Łukasz Muzobee Academy

Ostatnia aktywność:
dzisiaj
 
 
Online
Warszawa (BIELANY +11)

Łukasz Muzobee Academy

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/515 opinii
Dla użytkownika Łukasz Muzobee Academy

O mnie

Mam na imię Łukasz, jestem realizatorem dźwięku, producentem i nauczycielem szkoły muzycznej Music&More i autorem platformy edukacyjnej Muzobee. Grą na siedmiu instrumentach zajmuję się od kilkunastu lat. Posiadam doświadczenie w pracy z dziećmi, ale moi uczniowie to w większości dorośli, dlatego stworzyłem system pracy idealny dla osób w dowolnym wieku (bez górnej granicy), które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z muzyką. Oferuję naukę gry na fortepianie oraz gitarze, wzbogaconą o kształcenie słuchu, teorię muzyki, czytanie nut, harmonię, improwizację, produkcję oraz wiedzę ogólnomuzyczną. Zapraszam!

Prezentacja video

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2001 - 09.2010
Państwowa Szkoła Muzyczna im. Karola Szymanowskiego
Fortepian
09.2014 - aktualnie
Uniwersytet Warszawski
Muzykologia
09.2016 - 06.2018
Akademia Realizacji Dźwięku
Realizacja nagrań i nagłośnień
Kursy i szkolenia
.
Pro Mixing - Signature Sound Music Production & Mixing Techniques by Ian Sutton
08.2005
Kurs pianistyczny w Szczecinku
09.2015
Techniki pedagogiczne - grupowe zajęcia muzyczne - Music&More
05.2017
Hz Studio - Praktyka w zakresie realizacji nagrań i miksu
06.2017
Certyfikat PreSonus Studio One - PreSonus Studio One Certified User Digital Audio Workstation
06.2017
Certyfikat Pro Tools 101 + 110 - Avid Certified User: Pro Tools Digital Audio Workstation
Doświadczenie
09.2015 - aktualnie
NAUCZYCIEL SZKOŁY MUZYCZNEJ
Music&More
01.2016 - aktualnie
INŻYNIER AUDIO
Kompozycja Aranżacja Mix i Mastering Sound Design Produkcja muzyki

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 15
avatar
Oliwier
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lipca 2023

Przez długi czas w mojej głowie pojawiało się wiele pytań dotyczących produkcji, mix/masteringu, harmonii oraz teorii muzyki. Na szczęście trafiłem na pana Łukasza który rozwiał moje wszelkie wątpliwości i pokazał wiele ciekawych rozwiązań. Zajęcia przebiegają w bardzo przyjemnej oraz komfortowej atmosferze co pozwala mi na pełne skupienie.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 czerwca 2023

Zajęcia u pana Łukasza są niesamowite! Gram od niecałego roku i nauczyłam się już wielu nowych rzeczy. Wykorzystuje ciekawe metody nauki, które sprawiają, że nauka staje się przyjemnością. Dodatkowo, panuje tam miła atmosfera, co pozwala czuć się swobodnie i zrelaksowanie. To naprawdę wspaniałe miejsce do rozwoju muzycznego :)

avatar
Igor
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 czerwca 2023

wspaniały nauczyciel, 2 letnie lekcje muzyczne w muzobee zawsze były przyjemne oraz produktywne. Z totalnego nowicjusza nauczyłem się grać na gitarze dzięki dobrej atmosferze, otwartości na nowe pomysły i doświadczeniu pana Łukasza.
bardzo polecam :D

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lutego 2023

Byłem u kilku nauczycieli, wreszcie trafiłem na Łukasza. Na zajęcia uczęszczam kilka lat i mam nadzieję pochodzić jeszcze dobrych parę. Niesamowity progres ogólnomuzyczny. Skuteczne metody. Zdecydowanie polecam. Najlepszy nauczyciel gitary/pianina z jakim miałem do czynienia.

avatar
Sofia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 października 2022

Jako dziecko miałam nauczycielkę, która uczyła mnie tylko powtarzać za nią. Takie podejście sprawiło, że po latach w głowie nie zostało nic. Zdecydowałam spróbować jeszcze raz z Panem Łukaszem i była to słuszna decyzja. Zaczęłam od zera i w ciekawy sposób na nowo zakochałem się w fortepianie. Czuć, że mu zależy i do każdego podchodzi indywidualnie. Komunikacja jest bardzo łatwa, a po zajęciach wychodzi się z uśmiechem.
Polecam!

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2021

Długo zastanawiałam się nad powrotem do gry na pianinie. Wiązało się to z rozpoczęciem nauki od podstaw z drugiej strony było moim marzeniem. Dzięki zajęciom u Pana Łukasza moje "odległe" marzenie staje się rzeczywistością. Pan Łukasz jako nauczyciel cechuje się niezwykłą łatwością przekazywania wiedzy w sposób łatwo dostępny dla ucznia.To człowiek z pasją i charyzmą. Czas na zajęciach wykorzystany jest w 100% i nigdy nie powiewa o nudę. Z pełną świadomością polecam zajęcia u tego nauczyciela wszystkim niezdecydowanym oraz tym którzy chcieliby odkrywać świat muzyki na NOWO.

avatar
Aga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 marca 2021

Przemiła atmosfera i super podejście do ucznia! Gry na pianinie uczę się od dziecka, nie pamiętam kiedy ostatni raz z taką chęcią siadałam do instrumentu. Pan Łukasz jest bardzo cierpliwy a zajęcia bardzo otwierają oczy na świat muzyki!

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 sierpnia 2020

Nie byłam pewna czy zajęcia nauki na instrumencie online mogą być skuteczne jednak ze względu na brak innej możliwości postanowiłam spróbować i była to bardzo dobra decyzja :) Po 3 miesiącach nauki widzę ogromne postępy i pomimo tego, że pojawiła się już możliwość powrotu do tradycyjnej formy lekcji wolę uczyć się na Skype. Lekcje są naprawdę fajne a nauczyciel profesjonalny i cierpliwy. Polecam wszystkim.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 sierpnia 2020

Gdyby ktoś mi kiedyś powiedział, że po roku nauki, zaczynając praktycznie „od zera”, będę grać na pianinie tak, jak gram dzisiaj, to bym mu nie uwierzyła.
Gdyby dodał jeszcze, że sama będę w stanie tworzyć własne kompozycje, jednocześnie świetnie się przy tym bawiąc, to już w ogóle bym go wyśmiała. A jednak jest to możliwe :)
Świetny, sympatyczny nauczyciel, z dużą dozą cierpliwości (nawet wtedy, gdy po raz kolejny tego samego dnia zagram d-moll zamiast D-duru :) ), miła atmosfera na zajęciach i program dostosowany do zainteresowań ucznia. Serdecznie polecam każdemu, kto chce czerpać prawdziwą radość z muzyki :)

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 grudnia 2019

Świetny nauczyciel, który do każdego podchodzi z cierpliwością i zaangażowaniem, a także uwzględnia indywidualne predyspozycje i upodobania muzyczne danego ucznia. Dzięki lekcjom u Pana Łukasza podchodzę do gry na pianinie z prawdziwą radością. Bardzo polecam :)

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 października 2018

Miałam do czynienia z wieloma nauczycielami, ale nigdy nie spotkałam się z osobą tak inspirującą, wszechstronną i pełną zaangażowania jak Pan Łukasz.
Polecam lekcje wszystkim, którzy chcą nauczyć się nie tylko poprawnego czytania nut i zwykłego trafiania w dźwięki, ale przede wszystkim grania i tworzenia prawdziwej muzyki z pasją.

avatar
Ala
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 października 2018

Pan Łukasz obudził w Julii pasję do gitary, ponieważ jest profesjonalnym i wymagającym nauczycielem, zwraca uwagę na szczegóły. Ma poczucie humoru i jest zawsze uśmiechnięty. To bardzo pozytywna osoba. Nawet po przeprowadzce córka chętnie biega na lekcje.

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 października 2018

Moja Córka chodzi na lekcję gitary już 3 rok i jest bardzo zadowolona. Pan Łukasz jest cierpliwy, ma dobre podejście pedagogiczne i umie ucznia zainteresować dobierając repertuar zgodnie z zainteresowaniami ucznia. Lekcje są interesujące, prowadzone profesjonalnie a Pan Łukasz ma ogromną wiedzę i umiejętności :-) POLECAM ! :-)

avatar
Jacek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lutego 2018

Uczylem sie u Pana Lukasza przez ponad pol roku gry na pianinie. Zmienilismy moje zle nawyki i nauczylem sie dobrych. Program dobrze dobrany do umiejetnosci i zainteresowan. Bardzo polecam Pana Lukasza, jest osoba cierpliwa i z pedagogicznym zacieciem.

avatar
Adrian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 sierpnia 2017

Miałem przyjemność przez jakiś czas uczyć się u p. Łukasza. Nauka z nim to czysta przyjemność. Nauczyciel kompetentny, rzetelny, wyrozumiały i cierpliwy. Gdybym mógł jeszcze raz wybrać swojego nauczyciela gry na gitarze to dokonałbym dokładnie takiego samego wyboru. W 100% POLECAM :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.