Karolina Kowalik

Ostatnia aktywność:
11 dni temu
 
Online
Ożarów Mazowiecki
Pruszków
Marki
Warszawa
Konstancin-Jeziorna
Józefów
Sulejówek
Legionowo

Karolina Kowalik

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Karolina Kowalik

O mnie

Witam,jestem nauczycielem z pasją, który potrafi cierpliwie i prostym językiem wytłumaczyć zagadnienia matematyczne. Ze mną zarówno wiedza, jak i oceny znacznie się poprawią, a matematyka nie będzie już przyczyną stresu. Przygotowuję uczniów do egzaminów oraz omawiam bieżący materiał. Dostosowuję się do potrzeb i aktualnej sytuacji ucznia. Posiadam wykształcenie pedagogiczne i doświadczenie w pracy w szkole. Korepetycje z dojazdem do Państwa.Zapraszam do kontaktu,

Karolina Kowalik

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Jagoda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 czerwca 2023

Pani Karolina ma świetne podejście do ucznia! Świetne rezultaty, motywuje dziecko do nauki, polecam :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.