LEKARZ Małgorzata

Ostatnia aktywność:
dzisiaj
 
 
Online
Lublin
Zamość
Biała Podlaska
Chełm
Warszawa
Płock
Ostrołęka
Radom
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Korepetycje z biologii u lekarza (możliwość przygotowania od matury lub doraźnych zajęć również online)

Kim jestem?
Dzień dobry! Jestem lekarzem (w czerwcu 2020 roku ukończyłam studia), a od października 2020 roku wybieram się na staż podyplomowy.
W gimnazjum byłam laureatką Olimpiady Biologicznej, a na studia lekarskie dostałam się za pierwszym razem, pisząc maturę z biologii na 93%.

!!! W okresie od marca do czerwca z powodu panującej sytuacji epidemiologicznej zmieniłam tryb nauki ze stacjonarnego na online. Posiłkując się opiniami moich uczniów, mogę stwierdzić, że nie wpłynęło to na jakość zajęć. Podsumowując naszą współpracę, uczniowie byli bardzo usatysfakcjonowani i nie ukrywali, że kolejnym atutem zajęć stała się wygoda! Wspomnę również o tym, że obecnie dalej (pomimo wakacji), prowadzę zajęcia online przygotowujące do matury również z uczniami z poza województwa lubelskiego :)
Wszystkie materiały potrzebne na zajęcia maturalne i nie tylko, zostały przeze mnie przekształcone w formę możliwą do odtworzenia na komputerze, więc jestem przygotowana na takie okoliczności.

Plusy zajęć online:
- wygoda
- oszczędność czasu
- większa możliwość dopasowania terminu zajęć (dotyczy to zarówno dni jak i godzin)
- możliwość odrobienia zajęć w dogodnym terminie, gdyby zaszła taka potrzeba
- możliwość odbywania zajęć nawet podczas gorszego samopoczucia (nie trzeba wtedy wychodzić z domu :))

Co oferuję?
Praca ze mną to nauka do egzaminu maturalnego- osobiście u mnie w domu lub online. Jest także możliwość doraźnych lekcji lub wytłumaczenia konkretnych tematów, zarówno z zakresu obowiązującego w szkole jak i na poziomie studiów.

Dlaczego warto wybrać mnie jako korepetytora?
Ponieważ moi byli uczniowie to już studenci medycyny, którym możesz być i Ty :)
Mam wieloletnie doświadczenie- przez okres studiów miałam okazję pracować z różnymi osobami, więc posiadam szerokie spojrzenie na to, jakie błędy popełniają uczniowie i z czym mają problem. Potrafię porozumieć się z każdym uczniem i sprostać jego wymaganiom. Jestem komunikatywna, lubię prace z ludźmi, co roku podczas wakacji miałam okazję pracować w wielu miejscach wymagających kontaktu z drugim człowiekiem, a także jako studentka medycyny nabyłam ogromne doświadczenie zarówno w tłumaczeniu jak i zdobywaniu wiedzy.

Korepetycje z uczniami wzoruję na sposobie osobistego przygotowania do matury, a także z punktu widzenia wielu lat nauki na studiach lekarskich, dzięki temu w obiektywnie potrafię podsumować dany dział w biologii i przekazać wiedzę w treściwy sposób, dobrze punktowany na maturze.

Jak wyglądają zajęcia?
Na każdej lekcji przestawiam plan działania na najbliższy czas- dzięki temu wiadomo, przez jaki okres należy się danego tematu uczyć w domu.
Na zajęciach wykonujemy zadania ustnie z moich zbiorów zadań, które mam już opracowane. Zdjęcia zadań wraz z odpowiedziami przesyłam uczniowi na maila, aby w domu mógł je sobie na spokojnie powtórzyć. Dzięki temu, robimy na zajęciach dużo zadań, a rozmawiając z uczniem na bieżąco wyłapuję jego błędy i koryguję je.

Materiał mam podzielony na wiele działów- omówienie jednego działu zajmuje trzy/cztery lekcje. Przez około miesiąc uczeń samodzielnie czyta treść podręcznika z danego działu- w razie pytań zawsze tłumaczę niezrozumiałą kwestię na zajęciach. W tym czasie zadaniem ucznia jest również wykonywanie zadań w domu z omawianego przez nas działu w zbiorze D. Witowskiego.
Po wykonaniu zadań z danego działu, udostępniam test wraz z odpowiedziami z moich materiałów oraz zadaję maturę.
Tak więc uczeń przynosi mi maturę co miesiąc- na zajęciach ją sprawdzam, następnie zostaje omówiona, a uczeń w trakcie mojego sprawdzania wykonuje zadania z innego zbioru dotyczące omawianego działu, które również potem sprawdzamy.

Następnie przechodzimy do kolejnego działu i sposób nauki wygląda tak samo.
W grudniu oraz kwietniu, proszę ucznia by w ramach powtórek przeczytał samodzielnie Vademecum E. Pyłki- Gutowskiej, gdyż sama się w ten sposób uczyłam.

Zajęcia online
Przebieg zajęć online jest taki sam, również posiadam w nim bogate doświadczenie. Materiały na zajęcia wysyłam kilka dni wcześniej, aby uczeń mógł je pobrać i odtworzyć na komputerze. Matury również są przeze mnie sprawdzane- proszę ucznia o wcześniejsze wysłanie mi zdjęć rozwiązanego arkusza.

Co daje nauka ze mną?
Spokój, uporządkowanie wiedzy, a także opiekę osoby doświadczonej. Zawsze omawiając coś, daję przykłady, które pojawiły się na maturze, zwracam uwagę co w danej wypowiedzi należy zawrzeć i jak odpowiadać na pytania, które pozornie wydają się takie same. Jestem bardzo dokładna i pilnuję, by zadania były omawiane z niezwykłą precyzją, aby uczeń bez problemu napisał maturę i dostał się na wymarzone studia (najczęściej jest to kierunek lekarski lub lekarsko- dentystyczny).

Cena i czas trwania zajęć
Zajęcia prowadzę u mnie w domu lub online. Według opracowanego przeze mnie planu, spotkania odbywają się raz w tygodniu, czas trwania to 1,5h (90 min). Koszt to 120 zł.

Kontakt
Proszę dzwonić pod nr 697 512 739. Nie zawsze mogę odebrać- proszę wtedy o pozostawienie SMS- na pewno oddzwonię.

Do zobaczenia!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2011 - 04.2014
I LO im. Stanisława Staszica w Lublinie
10.2014 - 05.2020
Uniwersytet Medyczny w Lublinie
lekarski
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
09.2016 - aktualnie
Korepetycje
Sukcesy w przygotowywaniu uczniów do matury z biologii na poziomie rozszerzonym

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 13
avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 maja 2021

Polecam całym serduszkiem! Pani Małgosia jest bardzo sympatyczną osobą z ogromną wiedzą, którą potrafi przekazać w najprostszy sposób. Jest konsekwentna oraz punktualna. Nigdy nie miała problemu, aby wytłumaczyć coś ponownie, a ja nie czułam się skrępowana prosząc o to.

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 maja 2021

Szczerze mogę polecić Panią Małgosię, bardzo miła, wyrozumiała, chętnie i cierpliwie tłumaczyła wszystkie trudniejsze zagadnienia, oprócz tego zwraca szczególną uwagę na klucz maturalny. Szczególnie mi pomogło delikatne rozszerzanie materiału, które pozwoliło mi zauważać schematy i dogłębnie zrozumieć wszystkie mechanizmy. Widzę u siebie ogromny postęp, który zawdzięczam Pani Małgosi.

avatar
Marysia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 maja 2021

Pani Małgosia podjęła się robienie ze mną zadań na dwa miesiące przed maturą, bardzo mi pomogła robiąc ze mną różne testy, gdy widziała moje braki zawsze była w stanie wszytko wytłumaczyć. Cieszę się że na nią trafiłam

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lipca 2020

Pani Małgosia to cudowny człowiek. Nie miałam okazji poznać jej osobiście- zajęcia odbywały się online z powodu panującej sytuacji epidemiologicznej. Mimo to, niczego na zajęciach nie zabrakło- wspaniałe atmosfera i przede wszystkim masa wiedzy przekazana w 1,5 h. Jest to czas naprawdę intensywnej pracy. Pani Małgosia nauczyła mnie jak logicznie odpowiadać na pytania i okazuje się że ta biologia wcale nie jest taka trudna :) czekam na wyniki matury, ale czuję, że bez problemu dostanę się na studia na kierunku lekarskim. Polecam!!!

avatar
Edyta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 czerwca 2020

Pani Małgosia przygotowywała mnie do matury z biologii przez dwa lata i po tym czasie mogę szczerze powiedzieć że jest bardzo kompetentną korepetytorką, jest sumienna, punktualna i wyrozumiała. Polecam wszystkim którzy celują w wysokie wyniki na maturze! Na zajęciach panuje sympatyczna atmosfera a wiedza jest przekazywana w jasny i zrozumiały sposób. Zajęcia z Panią Małgosią to czysta przyjemność aż trudno się rozstawać. To była miła współpraca! :)

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 czerwca 2020

Zajęcia bardzo dobrze zaplanowane, dzięki przemiłej Pani wreszcie zrozumiałam klucz maturalny. Można liczyć na wsparcie w każdym momencie i ciepłe słowa otuchy, ze będzie dobrze. Dużo wiedzy merytorycznej w formie która łatwo przyswoić. Cenne wskazówki na każdym kroku. Czuje się dobrze przygotowana i liczę na dobre wyniki maturalne. Bardzo polecam

avatar
Wiki
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 czerwca 2020

Korepetycje z panią bardzo pomogły przygotować mi się do matury z biologii, szczególnie zrozumieć klucz maturalny. Dzięki niej mogę liczyć na dobry wynik na maturze z biologii, polecam

avatar
Jasiek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 stycznia 2020

Aby dostać się na wymarzone studia na kierunku lekarskim, poprosiłem o pomoc Panią Gosię. Zajęcia bardzo dużo mi dały, ponieważ w szkole nauczyciel nie interesuje się tym, czy każdy zrozumiał temat, a Pani Gosia wiele mi wytłumaczyła, więc część wiedzy zrozumiałem na ,,logikę", co znacznie ułatwiło mi rozwiązywaniu wielu zadań. To świetna osoba, która podchodzi profesjonalnie do sprawy, zna się na rzeczy! Obecnie studiuję medycynę w Warszawie i zawdzięczam to między innymi Pani Małgosi. Polecam!

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 września 2019

Świetna osoba. Polecam z całego serca. Nauczyła mnie więcej niż nauczyciele w szkole. Nauka biologii to nie tylko teoria, to przede wszystkim umiejętność wstrzelenia się w klucz. Tego właśnie nauczyła mnie Pani Gosia, a już niedługo rozpocznę studia na kierunku lekarskim.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lipca 2019

Jeśli miałabym znów przygotowywać się do matury, poszałabym do Pani Małgosi. To bardzo dokładna i cierpliwa osoba. Przy regularnym uczęszcaniu na korepetycje, cały materiał zostaje przerobiony. Pani Gosia mówi co jest najważniejsze z ,,teorii", a następnie robi dużo zadań z uczniem. Zawsze tłumaczy, dlaczego dana odpowiedź powinna brzmieć tak, a nie inaczej. Wkrótce dostanę sie na wymarzone studia i goraco polecam Panią Małgosię jako korepetytorkę :)

LEKARZ Małgorzata

Anna obecnie studiuje medycynę w Warszawie :)

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2019

Pani Małgosia to wspaniała osoba, która bardzo dużo tłumaczy. Każdy temat został dokładnie poruszony. Nie da się napisać dobrze matury polegając wyłącznie na korepetycjach, gdyż nauka w domu jest niezbędna, jednak Pani Gosia jako student medycyny wie już, na jakie tematy zwracać uwagę, tłumaczy jak napisać zdanie, żeby wpasować się w klucz. Polecam gorąco korepetycje u Pani Gosi!!! P.S. Jestem bardzo zadowolona z mojego tegorocznego wyniku i wkrótce stanę się studentką kierunku lekarskiego :)

avatar
Iwona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 czerwca 2018

Pani Gosia jest cudowną osobą, która wkłada całe serce w przygotowanie ucznia do egzaminu. Dzięki niej dostałam się na wymarzone studia! Przygotowuje zarówno merytorycznie jak i technicznie. Dzięki jej metodzie spokojnie na maturze wyrobiłam się z czasem i nie musiałam się stresować. Po każdych zajęciach otrzymywałam cały pakiet pracy domowej i bardzo dużo materiałów. Miałam dużo korepetytorów w swojej karierze edukacyjnej, ale Gosia była najlepsza! Polecam z całego serca

LEKARZ Małgorzata

Iwona jest studentką kierunku lekarskiego, w tym roku akademickim rozpoczęła naukę :)

avatar
Artur
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 maja 2017

Rzetelna osoba, która podchodzi w adekwatny do ucznia sposób. Udostępnia swoje materiały, oraz niebzebdne przyrządy do ich wypełniania. Osoba godna polecenia,

LEKARZ Małgorzata

Artur jest już studentem kierunku lekarskiego :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.