Ostatnia aktywność:
2 dni temu
 
 
Warszawa (BIELANY +6)

Łukasz

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/56 opinii
Dla użytkownika Łukasz

O mnie

Nazywam się Łukasz Machnicki, jestem realizatorem dźwięku, producentem i nauczycielem szkoły muzycznej Music&More, grą na 7 instrumentach zajmuję się od kilkunastu lat. Posiadam doświadczenie w pracy z dziećmi, ale moi uczniowie to w większości dorośli, dlatego stworzyłem system pracy idealny dla osób w dowolnym wieku (bez górnej granicy), które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z muzyką. Oferuję naukę gry na pianinie oraz gitarze, wzbogaconą o kształcenie słuchu, teorię muzyki, czytanie nut, harmonię, improwizację oraz wiedzę ogólnomuzyczną. Zapraszam!

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2001 - 09.2010
Państwowa Szkoła Muzyczna im. Karola Szymanowskiego
Fortepian
09.2016 - 06.2018
Akademia Realizacji Dźwięku
Realizacja nagrań i nagłośnień
Kursy i szkolenia
06.2017
Certyfikat Avid Pro Tools 101 + 110
06.2017
Certyfikat PreSonus Studio One
Doświadczenie
09.2015 - aktualnie
NAUCZYCIEL SZKOŁY MUZYCZNEJ
Music&More
01.2016 - aktualnie
INŻYNIER AUDIO
Kompozycja Aranżacja Mix i Mastering Sound Design Produkcja muzyki

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 grudnia 2019

Świetny nauczyciel, który do każdego podchodzi z cierpliwością i zaangażowaniem, a także uwzględnia indywidualne predyspozycje i upodobania muzyczne danego ucznia. Dzięki lekcjom u Pana Łukasza podchodzę do gry na pianinie z prawdziwą radością. Bardzo polecam :)

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 października 2018

Miałam do czynienia z wieloma nauczycielami, ale nigdy nie spotkałam się z osobą tak inspirującą, wszechstronną i pełną zaangażowania jak Pan Łukasz.
Polecam lekcje wszystkim, którzy chcą nauczyć się nie tylko poprawnego czytania nut i zwykłego trafiania w dźwięki, ale przede wszystkim grania i tworzenia prawdziwej muzyki z pasją.

avatar
Ala
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 października 2018

Pan Łukasz obudził w Julii pasję do gitary, ponieważ jest profesjonalnym i wymagającym nauczycielem, zwraca uwagę na szczegóły. Ma poczucie humoru i jest zawsze uśmiechnięty. To bardzo pozytywna osoba. Nawet po przeprowadzce córka chętnie biega na lekcje.

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 października 2018

Moja Córka chodzi na lekcję gitary już 3 rok i jest bardzo zadowolona. Pan Łukasz jest cierpliwy, ma dobre podejście pedagogiczne i umie ucznia zainteresować dobierając repertuar zgodnie z zainteresowaniami ucznia. Lekcje są interesujące, prowadzone profesjonalnie a Pan Łukasz ma ogromną wiedzę i umiejętności :-) POLECAM ! :-)

avatar
Jacek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lutego 2018

Uczylem sie u Pana Lukasza przez ponad pol roku gry na pianinie. Zmienilismy moje zle nawyki i nauczylem sie dobrych. Program dobrze dobrany do umiejetnosci i zainteresowan. Bardzo polecam Pana Lukasza, jest osoba cierpliwa i z pedagogicznym zacieciem.

avatar
Adrian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 sierpnia 2017

Miałem przyjemność przez jakiś czas uczyć się u p. Łukasza. Nauka z nim to czysta przyjemność. Nauczyciel kompetentny, rzetelny, wyrozumiały i cierpliwy. Gdybym mógł jeszcze raz wybrać swojego nauczyciela gry na gitarze to dokonałbym dokładnie takiego samego wyboru. W 100% POLECAM :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.