Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Online
Poznań
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język polski40 - 50 / 60 min

Daria

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/56 opinii

Opis ogłoszenia

Jestem nauczycielem języka polskiego - nie tylko z doświadczeniem, ale i z pasją. Dużo wymagam, sama też dużo z siebie daję. Z każdym uczniem pracuję indywidualnie, dostosowując metody do wymagań, potrzeb, umiejętności, zdolności. Na pierwszym spotkaniu wspólnie ustalamy profil, wyznaczamy cele i określamy podsawową metodykę. Nauczam na każdym poziomie szkoły podstawowej, gimnazjum oraz szkoły średniej. Przygotowuję do egzaminów, szczególnie do matury. A przy tym kształcę przede wszystkim umiejętność posługiwania się językim, swobodnego wyrażania myśli, refleksji, odczuć, formułowania przekonań, argumentowania własnego stanowiska - to jest potencjał na życie :-)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lipca 2019

Pani Daria jest świetną nauczycielką, nie tylko przygotowała mnie do egzaminu ósmoklasisty, nauczyła pisać rozprawki, ale też zachęciła do czytania książek. Lekcje odbywały się w bardzo przyjemnej atmosferze, na każdej z nich mogłam napić się pysznej lemoniady lub aromatycznej herbaty. Pani Daria nie była dla mnie tylko nauczycielką ale też przyjaciółką z którą mogłam porozmawiać o dobrej książce czy filmie.

avatar
Izabella
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 września 2018

Super korepetycje :) polecam, dzięki Pani Darii przygotowałam się do matury najlepiej jak mogłam :) lekcje odbywają się w bardzo miłej atmosferze, Pani Daria prowadzi lekcje ciekawie i z dużym zaangażowaniem.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 września 2018

Pani Daria jest kompetentną i rzetelną nauczycielką, która w ciągu kilku lekcji jest w stanie przygotować ucznia, by ze spokojem zdał maturę. Zajęcia przebiegały w bezstresowej i miłej atmosferze, a dzięki cennym uwagom i wskazówkom bez problemu poradziłam sobie na egzaminie ustnym, którego najbardziej się obawiałam. Serdecznie polecam!

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 września 2017

Chicelibyśmy podziękować pani Darii za przygotowanie naszej córki do egzaminu gimnazjalnego. Jej fachowa pomoc, kompetencje i ogromne zaangażowanie były bardzo pomocne. Alicja nie tylko zdała bardzo dobrze egzamin i dostała się do wybranego liceum, ale także polubiła język polski. Teraz to procentuje w nowej szkole.

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 września 2017

Pani Daria to nauczyciel, który każdego ucznia wprowadzi w świat języka polskiego z pasją i zaangażowaniem. To osoba, która nie tylko jest nauczycielem, ale przede wszystkim cudownym człowiekiem, który potrafi indywidualnie podejść do ucznia, z którym tworzy idealną i bardzo przyjazną atmosferę do pracy.
Drogi uczniu! Jeśli jesteś osobą, która pragnie tylko zdać maturę z j.polskiego ,ponieważ masz z tym przedmiotem problemy to z pewnością ją zdasz i jestem pewny,że z niedowierzaniem będziesz patrzeć na swój wynik egzaminu z języka polskiego.
Drogi uczniu! Jeśli jesteś bardzo ambitny i pragniesz napisać maturę na jak najwyższy wynik i dostać się na wymarzone studia właśnie dzięki wysokiemu wynikowi z języka polskiego to idealnie postąpisz idąc na lekcje do Pani Darii !
Dzięki Darii zdałem maturę z języka polskiego na poziomie rozszerzonym na poziomie 80%, co dało mi przepustkę na wymarzone studia.
Gimnazjalisto, licealisto,maturzysto, uczniu nie czekaj! Już dziś zapisz się na lekcje do Pani Darii ,a nie pożałujesz!

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 maja 2016

Pani Daria jest bardzo kompetentnym nauczycielem, wkłada dużo wysiłku i serca w swoją pracę. Zawdzięczam jej zdaną ustną maturę z języka polskiego na 83 %. Serdecznie polecam.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.