Marika Draniak

Ostatnia aktywność:
10 dni temu
 
Komorów
Podkowa Leśna
Grodzisk Mazowiecki
Milanówek
Pruszków
Brwinów
Jaktorów
Adamowizna

Marika Draniak

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie
Dla użytkownika Marika Draniak

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2017 - aktualnie
Uniwersytet Warszawski
Uniwersyteckie Kolegium Kształcenia Nauczycieli Języków Obcych (UKKNJA)
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 stycznia 2021

Pani Marika na nowo przywróciła mi chęci do nauki angielskiego, pomogła nadrobić zaległości, zajęcia przebiegały zawsze w miłej atmosferze. Angielski nie jest taki straszny! :) bardzo polecam

avatar
Alek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 marca 2019

Pani Marika pomogła mi w przygotowaniu do rozszerzonej matury. Jest bardzo sympatyczną i cierpliwą osobą. W organizacji zajęć wykazuje się profesjonalizmem i wysokim poziomem merytorycznym, a przy tym cechuje ją wysoka kultura osobista. Widzi nad czym uczeń powinien jeszcze popracować, a z czym radzi sobie dobrze. Z czystym sumieniem polecam każdemu.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.