Małgorzata Ewa

Ostatnia aktywność:
6 dni temu
 
Online
Gliwice
Katowice
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Zapraszam na zajęcia z j. angielskiego na poziomach A1-C1. Oferuję:
- korepetycje
- konwersacje
- zajęcia dodatkowe
- przygotowanie do egzaminów
- zajęcia z profesjonalnego języka medycznego.
Na zajęciach lubię używać “żywego języka”- materiałów spoza podręczników, takich jak artykuły, filmiki, audycje. 
Posiadam ok. 7-letnie doświadczenie zarówno z osobami dorosłymi, jak i z dziećmi i młodzieżą. Jestem absolwentką matury międzynarodowej, certyfikowaną egzaminem British Council (C1).

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
Środa
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 maja 2020

Polecam zwłaszcza za świetne podejście i motywowanie do systematycznej nauki do matury. Rok temu zdawałem angielski na rozszerzeniu i chociaz nigdy nie był moją mocną stroną to udało mi się uzyskać prawie 90% co pomogło mi w dostaniu się na politechnikę :D aktualnie odbywam z panią Gosią konwersacje językowe na skype i również polecam!

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 kwietnia 2020

Bardzo polecam Panią Małgorzatę!
Zajęcia prowadzone w miłej atmosferze, zagadnienia omówione szczegółowo a wszelakie tematy wyczerpane do granic mozliwosci. Jeśli wystąpiły jakieś pytania lub wątpliwości w trakcie zajęć to zostały one błyskawicznie wyjaśnione.

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 kwietnia 2020

Serdecznie polecam! Zajęcia prowadzone są w miłej atmosferze i są bardzo ciekawe. Pani Małgorzata jest bardzo profesjonalna i cierpliwie wszystko tłumaczy i odpowiada na każde pytanie. Najlepszy nauczyciel na jakiego jak dotąd trafiłam :)

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 kwietnia 2020

Serdecznie polecam! Pani Małgorzata jest zawsze profesjonalna i przygotowana do zajęć, a do tego niezmiernie sympatyczna. Potrafi zachęcić do nauki i zaciekawić tematem. Wiem, co mówię, bo uczyła mojego syna, który miał duże problemy z angielskim (5 klasa podstawówki). Szybko nadrobił zaległości i stał się piątkowym uczniem, a nie sądziłam, że to możliwe ;)

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 kwietnia 2020

Bardzo kompetentna osoba. Lekcje są przeprowadzane w ciekawy sposób z wykorzystaniem artykułów czy filmików. Dla każdego znajdzie coś interesującego, co zachęca do nauki języka nawet tych lekko opornych i znudzonych unitami z podręcznika.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.