i jestem pewny,że z niedowierzaniem będziesz patrzeć na swój wynik egzaminu z języka polskiego.
Drogi uczniu! Jeśli jesteś bardzo ambitny i pragniesz napisać maturę na jak najwyższy wynik i dostać się na wymarzone studia właśnie dzięki wysokiemu wynikowi z języka polskiego to idealnie postąpisz idąc na lekcje do Pani Darii !
Dzięki Darii zdałem maturę z języka polskiego na poziomie rozszerzonym na poziomie 80%, co dało mi przepustkę na wymarzone studia.
Gimnazjalisto, licealisto,maturzysto, uczniu nie czekaj! Już dziś zapisz się na lekcje do Pani Darii ,a nie pożałujesz!

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 maja 2016

Pani Daria jest bardzo kompetentnym nauczycielem, wkłada dużo wysiłku i serca w swoją pracę. Zawdzięczam jej zdaną ustną maturę z języka polskiego na 83 %. Serdecznie polecam.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.