LEKARZ Małgorzata

Ostatnia aktywność:
dzisiaj
 
 
Online
Lublin
Zamość
Biała Podlaska
Chełm
Warszawa
Płock
Ostrołęka
Radom

LEKARZ Małgorzata

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/514 opinii
Dla użytkownika LEKARZ Małgorzata

O mnie

Wkrótce lekarz stażysta. Pogodna, cierpliwa i wymagająca :)

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2011 - 04.2014
I LO im. Stanisława Staszica w Lublinie
10.2014 - 05.2020
Uniwersytet Medyczny w Lublinie
lekarski
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
09.2016 - aktualnie
Korepetycje
Sukcesy w przygotowywaniu uczniów do matury z biologii na poziomie rozszerzonym

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 14
avatar
Julka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2021

Pani Gosia tłumaczy zagadnienia z biologii w przystępny i ciekawy sposób, uczy jak formułować odpowiedzi do zadań maturalnych i daje wiele praktycznych rad, na co zwracać uwagę ucząc się, dzięki czemu nie marnuje się czasu na wkuwanie niepotrzebnych szczegółów. Polecam każdemu kto chce napisać maturę na bardzo dobry wynik bo z tą panią nie jest to problemem.

LEKARZ Małgorzata

Julia napisała tegoroczną maturę na 80%, cały rok uczyłyśmy się online przez Skype.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 maja 2021

Polecam całym serduszkiem! Pani Małgosia jest bardzo sympatyczną osobą z ogromną wiedzą, którą potrafi przekazać w najprostszy sposób. Jest konsekwentna oraz punktualna. Nigdy nie miała problemu, aby wytłumaczyć coś ponownie, a ja nie czułam się skrępowana prosząc o to.

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 maja 2021

Szczerze mogę polecić Panią Małgosię, bardzo miła, wyrozumiała, chętnie i cierpliwie tłumaczyła wszystkie trudniejsze zagadnienia, oprócz tego zwraca szczególną uwagę na klucz maturalny. Szczególnie mi pomogło delikatne rozszerzanie materiału, które pozwoliło mi zauważać schematy i dogłębnie zrozumieć wszystkie mechanizmy. Widzę u siebie ogromny postęp, który zawdzięczam Pani Małgosi.

LEKARZ Małgorzata

Kinga napisała tegoroczną maturę na 83%, cały rok uczyłyśmy się online przez Skype.

avatar
Marysia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 maja 2021

Pani Małgosia podjęła się robienie ze mną zadań na dwa miesiące przed maturą, bardzo mi pomogła robiąc ze mną różne testy, gdy widziała moje braki zawsze była w stanie wszytko wytłumaczyć. Cieszę się że na nią trafiłam

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lipca 2020

Pani Małgosia to cudowny człowiek. Nie miałam okazji poznać jej osobiście- zajęcia odbywały się online z powodu panującej sytuacji epidemiologicznej. Mimo to, niczego na zajęciach nie zabrakło- wspaniałe atmosfera i przede wszystkim masa wiedzy przekazana w 1,5 h. Jest to czas naprawdę intensywnej pracy. Pani Małgosia nauczyła mnie jak logicznie odpowiadać na pytania i okazuje się że ta biologia wcale nie jest taka trudna :) czekam na wyniki matury, ale czuję, że bez problemu dostanę się na studia na kierunku lekarskim. Polecam!!!

avatar
Edyta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 czerwca 2020

Pani Małgosia przygotowywała mnie do matury z biologii przez dwa lata i po tym czasie mogę szczerze powiedzieć że jest bardzo kompetentną korepetytorką, jest sumienna, punktualna i wyrozumiała. Polecam wszystkim którzy celują w wysokie wyniki na maturze! Na zajęciach panuje sympatyczna atmosfera a wiedza jest przekazywana w jasny i zrozumiały sposób. Zajęcia z Panią Małgosią to czysta przyjemność aż trudno się rozstawać. To była miła współpraca! :)

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 czerwca 2020

Zajęcia bardzo dobrze zaplanowane, dzięki przemiłej Pani wreszcie zrozumiałam klucz maturalny. Można liczyć na wsparcie w każdym momencie i ciepłe słowa otuchy, ze będzie dobrze. Dużo wiedzy merytorycznej w formie która łatwo przyswoić. Cenne wskazówki na każdym kroku. Czuje się dobrze przygotowana i liczę na dobre wyniki maturalne. Bardzo polecam

avatar
Wiki
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 czerwca 2020

Korepetycje z panią bardzo pomogły przygotować mi się do matury z biologii, szczególnie zrozumieć klucz maturalny. Dzięki niej mogę liczyć na dobry wynik na maturze z biologii, polecam

avatar
Jasiek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 stycznia 2020

Aby dostać się na wymarzone studia na kierunku lekarskim, poprosiłem o pomoc Panią Gosię. Zajęcia bardzo dużo mi dały, ponieważ w szkole nauczyciel nie interesuje się tym, czy każdy zrozumiał temat, a Pani Gosia wiele mi wytłumaczyła, więc część wiedzy zrozumiałem na ,,logikę", co znacznie ułatwiło mi rozwiązywaniu wielu zadań. To świetna osoba, która podchodzi profesjonalnie do sprawy, zna się na rzeczy! Obecnie studiuję medycynę w Warszawie i zawdzięczam to między innymi Pani Małgosi. Polecam!

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 września 2019

Świetna osoba. Polecam z całego serca. Nauczyła mnie więcej niż nauczyciele w szkole. Nauka biologii to nie tylko teoria, to przede wszystkim umiejętność wstrzelenia się w klucz. Tego właśnie nauczyła mnie Pani Gosia, a już niedługo rozpocznę studia na kierunku lekarskim.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lipca 2019

Jeśli miałabym znów przygotowywać się do matury, poszałabym do Pani Małgosi. To bardzo dokładna i cierpliwa osoba. Przy regularnym uczęszcaniu na korepetycje, cały materiał zostaje przerobiony. Pani Gosia mówi co jest najważniejsze z ,,teorii", a następnie robi dużo zadań z uczniem. Zawsze tłumaczy, dlaczego dana odpowiedź powinna brzmieć tak, a nie inaczej. Wkrótce dostanę sie na wymarzone studia i goraco polecam Panią Małgosię jako korepetytorkę :)

LEKARZ Małgorzata

Anna obecnie studiuje medycynę w Warszawie :)

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2019

Pani Małgosia to wspaniała osoba, która bardzo dużo tłumaczy. Każdy temat został dokładnie poruszony. Nie da się napisać dobrze matury polegając wyłącznie na korepetycjach, gdyż nauka w domu jest niezbędna, jednak Pani Gosia jako student medycyny wie już, na jakie tematy zwracać uwagę, tłumaczy jak napisać zdanie, żeby wpasować się w klucz. Polecam gorąco korepetycje u Pani Gosi!!! P.S. Jestem bardzo zadowolona z mojego tegorocznego wyniku i wkrótce stanę się studentką kierunku lekarskiego :)

avatar
Iwona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 czerwca 2018

Pani Gosia jest cudowną osobą, która wkłada całe serce w przygotowanie ucznia do egzaminu. Dzięki niej dostałam się na wymarzone studia! Przygotowuje zarówno merytorycznie jak i technicznie. Dzięki jej metodzie spokojnie na maturze wyrobiłam się z czasem i nie musiałam się stresować. Po każdych zajęciach otrzymywałam cały pakiet pracy domowej i bardzo dużo materiałów. Miałam dużo korepetytorów w swojej karierze edukacyjnej, ale Gosia była najlepsza! Polecam z całego serca

LEKARZ Małgorzata

Iwona jest studentką kierunku lekarskiego, w tym roku akademickim rozpoczęła naukę :)

avatar
Artur
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 maja 2017

Rzetelna osoba, która podchodzi w adekwatny do ucznia sposób. Udostępnia swoje materiały, oraz niebzebdne przyrządy do ich wypełniania. Osoba godna polecenia,

LEKARZ Małgorzata

Artur jest już studentem kierunku lekarskiego :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.