Małgorzata Ewa

Ostatnia aktywność:
6 dni temu
 
Online
Gliwice
Katowice

Małgorzata Ewa

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/55 opinii
Dla użytkownika Małgorzata Ewa

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 maja 2020

Polecam zwłaszcza za świetne podejście i motywowanie do systematycznej nauki do matury. Rok temu zdawałem angielski na rozszerzeniu i chociaz nigdy nie był moją mocną stroną to udało mi się uzyskać prawie 90% co pomogło mi w dostaniu się na politechnikę :D aktualnie odbywam z panią Gosią konwersacje językowe na skype i również polecam!

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 kwietnia 2020

Bardzo polecam Panią Małgorzatę!
Zajęcia prowadzone w miłej atmosferze, zagadnienia omówione szczegółowo a wszelakie tematy wyczerpane do granic mozliwosci. Jeśli wystąpiły jakieś pytania lub wątpliwości w trakcie zajęć to zostały one błyskawicznie wyjaśnione.

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 kwietnia 2020

Serdecznie polecam! Zajęcia prowadzone są w miłej atmosferze i są bardzo ciekawe. Pani Małgorzata jest bardzo profesjonalna i cierpliwie wszystko tłumaczy i odpowiada na każde pytanie. Najlepszy nauczyciel na jakiego jak dotąd trafiłam :)

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 kwietnia 2020

Serdecznie polecam! Pani Małgorzata jest zawsze profesjonalna i przygotowana do zajęć, a do tego niezmiernie sympatyczna. Potrafi zachęcić do nauki i zaciekawić tematem. Wiem, co mówię, bo uczyła mojego syna, który miał duże problemy z angielskim (5 klasa podstawówki). Szybko nadrobił zaległości i stał się piątkowym uczniem, a nie sądziłam, że to możliwe ;)

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 kwietnia 2020

Bardzo kompetentna osoba. Lekcje są przeprowadzane w ciekawy sposób z wykorzystaniem artykułów czy filmików. Dla każdego znajdzie coś interesującego, co zachęca do nauki języka nawet tych lekko opornych i znudzonych unitami z podręcznika.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.