Marika Draniak

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Podkowa Leśna
Grodzisk Mazowiecki
Milanówek
Pruszków
Brwinów
Adamowizna
Książenice
Owczarnia

Marika Draniak

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/54 opinie
Dla użytkownika Marika Draniak

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Patryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 sierpnia 2021

Nie pisze nigdy nic na takich stronach, ale Pani Marika pomogła mi w wakacje w przygotowaniu do poprawki z języka angielskiego. Jej pomoc była nieoceniona i w tym roku wracam, żeby przygotowywać się do matury. Nauka była przyjemna Nie wiem czy powinienem ją polecać, bo może zabraknac dla mnie miejsca!!! Dziekuje Pani Mariko!

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 lipca 2021

Z czystym sumieniem mogę polecić zajęcia z panią Mariką, przestałam bać się języka angielskiego :) materiały były ciekawe, zajęcia były zawsze przygotowane od A do Z, nie było czasu na nudę :) serdecznie polecam!

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 stycznia 2021

Pani Marika na nowo przywróciła mi chęci do nauki angielskiego, pomogła nadrobić zaległości, zajęcia przebiegały zawsze w miłej atmosferze. Angielski nie jest taki straszny! :) bardzo polecam

avatar
Alek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 marca 2019

Pani Marika pomogła mi w przygotowaniu do rozszerzonej matury. Jest bardzo sympatyczną i cierpliwą osobą. W organizacji zajęć wykazuje się profesjonalizmem i wysokim poziomem merytorycznym, a przy tym cechuje ją wysoka kultura osobista. Widzi nad czym uczeń powinien jeszcze popracować, a z czym radzi sobie dobrze. Z czystym sumieniem polecam każdemu.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.