Ostatnia aktywność:
13 dni temu
Online
Warszawa (Śródmieście)

Lodewijk

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Lodewijk

O mnie

I am always on the move between two countries - namely Poland and The Netherlands. I enjoy setting up business projects that contribute to the connection between Poland and the Netherlands.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
05.2013
TOEFL-certified
10.2013
Master of Media (minors: Journalism, Language)
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Sara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 września 2020

Do Ludwika zgłosiłam się w 2018 roku, na początku chciałam nauczyć się mówić chociaż trochę po holendersku, natomiast z czasem sposób w jaki uczył mnie Ludwik spowodował pasję do nauki tego języka. Jest profesjonalistą i prowadzi zajęcia w bardzo nowoczesny i przyjemny sposób, wykorzystuje nowoczesne techniki, zapewnia materiały i stały kontakt między zajęciami. Ponadto, Ludwik wspaniale przygotowuje do rozmowy o pracę po holendersku i daje cenne wskazówki, czego wynikiem jest zdobycie wymarzonej pracy! Serdecznie POLECAM naukę holenderskiego z Ludwikiem.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.