Ostatnia aktywność:
8 dni temu
Online
Warszawa (Śródmieście)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Hi!My name is Lodewijk. I have multiple years of experience teaching Dutch to expats in Poland, which is something I do with a lot of passion. Also, I set up a project to teach Dutch to kids at the American School of Warsaw in Konstancin.I’m here to teach Dutch to those who are interested in:- Improving *] your Dutch and keeping it up-to-date-Gaining basic knowledge of the Dutch language-Preparing for [*certifications, exams, etc See you soon! Tot binnenkort!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
05.2013
TOEFL-certified
10.2013
Master of Media (minors: Journalism, Language)
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Sara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 września 2020

Do Ludwika zgłosiłam się w 2018 roku, na początku chciałam nauczyć się mówić chociaż trochę po holendersku, natomiast z czasem sposób w jaki uczył mnie Ludwik spowodował pasję do nauki tego języka. Jest profesjonalistą i prowadzi zajęcia w bardzo nowoczesny i przyjemny sposób, wykorzystuje nowoczesne techniki, zapewnia materiały i stały kontakt między zajęciami. Ponadto, Ludwik wspaniale przygotowuje do rozmowy o pracę po holendersku i daje cenne wskazówki, czego wynikiem jest zdobycie wymarzonej pracy! Serdecznie POLECAM naukę holenderskiego z Ludwikiem.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.